Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(DijaDeima @ 2017 12 02, 01:39)
As viska cia perku,dukros megstamiausia parduotuve smile.gif
http://www.claires.c...p-sets/?lang=eu

aciu jums, pasizvalgysiu smile.gif o claires.com siuncia i LT smile.gif?
Atsakyti

Sakykit, gal kuri galetu atsakyti, del thebodyshop, nepraeina lietuviskos korteles? man raso jog Unfortunately we are unable to process your payment at this time. If you have any questions please contact our Customer Care team for support.
bet rezervavo lesas verysad.gifuzsakinejau per eshopwedrop.
busiu dekinga atsakiusioms smile.gif

o aplamai TBS praeina kam nors ESWD adresu?
Kažkaip jie anksčiau nepraleisdavo komercinių adresų

Nepraėjo ir man ESWD adresu, pinigus rezervavo, parašiau laiška - atsakė, kad komercinis adresas...

Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2017 12 02, 13:55)
aciu jums, pasizvalgysiu smile.gif o claires.com siuncia i LT smile.gif?

Siuncia man atrodo,Europa pasirnkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika77 @ 2017 12 02, 14:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vasile" data-cid="71909285" data-time="1512065423"><div><p>Sakykit, gal kuri galetu atsakyti, del thebodyshop, nepraeina lietuviskos korteles? man raso jog Unfortunately we are unable to process your payment at this time. If you have any questions please contact our Customer Care team for support.
bet rezervavo lesas vartotojo įkelta nuotraukauzsakinejau per eshopwedrop.
busiu dekinga atsakiusioms vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="keistuole" data-cid="71909746" data-time="1512112897"><div><p>o aplamai TBS praeina kam nors ESWD adresu?
Kažkaip jie anksčiau nepraleisdavo komercinių adresų

</p></div></blockquote><p>Nepraėjo ir man ESWD adresu, pinigus rezervavo, parašiau laiška - atsakė, kad komercinis adresas...</p>


Aš visada perku ESWD adresu, viskas praeina. Kaip tik vakar pirkau..
Atsakyti
Viskas gavau tacka robotu

vielen Dank für Ihre E-Mail vom 29.11.2017.

 

Gerne haben wir Ihr Anliegen geprüft.

 

Leider können wir Ihre Bestellung 3100576566 aus systemtechnischen Gründen bedauerlicherweise nicht weiter bearbeiten.

 

Der Auftrag wurde daher storniert.

 

Wir entschuldigen uns vielmals für die entstandenen Unannehmlichkeiten.

Atsakyti

Isverskite :D

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2017 12 02, 11:45)
as per juodaji penktadieni padariau 5 uzsakymus, tai tik 1 gavau, viena gavau laiska, kad issiunte, kiti kabo... smile.gif

MYTOYS - turiu 10proc nuolaida lelems ir ju priedams (bent jau taip supratau); jungciausi prie vilnietės smile.gif pinigėlius galėčiau atiduoti irgi tik grynais (mano preke 60eur) smile.gif  pati pirkt negaliu, nes prisidirbau biggrin.gif

Mielai ir as prie Mytoys prisijungciau ax.gif
Atsakyti
Klaipedoje pirksiu is SD
Siuntimas bus dalinamas ant prekių kiekio, batai skaiciuosiskaip 1.5 daikto, nes jie labai shipa uzkelia smile.gif
d.kvasnia@gmail.com
TEMA SD
Atsakyti
Merginos, patarkit kur pirkti kokybiškus eterinius aliejus, ne Young living ax.gif
Atsakyti

Merginos, patarkit kur pirkti kokybiškus eterinius aliejus, ne Young living ax.gif

 

Jeigu reikia čia ir ir dabar, perku Kvapų namuose. Jeigu galiu laukti, užsakinėju iš Aroma-zone.fr . Čia jie kokybiški, naudoju ir kosmetikos gaminimui, ir vaikams prie susirgimų, kur galiu išsiversti tik su EA. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Razina: 02 gruodžio 2017 - 16:30
QUOTE(-Braskeele @ 2017 12 01, 22:28)
Perskaitykite savo klausima ir pasakykit ar suprastumet kas parasyta biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif iš darbinio telefono rašiau ir nepastebėjau kaip pakeitė biggrin.gif rankinės ieškau odinės iki 80 eurų(juodos,bordo arba violetinės spalvos) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 02, 11:56)
Man pašfu siųnčia per savaitę ateina. Paprastai.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti