Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ar norėtų jungtis porą merginų prie MYTOYS? Naujamiestis ar Lazdynai.

Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2017 12 02, 12:06)
Merginos, gal zinot, kada prasideda dabar nuolaido akropoli 😎 nusizejau aldo batus, bet nekyla ranka pirkti be nuolaidos😂

Manau po Nauju jau...
Su musu robotais irgi tyla? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 02, 10:17)
As su kaufhofu kovoju. Uzkniso parazitai jokios reakcijos. Parasiau kad kreipsiuos i ECC biggrin.gif pirmadieni skambinsiu ir reksiu.

Matant kaip jie bendrauja, dabar jau džiaugiuos, kad man nepavyko apsipirkt smile.gif
Nors juodasis penktadienis gal irgi savo daro. Aš savaitgalį užsakiau iš durance.de
Kol kas jokių laiškų dėl išsiuntimo negavau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 02 gruodžio 2017 - 10:42
as per juodaji penktadieni padariau 5 uzsakymus, tai tik 1 gavau, viena gavau laiska, kad issiunte, kiti kabo... smile.gif

MYTOYS - turiu 10proc nuolaida lelems ir ju priedams (bent jau taip supratau); jungciausi prie vilnietės smile.gif pinigėlius galėčiau atiduoti irgi tik grynais (mano preke 60eur) smile.gif pati pirkt negaliu, nes prisidirbau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 12 02, 10:41)
Matant kaip jie bendrauja, dabar jau džiaugiuos, kad man nepavyko apsipirkt smile.gif
Nors juodasis penktadienis gal irgi savo daro. Aš savaitgalį užsakiau iš durance.de
Kol kas jokių laiškų dėl išsiuntimo negavau

Bet atsakyti i laišką 29 dienos bent kad viskas ok laukit ir bus išsiųsta galima? Na bile ką. O ne 78 € nuskaičiuoja naudojasi mano pinigais o prekių fig vam.

Be to 29 diena mano vokiete juos uzsake ir siandien jau gavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 02 gruodžio 2017 - 10:51
Į robotukų temą, tai Vokietijoje pirmadienį užsakytus jau gavo. Vadinas ignoruoja, kam dar neišsiuntė iš LT užsakiusioms g.gif

O siųsti iš vokiečių per Hermer kompaniją saugu ar geriau nesukti galvos giminaitei, kad sutaupyti 3eur ir lai siunčia per paštą už 17eur g.gif Nors nežinau ar yra dar tas hermer jos miestelyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2017 12 02, 10:53)
Į robotukų temą, tai Vokietijoje pirmadienį užsakytus jau gavo. Vadinas ignoruoja, kam dar neišsiuntė iš LT užsakiusioms  g.gif

O siųsti iš vokiečių per Hermer kompaniją saugu ar geriau nesukti galvos giminaitei, kad sutaupyti 3eur ir lai siunčia per paštą už 17eur  g.gif  Nors nežinau ar yra dar tas hermer jos miestelyje  g.gif

Man pašfu siųnčia per savaitę ateina. Paprastai.
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2017 12 01, 23:05)
Mergiotes,jus viska zinot,pasufleruokit,kur pigiausiai galiu rasti PANDORA karoliuku,suzinojau kad vienam zmogui galiu padovanot,tai labai man palengvetu galvoju.. ax.gif

http://www.cutesaks....ory/view/id/698
Gal zinote kas cia per parduotuve🤔nes labai jau pigiai pandora...
O amazone neoriginalai Pandora karoliukai?
Atsakyti
Tuoj aš jiem dar į FB parašysiu. Šūdžiai.
Atsakyti
Mergaitės, atleiskit už spam.gif
Diskutavom apie Kakės Makės miuziklą ir kažkas rašė apie COMPENSA salę. Aš ten nebuvusi, bet ruošiuosi eiti į Tilidūda pasaką. Kur pirkt bilietus, kad gerai matytūsi? Balkone, parteryje?
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2017 12 02, 13:20)
Mergaitės, atleiskit už  spam.gif
Diskutavom apie Kakės Makės miuziklą ir kažkas rašė apie COMPENSA salę. Aš ten nebuvusi, bet ruošiuosi eiti į Tilidūda pasaką. Kur pirkt bilietus, kad gerai matytūsi? Balkone, parteryje?
Ačiū atsakiusioms  4u.gif

As pernai pirkau balkone prieky, siemet irgi. Partery nebent kazkur prieky, nes toliau tai nezinau ka mazi vaikai pamatys,ten vienam lygy tos eiles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2017 12 02, 12:29)
As pernai pirkau balkone prieky, siemet irgi. Partery nebent kazkur prieky, nes toliau tai nezinau ka mazi vaikai pamatys,ten vienam lygy tos eiles unsure.gif


balkone geriausia, parteryje nebent tikrai priekyje, bet ir tai jei kokia 3 eilė, vaikas turės ant kelių sėdėt.


Gal kas pirkote kokią barzdaskutę? galvoju tėčiui kalėdoms. Įdomu kaip ši:
https://www.amazon.c...S...r men&psc=1

Atsakyti