Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kakojanciu ciuciku yta norfoj, 40 eur minus 40 proc biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2017 11 30, 20:19)
Sveiki. Kas esate pirke Landsend rubus, ar rubeliai ateina be etikeciu?
Pirkau landsend striukes is cocosa.uk, visos be etikeciu ir svarbiausia nei vienos nepataikiau su dydziu 😨


Man irgi tas pats su cocosa. Pirkau dukrai paltą, džinsinį švarką ir suknelę. Viskas atėjo be etikečių, o palto ir švarko dydžiai mažiukai... nors pirkau jau iš didesnių vaikų skyriaus. Sunervino
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2017 11 30, 22:16)
Tbs nenuspėjami, vienas kortas praleidžia, kitas - ne. Ir niekas nežino dėl ko. Galima bandyti rašyti jiems laišką, gali būti, kad pažymės jūsų kortą kaip saugią.
Faktas, kad jūsų apmokėjimas nepraėjo ir užsakymo nelaukit. Pinigus bankas atkabins po kurio laiko (gal po 3 sav., neprisimenu tiksliai, bent jau aš po 2 sav. rašiau bankui prašymą dėl pinigų atkabinimo)  4u.gif

supratau, o ka jiems parasyti? nes as pirma karta uzsakinejau per nuomos adresa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2017 11 30, 19:19)
Sveiki. Kas esate pirke Landsend rubus, ar rubeliai ateina be etikeciu?
Pirkau landsend striukes is cocosa.uk, visos be etikeciu ir svarbiausia nei vienos nepataikiau su dydziu 😨


Esu pirkusi is Landsend.co.uk - kiek pamenu, drabuziai buvo tik maiseliuose, ant kuriu yra lipdukas su dydziu, kur pagaminta, popierines etiketes nera (man atrodo kaip ir is GAP.eu gauname)
Tikuosi, kad padejau
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 11 30, 21:48)
Man irgi tas pats su cocosa. Pirkau dukrai paltą, džinsinį švarką ir suknelę. Viskas atėjo be etikečių, o palto ir švarko dydžiai mažiukai... nors pirkau jau iš didesnių vaikų skyriaus. Sunervino



Pas mane tas pats. dar laukiu siuntinio tiesiai is Landsend. Paziuresiu kaip ten
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 30 lapkričio 2017 - 21:15
QUOTE(vasile @ 2017 11 30, 22:05)
supratau, o ka jiems parasyti? nes as pirma karta uzsakinejau per nuomos adresa smile.gif


Tai savais zodziais, kad uzsakinejot su kortele ir uzsakymas nepavyko. Butinai paminekit, kad kreipetes i savo banka - jie jokios problemos nemato, sake viskas gerai. Tai mazdaug kame reikalas smile.gif? As dar prideciau, kad kitose parduotuvese perku ir nebuna jokiu problemu.
Atsakyti

Prisijungciau arba priimciau dvi mergaites siuntimui pasidalinti mytoys.de. Turiu 25% nuolaidos koduka batams ir rubams :4u:   

Atsakyti

Gal kas pirko/ perka camper iš vente privee?

Atsakyti
as pirkau is vokisko landsend, tai yra etiketės visos. Tiesa, tai buvo paltas
Atsakyti
Gal kas iš Šiauliečių norėtų prisijungti pries George (Asda) pirkimo. Norėčiau rytoj pirkti
Atsakyti

Gal norėtų dvi mergaitės jungtis prie MYTOYS su nedideliais krepšeliais? Siuntimas būtų 4,70. Atsiėmimas Vilniuje Lazdynuose, arba Naujamiestyje. Nuolaidos kodų neturiu, pirksiu žaislą.

Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2017 11 30, 15:52)
Gal kas matet situ pupeliu -zaidimo pigiau? :

http://majai.lt/shop...suksi-100g.html

paciu pupeliu yr norfoj
Atsakyti