Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(ledevil @ 2017 11 30, 15:06)
<p>Aciu visoms atsakiusioms, gal i Vilniaus maxima baze reikes nuvaziuoti dar..</p>

ten visiškas š. ten žaislų mažiau nei akropoly per pusę
Atsakyti
Dovanu idejos mergaitems nuo 5-eriu metu wub.gif
https://www.amazon.c...S...A1OLE&psc=1
https://www.amazon.c...J...A1OLE&psc=1
Atsakyti
Merginos, kaip suvesti amazone, kad ieskotu prekiu su pazeistom pakuotem? Aciu, atsakiusiai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas renka mytoys de? atsiųsčiau užsakymą. Galiu ir pati parinkti VLN
Atsakyti

Renku iki 19h 

https://www.everythi...Arrivals&page=2

sportiniairubai12@gmail.com

Atsakyti

kas nors uzsakinejot Hatchimals is italisko Amazon??? man atejo dabar laiskas, kad mokejimas buvo atmestas. kodel cia taip yra??? kortele Master Cards sebo

Atsakyti
Sveiki. Kas esate pirke Landsend rubus, ar rubeliai ateina be etikeciu?
Pirkau landsend striukes is cocosa.uk, visos be etikeciu ir svarbiausia nei vienos nepataikiau su dydziu 😨
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 11 30, 15:32)
ten visiškas š. ten žaislų mažiau nei akropoly per pusę

Gal parase vokietukai del robotu? Mano 6 atsauke, tada kt. Diena priregistravau revolut kortele proe paypal ir leido 2 pirkti, bet kaip stovi laukiama issiuntimo, taip stovi
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2017 11 30, 19:27)
Gal parase vokietukai del robotu? Mano 6 atsauke, tada kt. Diena priregistravau revolut kortele proe paypal ir leido 2 pirkti, bet kaip stovi laukiama issiuntimo, taip stovi

Ne!nulis reakcijos. Tuoj aš jiem dar kartą rašysiu. Urodai.
Papildyta:
QUOTE(oplia5 @ 2017 11 30, 19:19)
Sveiki. Kas esate pirke Landsend rubus, ar rubeliai ateina be etikeciu?
Pirkau landsend striukes is cocosa.uk, visos be etikeciu ir svarbiausia nei vienos nepataikiau su dydziu 😨

Cocosaišpardė. Tiekėjų galybė. Tai taskasten juos išpardavė gal ir nukarpė.
Atsakyti
Pirksiu iš mytoys.de, paspirtuką (dabar -15%) kviečiu prisijunti padalinti siuntimą. Pirksiu dviejų val. begyje. Vilnius
Tvarkingus krepšelius laukiu tanitaaa761@gmail.com
Atsakyti
Sakykit, gal kuri galetu atsakyti, del thebodyshop, nepraeina lietuviskos korteles? man raso jog Unfortunately we are unable to process your payment at this time. If you have any questions please contact our Customer Care team for support.
bet rezervavo lesas verysad.gif uzsakinejau per eshopwedrop.
busiu dekinga atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2017 11 30, 21:10)
Sakykit, gal kuri galetu atsakyti, del thebodyshop, nepraeina lietuviskos korteles? man raso jog Unfortunately we are unable to process your payment at this time. If you have any questions please contact our Customer Care team for support.
bet rezervavo lesas verysad.gif uzsakinejau per eshopwedrop.
busiu dekinga atsakiusioms smile.gif

Tbs nenuspėjami, vienas kortas praleidžia, kitas - ne. Ir niekas nežino dėl ko. Galima bandyti rašyti jiems laišką, gali būti, kad pažymės jūsų kortą kaip saugią.
Faktas, kad jūsų apmokėjimas nepraėjo ir užsakymo nelaukit. Pinigus bankas atkabins po kurio laiko (gal po 3 sav., neprisimenu tiksliai, bent jau aš po 2 sav. rašiau bankui prašymą dėl pinigų atkabinimo) 4u.gif
Atsakyti