Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

aš irgi filosofiškai nusiteikus, nors visai nepatinka man mano būsena. Parsinešiau 7 siuntimus šiandien, 8-to nebedrįsau paprašyt. Pasiprašysiu, kai grįšiu su vienais rezultatais :).

Reziumė - sveikata brangiausias turtas. To linkiu Luknei ir visoms. Uždusau šiandien lipdama iš 4 į 5 aukštą pas kaimynę. Kaimynė-draugė norėjo geležies tablete pavaišint, kad geriau pasijusčiau :).

Labas. Rašau tau laišką. O jei kartais nesimiega ir naktinėji, tai gali pasukt dabar va, kai ką pakomentuosiu ;)

Atsakyti

Sveikos, mano Berlin buvo išvestas pasivaikščiot. :) Siūlas brangus, gražus, bet ... labai veliasi pažastyse ir šonuose. Šiaip malonus prie kūno ir šiltas. Labai patiko Berlin pečių konstrukcija. Ateityje dar naudosiu, jei nesigaus susagstomas ir praeis kardiganų noras. :)


Pridėta:

  • Priedas  image.jpeg   297,1KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 29 rugpjūčio 2017 - 22:39

sideview1-square_medium2.jpg

IMG_6164_medium2.JPG

Mother_of_Pearl_3_medium2.jpg

Mother_of_Pearl_1_medium2.jpg

Atsakyti

Labas rytas,

 

Į darbą su daina!

 

Jurgitak, sveikinu su pasirodymu, tavo foto yra retos, todėl džiugina pats faktas. Pirmiausia atkreipiau dėmesį į dailų veidą. Megztuko sodri, soti spalva, dera miške. Ar čia tik ne kažkokia prabangi kandoka vilna sugulė mezginin? 

Iš veido rodais esanti romantiškų suknių ir priesukninių susegtukų moterim  :4u:  Miške gražiai pasipuošus, o koks miško grobis? AR čia koks kuklus parkas, ir grobis buvo vaizduose ir rudenėjančiuose kvapuose?

 

 

Restar  :hmm:

 

Įsimylėjau :wub:  Priedas  zydras grazus megztukas.jpg   376,78KB   0 Parsiųsta kartų 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 30 rugpjūčio 2017 - 03:42

Labos

Olaivai  :4u: Luknės pilvukui daug sveikatos  :4u: 

Jurgite, o koks siūlas? Atrodo tikrai dailiai, gaila, kad velias...

Aš ir tą patį kaip Gadget įsimylėjau, bet apžiūrėjau, kad autorė nei nuorodų į projektą sudėjus, nei schemos yra  :unsure: 

Donstop, einu aš pas gyd. ir priežasčių ieškau. Gyd. mane pamatęs jau iš tolo šaukia, kad "Baltijos žmonės aukštiiiiii..." :) Bet, deja, medicina migrenos atveju ne kažką pažengus, priežastys neaiškios, šalina tik pasekmes. T.y. išgeri tabletę-praeina tam kartui, trukt už vadžių, vėl iš pradžių...

Mezgu Marytės plauko levandinę alpaką  :unsure: Tikiuos, kad rezultatas džiugins ir bus vertas įdėto laiko...

Atsakyti

Labas rytas,

 

Pas mane jau visas peršalimo komplektas: gerklė, sloga ir galva, o prie kompanijos prisijungė ir vyras  :oh:

 

Jurgita, įspūdinga spalva, dailus megztukas, nors įmantrybių nei siūlo nei mezgimo kaip ir nesimato :)

 

Restar, čia tu sugriuvai, ar vaikai? Kas nutiko?  :huh2:

 

Kaip smagiai vakar skarinau, su lrt nauju sezonu, jau pasiilgus buvau to malonumo, neatsimenu, kada mezgiau.... 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 30 rugpjūčio 2017 - 07:04

Labas rytas  :4u: 

Vakar "pasiėmiau" sau laisvą pusdienį. Palikau vyrui vaikus ir išėjau į parką viena pamegzt. (taip jau jie mane iškankinę, greičiau jau rugsėjis ateitų, vienas darban, kiti - į ugdymo įstaigas  :ninja:  Nebegaliu, kaip noriu tylos ir ramybės namie  :blush-anim-cl:  :blush-anim-cl: ). Per 3 valandas nusimezgiau visą kepurę  :bigsmile: Pakako vieno 50 g matkiaus (Drops Cotton merino). Neturėjau daugiau ką megzt, tai grįžau. Vyras visas nusiplūkęs buvo  :lol:  Dukra taip jį išterorizavo, kad ir į Macdonaldą vežė, ir žaislų nupirko, kad tik nezyztų  :lol:  :lol: Sūnų pas draugus išsiuntęs buvo, nes su dviem išvis negalėjo susitvarkyt  :lol: 

Rudeniaspalviai šilti pirkiai. Kur taip?

Iš ABC siūlų, Kaunas, Čečėnijos aikštė, vienas iš 13aukščių... :) 

Sveikos, mano Berlin buvo išvestas pasivaikščiot. :) Siūlas brangus, gražus, bet ... labai veliasi pažastyse ir šonuose. Šiaip malonus prie kūno ir šiltas. Labai patiko Berlin pečių konstrukcija. Ateityje dar naudosiu, jei nesigaus susagstomas ir praeis kardiganų noras. :)

Labai gražu, ir raštas, ir spalva, ir kaip guli  :clap_1:  Kas per pečiai?  :) 

Donstop, einu aš pas gyd. ir priežasčių ieškau. Gyd. mane pamatęs jau iš tolo šaukia, kad "Baltijos žmonės aukštiiiiii..." :) Bet, deja, medicina migrenos atveju ne kažką pažengus, priežastys neaiškios, šalina tik pasekmes. T.y. išgeri tabletę-praeina tam kartui, trukt už vadžių, vėl iš pradžių...

Gal reikia keisti gyvenimo būdą, gal kažkokia problema graužia iš vidaus jau ilgą laiką...? :unsure:  Man buvo migrena, kankinausi virš metų laiko. Ir priežastis buvo - įtampa, patiriama darbe. Išėjau iš darbo ir pamiršau, kas tas yr, ta migrena, jau daug metų praėjo  :) 

Atsakyti

labas rytas

mezgu mezgu o nieks nedziugina va

nenoriu ripsint gal noriu pyniuot,o gal is vis megzt nenoriu..labai letai juda

 bent jau tvidinio ilgo iki puses slaunu kardigano pyniuoto noriu

Atsakyti

Labos

Olaivai  :4u: Luknės pilvukui daug sveikatos  :4u:

Jurgite, o koks siūlas? Atrodo tikrai dailiai, gaila, kad velias...

Aš ir tą patį kaip Gadget įsimylėjau, bet apžiūrėjau, kad autorė nei nuorodų į projektą sudėjus, nei schemos yra  :unsure:

Donstop, einu aš pas gyd. ir priežasčių ieškau. Gyd. mane pamatęs jau iš tolo šaukia, kad "Baltijos žmonės aukštiiiiii..." :) Bet, deja, medicina migrenos atveju ne kažką pažengus, priežastys neaiškios, šalina tik pasekmes. T.y. išgeri tabletę-praeina tam kartui, trukt už vadžių, vėl iš pradžių...

Mezgu Marytės plauko levandinę alpaką  :unsure: Tikiuos, kad rezultatas džiugins ir bus vertas įdėto laiko...

Ką mezgi iš levandinio plauko?  :rolleyes: 

ir LT su migrenos gydymu sunku.apėjau daug kur,bet visur ats vienas- negydoma,reik su ja susidraugaut ir turėt vaistų,kai prireiks...

vakar Nojus iš mokyklos gtįžo laimingas.sakė,kad viską įsivaizdavo kitaip,bet buvo daug geriau :) auklėtoja jauna,anglų k.,klasėj 29 vaikai,tik 11 berniukų :) ramu ir man,nes kai išeini iš pradinės po 4 klasių,tai viskas 5 kl.būna nauja

reiks sagos.vienos.tobulai derančios. :hmm: 

Atsakyti

 

 bent jau tvidinio ilgo iki puses slaunu kardigano pyniuoto noriu

Kaip pas Ekateriną Sap?  :ax:  :ax:

Atsakyti

dontstop aha panašaus kažko...ir pynės ten gražios

tik tvidas pas mane žalias tamsiai :) bet bijau kad vyniosiu siūlus šian aš jam...o pradėtukų ir nebaigtukų bele kiek jau pas mane :)

Atsakyti

Lietuti laikykis!!!!

 

Olaiva kaip Lukne? Kaip smagu kad patiko Nojui. Ugniui irgi aukletoja patiko. Tik mokykla didele neramina. O dar rugsejo 1 praleis....

 

Sarange sveikateles!

 

Graziai mezgat. Tiek virtualiai tiek tikrai.

Atsakyti