Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kaip Luknė?

na dar negaluoja,bet jau be temperatūros.turim kažkaip ketvirtadienio ryto sulaukti,kol tie pasėliai išaugs.ir būtų gerai,jeigu neblogėtų...o vakar nei infekcinėj,nei klinikos niekaip pas vaiką echoskopuojant apendikso nieks nerado...

Atsakyti

Waidaw - ačiū  :4u:  Ana, panaši, nemokama, kur Ligvita užrodė tai iš 2lapų, o šita, tai iš 9  :D 

Studio_20170415_145036_medium2.jpg

247_009_001_M_medium2.jpg

FROSTPANE_1_C_medium2.jpg

Frozen_Leaves_L_web4_medium2.jpg

Lenox_Pullover_01_medium2.jpg

North-Row-4_lead_medium2.jpg

FB_IMG_1500890486705_medium2.jpg

Marcy_lrg_medium2.jpg

IMG_6773_medium2.JPG

Atsakyti

na dar negaluoja,bet jau be temperatūros.turim kažkaip ketvirtadienio ryto sulaukti,kol tie pasėliai išaugs.ir būtų gerai,jeigu neblogėtų...o vakar nei infekcinėj,nei klinikos niekaip pas vaiką echoskopuojant apendikso nieks nerado...

Pabėgo! :) juokauju ;) būna kartais dėl dujų arba dėl kitokios pačio apendikso padėties echoskopuojant neina pamatyt. Nes gi visos žarnos kaip žarnos viena sienele pritvirtintos prie likusio kūno, kad nesusimazgaliotų netyčiom, o tas trumpas, kūdas žarnigalis apendikso vardu gi laisvas kaip paukštis  :oh: mezgėjiškai gal su kepurės ar šaliko kutu galima palygint. Kur nori, ten tabaluojas ir kartais įlenda tarp kokių žarnų kilpų ar nuslenka žemyn į dubenį, ar aukštyn prie pat dvylikapirštės ir ne taip lengva tada jį rast  :oh: aišku, tas pacientui nieko gero, nes reik laukt arba kol pablogės ir vistiek reiks operuot, arba pagerės ir bus nuspręsta,kad buvo ne apendicitas. 

Kantrybės ir sėkmės! Kad viskas kuo greičiau išsispręstų  :4u:​ 

Atsakyti

Pabėgo! :) juokauju ;) būna kartais dėl dujų arba dėl kitokios pačio apendikso padėties echoskopuojant neina pamatyt. Nes gi visos žarnos kaip žarnos viena sienele pritvirtintos prie likusio kūno, kad nesusimazgaliotų netyčiom, o tas trumpas, kūdas žarnigalis apendikso vardu gi laisvas kaip paukštis  :oh: mezgėjiškai gal su kepurės ar šaliko kutu galima palygint. Kur nori, ten tabaluojas ir kartais įlenda tarp kokių žarnų kilpų ar nuslenka žemyn į dubenį, ar aukštyn prie pat dvylikapirštės ir ne taip lengva tada jį rast  :oh: aišku, tas pacientui nieko gero, nes reik laukt arba kol pablogės ir vistiek reiks operuot, arba pagerės ir bus nuspręsta,kad buvo ne apendicitas. 

Kantrybės ir sėkmės! Kad viskas kuo greičiau išsispręstų  :4u:​ 

panašus į tą beretės stimburiuką ? :))

šiandien mano penktokui susitikimas su auklėtoja ir naujais klasiokais.mindžikuoja prie durų jau nuo pietų :D

Atsakyti

Ommmmmm mano supervyrs nusprendė, kad saugiausia bus mane už rankos ties Basanavičiaus 14 laikyt po 17 val. Gudrrrrrus, gyvatė!

Atsakyti

Šiandienos pirkiniai - merino vilna ir tiesiog vilna  :) 

SAM_5163_medium2.JPG

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Antra diena mokymuose, vos gyva :B Ir dar dvi dienos laukia :B  Mokymus veda tokia senučiukė aštuntoj dešimty, tai atitinkamas tempas ir visa kita...

Luknei :4u:  Miglės apendicitas irgi buvo gerai pasislėpęs. Labai ilgai truko operacija. Po to chirurgė sakė, kad visiškai netipinėj vietoj ir apskritai, kad kiaušidė panašesnė į apendicitą atrodė :blink: 

Šarange, jaučiu šiltumėlis megztinio :wub: O neskersavo tvidas?

Atsakyti

panašus į tą beretės stimburiuką ? :))

Panašus ;) tik ilgesnis. Dažnai apie 4-5cm, o kartais ir laabai ilgas gali būt, net apie 10cm

Atsakyti

Besimokančioms  :bis  :bis  :bis  :bis 

Šiandienos pirkiniai - merino vilna ir tiesiog vilna  :)

SAM_5163_medium2.JPG

Rudeniaspalviai šilti pirkiai. Kur taip?

Visai imčiau merino sruogomis, patinka išvyniojimas.  

Mamma parūpino man sidabriškai nelygiai pilką boyfriendinį merino megztuką  :wub: 

PS kašmyrus svert?

Atsakyti

Sveikos,

aš irgi filosofiškai nusiteikus, nors visai nepatinka man mano būsena. Parsinešiau 7 siuntimus šiandien, 8-to nebedrįsau paprašyt. Pasiprašysiu, kai grįšiu su vienais rezultatais :).

Reziumė - sveikata brangiausias turtas. To linkiu Luknei ir visoms. Uždusau šiandien lipdama iš 4 į 5 aukštą pas kaimynę. Kaimynė-draugė norėjo geležies tablete pavaišint, kad geriau pasijusčiau :).

Atsakyti

Neilgas priesuknelinis susegamas - 180 g su visom sagutėm. Rudas (featured dvare) su didele šaline apykakle - 195 g. Ploni, šilti, kašmyriukai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 29 rugpjūčio 2017 - 19:21

:D 

21200839_1411009818934418_85129687840086

Atsakyti