Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laba

Nuotaikos ne tai kad nulinės-minusinės. Tai ir rašyt nesinori

Na bet Dontstop planai :blink: verti paminėti. Paskaičiavau, kad skiriant kiekvienam bent po savaitę susidaro trys mėnesiai. Nu. Gerai turėt užsiėmimą. Bet iš kitos pusės, gal kokį projektą vykdai-kiekvienai metų dienai po megztą rūbą :hmm:  Na, neperki parduotuvėj tokio tipo rūbų, tiek to, bet tai kiek jų reikia. Kažkaip įsikandi vieną kitą ir nešioji pamainom. Nusibosta -nusimezgi naują.

Aš asmeniškai nemėgstu ilgalaikių tokio tipo planų. Va, planavau bent per atostogas nusimegzt tą vieną megztelį. Ir MB liga viską nukoregavo. Tiesiog visas atostogas, ne tai kad mezginį. Liūdesys dvigubas.

Bet pasiekimų šiokių tokių turiu. Pasisiuvau dienines užuolaidas savo svetainei. Jaučiuosi kaip kokia Kerpena. Diddarbis kvadratu. Nu nes mano langų svetainėj visi aštuoni metrai, audinio -20 m. Įsivaizduojat kaip tokiam gabale atmatuot tikslų ilgį visam plote? Aha, ir aš neįsivaizdavau, kad vien matavimui prireiks gero pusdienio... juostą vienam gabalui, tiesiog tiesią siūlę siuvau pusvalandį :blink:  taigi. Atsirado didžiulė pagarba siuvėjoms :D 

MB fotkino, tai gal duos kokią fotkę faktui :rolleyes:​ 

Atsakyti

 Dontstop, o tai nepraeina noras kažko megzt, ar net nesvarstai, jei suplanavai tai ir mezgi, mirk-gyvenk? :D

Aš šiaip irgi mėgstu gyvenime kažkiek planuot, bet ne viską, o ir pastebiu, kad kai suplanuoju ir jei nevyksta pagal planą daug labiau stresuoju, negu tada kai nėra plano išvis :D

 

 

 

 

 

 

,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niekad neįgyvendinu 100 % savo planų, ir čia ne tik apie mezginius  :)  Užtat susidarau planą maximum ir labai džiaugiuosi, jei būnu įveikus 2/3 jo. 

Su mezginiais visaip būna, ir nauji, netikėtai nupirkti, siūlai gali taip susukt galvą, kad seni projektai gali pasidaryt nebeįdomūs, ir galiu nespėt, ir galiu nebenorėt, ir persigalvot ... :)

Su vasaros planais, kuriuos irgi postinau čia, buvo lygiai taip pat: didžiąją dalį įvykdžiau, kai ko nespėjau, kai ko nebenorėjau, vidury sezono pasiilgai vilnos ir numezgiau kelis darbus ne pagal planą .. negraužiau savęs dėl to  :)

 

Nuotaikos ne tai kad nulinės-minusinės. Tai ir rašyt nesinori

Na bet Dontstop planai :blink: verti paminėti. Paskaičiavau, kad skiriant kiekvienam bent po savaitę susidaro trys mėnesiai. Nu. Gerai turėt užsiėmimą. Bet iš kitos pusės, gal kokį projektą vykdai-kiekvienai metų dienai po megztą rūbą :hmm:  Na, neperki parduotuvėj tokio tipo rūbų, tiek to, bet tai kiek jų reikia. Kažkaip įsikandi vieną kitą ir nešioji pamainom. Nusibosta -nusimezgi naują.

 

Kodėl tokios nuotaikos?  :unsure:

Čia planas rudeniui-žiemai, t y pusmečiui. Aš anksčiau rašiau (o gal ne  :hmm: ), kad susidarau planą visiems metams į priekį  :D  Jame surašyta viskas pagal mėnesius. Kiekvienam mėnesiui šiemet buvo numatyta numegzt po 6 projektus. Realiai numezgu vidutiniškai po 5. Kai kas pasidaro nebeaktualu, kai kas persikelia į sekantį mėnesį. Tas planas koreguojamas kas mėnesį ir nuo pirminės versijos, sudarytos sausio pradžioje, jau gerokai nukrypo  :)

Taip pat aš susidarau planą kiekvienam sezonui, kiekvienai savaitei ir kiekvienai dienai  :D  :D  :D Dienos mezginių planas yra dalis bendro dienos plano, t y dienos plane atsiranda vienas ar keli punktai, susiję su mezgimu. Pvz šios mano dienos plane yra numatyta nufotografuot vakar pabaigtą darbą ir numegzti vakar pradėtą iki tam tikros atkarpos. Ir aš neisiu miegot, kol to nepadarysiu  :B

 

 

O kiek rūbų reikia, čia plati tema sekančiai diskusijai  :)

Pradžiai parašysiu, kad kiekvieną rūbą vieną kartą užsidėjus, aš metu į skalbimą. Šiandien jau du kartus buvau išėjus iš namų, ir štai 2 megztukai skalbinių dėžei... tai man jų reikia daugiau, nei statiškai vidutinei moteriai  :hmm:​ 

Atsakyti

Katuk nu jaustis kaip kokiai Kerpenai tai čia jau oho :) :D

labas

o man patinka planai bet aš tai jų daug prisirašau..tiksliau rašausi visus norus užėjusius staiga ir ne staiga...nes paskui pamirštu būna :) bet nesilaikau tų ribų, mezgu kas į galvą šauna

Atsakyti

sveikos ,

žiūriu man produktyviausiai mezgasi ...ligoninėj  :blink: kol Luknei lašelinės kapsi,gal atnarą užbaigsiu.bus dvi savaitės ir numegzta :)

Atsakyti

Taip pat aš susidarau planą kiekvienam sezonui, kiekvienai savaitei ir kiekvienai dienai  :D  :D  :D Dienos mezginių planas yra dalis bendro dienos plano, t y dienos plane atsiranda vienas ar keli punktai, susiję su mezgimu. Pvz šios mano dienos plane yra numatyta nufotografuot vakar pabaigtą darbą ir numegzti vakar pradėtą iki tam tikros atkarpos. Ir aš neisiu miegot, kol to nepadarysiu  :B

O kiek rūbų reikia, čia plati tema sekančiai diskusijai  :)

Pradžiai parašysiu, kad kiekvieną rūbą vieną kartą užsidėjus, aš metu į skalbimą. Šiandien jau du kartus buvau išėjus iš namų, ir štai 2 megztukai skalbinių dėžei... tai man jų reikia daugiau, nei statiškai vidutinei moteriai  :hmm: 

:blink:  :blink:  :blink: 

Kodėl? labai prakaituoji ar tiesiog toks įsitikinimas? Aš vasarą maikutes tai irgi dažniausiai keičiu kasdien, bet megztinių tai galiu neskalbt vos ne mėnesį, nes tikrai taip neprakaituoju šaltuoju sezonu, plius nešioju ant maikutės, o ištept tuo labiau neištepu :D Bet pasijaučiau nevala dabar  :D 

Atsakyti

sveikos ,

žiūriu man produktyviausiai mezgasi ...ligoninėj  :blink: kol Luknei lašelinės kapsi,gal atnarą užbaigsiu.bus dvi savaitės ir numegzta :)

Kažkas atsitiko?  :unsure: 

:blink:  :blink:  :blink:

Kodėl? labai prakaituoji ar tiesiog toks įsitikinimas? Aš vasarą maikutes tai irgi dažniausiai keičiu kasdien, bet megztinių tai galiu neskalbt vos ne mėnesį, nes tikrai taip neprakaituoju šaltuoju sezonu, plius nešioju ant maikutės, o ištept tuo labiau neištepu :D Bet pasijaučiau nevala dabar  :D

Labai prakaituoju, o nešioju dažniausiai ant nuogo kūno... Bet ir ant kažko nešiojamus megztinius skalbiu dažnai. Net striukes skalbiu į savaitę kartą būtinai  :)​ 

Atsakyti

:blink:  :blink:  :blink:

 Bet pasijaučiau nevala dabar  :D

nesijausk :D

as megztinius pasikeisdama ilgai nesioju, tik as tai tikrai nevala - apsilepoju daznai :D


Atsakyti

Kažkas atsitiko?  :unsure:

Labai prakaituoju, o nešioju dažniausiai ant nuogo kūno... Bet ir ant kažko nešiojamus megztinius skalbiu dažnai. Net striukes skalbiu į savaitę kartą būtinai  :)​ 

užsitęsęs pilvuko skausmas nedidelis šiąnakt pasireiškė visam gražume...

Atsakyti

Skaru mezgimas nesa dividendus :) prizas jau keliauja pas mane

 

Priedas  P1010031_medium2.JPG   333,45KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Olaiva :4u: :4u:

 

Planuoju mezginius. Bet ne savus :D

Savus mezgu tik "ant karščio" :D

 

Vaikiški daikčiukai :rolleyes:

Priedas  2.jpg   662,33KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  3.jpg   366,12KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  1.jpg   393,84KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Оlaiva  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Olaiva :4u: :4u: :4u:

Atsakyti