Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Palangoje irgi oras fantastiškas, kaip fainai buvo po apylinkes motociklu pralėkt  :wub: 

Atsakyti

Sveikos,

dirbam issijuose

36008799443_9c8c6c14ac_b.jpg

36818016225_f3c2d44a6e_b.jpg

Atsakyti

Labos

kaip jaukiai šiandien jus suskaičiau  :wub: 

Geltonas pledukas labai mielas  :wub: Linkiu, kad ilgai mylimas būtų.

Ristinos profesionalumas kaip visad verčia iš kojų. Kai filmus rodo apie visokius super herojus su nežemiškom savybėm, tai ten ir Ristina jų draugijoj turėtų būt  :B 

Gadget, jei kažką sakei mano drakiui, tai žinok, kad jam ne tik apynasris uždėtas, jam ir ausys užkištos. Siūlų pakiais  :B 

Mačiau ir klausimą apie oranžinius dramblius. Labai paprasta viskas - jie tiesiog murzini :) Žemė daug kur pas mus tokia oranžinė-švelniai ruda, jų gardely irgi. Tai ir drambliai tokie :)

Gražiai Abelo surašė  :wub: Pas mane kažkoks užtemimo-juodo dryžio laikotarpis, bet žinau, kad viskas keičiasi. Ir kai pabendrauji su pažįstama, kurios vaikutis gimė su rimtom sveikatos problemom, išvis gėda pasakyt, kad dėl kažko man juoda...

Darbuose irgi po senovei. Užtat kokią pergalę penktadienį turėjau. Seniai nesutariu su komanda, iš kurios gaunu reikalavimų dokumentus (parašymo kokybės lygis daug labiau žemiau jūros lygio nei Negyvoji jūra...). O vakar paskambino kliento atstovė ir paprašė tiesiogiai su manim prie vieno projekto dirbt, nes jau net jos kantrybė neišneša su jais dirbt. Nors šiaip aš teisės net neturiu tiesiogiai dirbt su biznio atstovais prie to projekto. Glosto širdį, kai geras darbas nugali prieš politikos pinkles  :rolleyes: 

Atsakyti

na stai kazka nuveikem su pukiu

 

36011915473_afca2b4720_b.jpg


 
 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 26 rugpjūčio 2017 - 19:05

Parsiradau  :( Jau toks šiandien oras buvo  :wub: Kelionė netikėtai fantastinė, džiaugiuosi kad oras netiko gulėjimui prie jūros  :D Daug nuveikta, daug pamatyta, o šiandieninis pasivažinėjimas motociklu nerealus  :wub: 

Mezginius mačiau, pasigrožėjau ir ...patylėjau  :geda: 

Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

Ristina, patiko idėja su papildomais cm užpakaliui  :D  :)

Šarange, kokia skani spalva, o nuotraukų tai kuo daugiau, tuo geriau, kai tokios gražios ir kokybiškos  :wub:

Ligvita, kaip visad, šedevras  :)

 

 

Aš pabaigiau paskutinį vasarinį medvilninį. Belieka nupirkti sagas, įsiūti, nufotografuoti.

Ant virbalų šiuo metu 6 projektai.

Susidariau planą rudeniui/žiemai:

1 dalis - pabaigti, kas pradėta;

2 dalis - pabaigti naikinti atidėtus likučius, ten dar yra keliom porom kojinių, dukrai kaklo movai, sūnui megztukui;

3 dalis - kepurės sau, suplanuotos net 4 (noriu išmest visas turimas, nes 10 metų senumo jau baigia prarast prekinę išvaizdą. Pernai mezgiau kelias, bet visos nesėkmingos)

4 dalis - savo šaltojo meto garderobą noriu papildyti štai kuo

 

10c-2_medium2.jpg

 

Pradėtas - iš Vernito alpakos smėlio spalvos:

 

24-2_medium2.jpg

 

paw5n_medium2.jpg

 

Planuoju iš Kauni, jei vyras daveš trūkstamą kiekį:

26164241664_eb23c6a15f_z.jpg

 

Tenaya - jei neklystu, kažkas iš sektos mezgė:

tenaya_a_500_medium2.jpg

 

Twigs_and_Willows_Top_medium2.jpg

 

Buvo pradėtas pavasarį ir atidėtas, pabaigsiu, vis dar patinka:

131126_untitled_0056_medium2.jpg

 

Resize_of_IMG_6188__e__medium2.jpg

 

myra_25_medium2.jpg

 

Tokių raštų kardiganas

backbay_21.jpg

Atsakyti

Labas rytas, ar yra gyvų??? Aūūūūūūū.... :D

Nu ką, atostogautojos, grįžtam į sektą :D

Aš tokia patenkinta savo atostogom, 3sav. pats tas, užteko laiko viskam ir oras buvo visoks, viskam tinkamas  :vacation1: 

Vakar labai smagiai su visais šeimyniškiais uždarėm vasaros sezoną pasivažinėdami traukinuku ir papietaudami ant ežero kranto žuvinėj  :super: 

O bet tačiau kokie žmonės skirtingi.... Viena kolegė be galo laiminga ir pailsėjus grįžo nors turėjo tik 1,5sav. atostogų, o kitas kolega, grįžo bambantis, nors atostogų turėjo 3 sav. sakė nei nepastebėjo,kad atostogavo nu  :B 

Donstop, tu nevaryk žmonėms kompleksų su savo planais ir jų vykdymais  :D Nors aš tai nekompleksuoju šiaip, nes visai nenoriu turėt grandiozinių planų bent jau hobyje, noriu pilnai atsiduot ekpromtui ir momentinei fantazijai. Kuo toliau tuo labiau suprantu,  kad netrūksta man jokių mezginių, tai lieka megzt tik iš sportinio intereso :D

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Donstop, tu nevaryk žmonėms kompleksų su savo planais ir jų vykdymais  :D Nors aš tai nekompleksuoju šiaip, nes visai nenoriu turėt grandiozinių planų bent jau hobyje, noriu pilnai atsiduot ekpromtui ir momentinei fantazijai. Kuo toliau tuo labiau suprantu,  kad netrūksta man jokių mezginių, tai lieka megzt tik iš sportinio intereso :D

Aš gi planų žmogus, nesusiplanavus pradedu jausti stresą, atsiranda jausmas, kad padėtis nebekontroliuojama  :laugh:  

------------------

Šiandien man labai pasijuto ruduo. Naktį sušalau, ankstyvą rytą lauke irgi. Jau reikia kažkokio viršutinio rūbo ant megztinio  :blink:​ 

Atsakyti

 Dontstop, o tai nepraeina noras kažko megzt, ar net nesvarstai, jei suplanavai tai ir mezgi, mirk-gyvenk? :D

Aš šiaip irgi mėgstu gyvenime kažkiek planuot, bet ne viską, o ir pastebiu, kad kai suplanuoju ir jei nevyksta pagal planą daug labiau stresuoju, negu tada kai nėra plano išvis :D

 

L1050123-1_medium2.jpg

 

 

IMG_2096_medium2.PNG

 

Lee_MacGowan_7_medium2.jpg,

 

Square_Rivers_2_medium2.jpg

 

IMG_6648_medium2.JPG

 

IMG_8590_medium2.JPG

 

kukuidetail_medium.jpg

 

DSC_0203_medium2.JPG

 

modeled-3-2_medium2.jpg

 

strikkeoppskrift_storekonglegenser2_medi

 

Pasiilgau Ravelrio :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 28 rugpjūčio 2017 - 09:53


Donstop, tu nevaryk žmonėms kompleksų su savo planais ir jų vykdymais  :D Nors aš tai nekompleksuoju šiaip, nes visai nenoriu turėt grandiozinių planų bent jau hobyje, noriu pilnai atsiduot ekpromtui ir momentinei fantazijai. Kuo toliau tuo labiau suprantu,  kad netrūksta man jokių mezginių, tai lieka megzt tik iš sportinio intereso :D

:D pritariu :D kai mezgimas yra hobis ir malonumas, tai jokių planų nereikia :D užtenka darbe tų dedlainų, terminų ir ataskaitų :B Visai kitaip galvočiau ir daryčiau, jei mezgimas būtų profesinė veikla :rolleyes:

Atsakyti

Limit, aūū?

Būsiu tavo pusėj šian :mirksiukas: ir gal net laiko turėsiu :bigsmile:

Atsakyti

Sveikos,

Man šiandien paskutinė atostogų diena. Vakar jau grįžau namo. Taip gerai dar pabūt namie neinant į darbą.

Aš jaučiuosi gerai paatostogavus, nors nieko nenuveikiau, kuo galėčiau pasigirti, bet gerai atitrūkau nuo visko, kaip tik pagalvojau, kad net neprisimenisiu darbų savo. :rolleyes:

Labai gražus Olaivos išpraustas katukas.  O jau kokia vardų siūlymai gausūs. :)

Dar citrininis Šarangės pledukas labai  gražus ir Ristinos mezginio klostuota nugara. :wub:

Atsakyti