Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laba, 

Ristina, labai dailu  :wub: 

Kas tokio kankinančio jame buvo?

Kraštelis super atrodo :super:  Įmanoma su paparastu mašinos variantu taip padaryt, ar kokių priedų reik?

Atsakyti

Sudėtingumas tame, kad visa apdaila dviem adatinėm :wacko:

 

Priedas  031.JPG   200,82KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  033.JPG   365,28KB   0 Parsiųsta kartų

 

Nu ir nugara :D atskiro aprašymo verta  :D 

Pvz., nugaros plotis tarp pažastų ~60cm. O nugaros apačioj yr paslėpta 100cm. Apsivilkus užupakalis paima tokį plotį, kokį reikia :rolleyes:

Priedas  2.jpg   210,04KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ohoho, kad padirbėjus!!!

Atsakyti

Diddarbis cinamoninis  :victory2:  :victory2:  :victory2:​ 

Atsakyti

Sveikos,

 

Oho, Ristina, kadangi truputį turiu įsivaizdavimą, kaip mezgama su mašina, bet nei velnio neturiu įsivaizdavimo kaip tai numezgei, tai tikrai ohoho  :blink:  :D Ir šiaip spalva mano  :wub:

 

Šiandien nieko neveikiau tik stabdžiau akimirkas... :D  Ryte lovoj su knyga, po to fotely su mezginiu ir filmu ( dar vienas puikus mezgiminis filmas Žodžiai http://www.imdb.com/title/tt1840417/), vakare prie upės ant suoliuko su fotiku... bet akimirka nestojo... :D

 

Kaip studentė prieš paskutinę naktį sugalvojau numegzt pleduką krikštynoms dovanų... ir numezgiau, nors nerimo buvo :D

Beje,apdailą norėjau daryt icordu, kai matydavau fotkėse man taip gražu atrodydavo, bet man niekaip neišėjo gražiai, tai niekur nepabėgau nuo ripso, ripsinu jau 3sav.be pertraukų :D

 

IMG_2105_medium2.JPG

 

IMG_2095_medium2.JPG

 

IMG_2087_medium2.JPG

 

IMG_2108_medium2.JPG

 

IMG_2080_medium2.JPG

 

IMG_1996_medium2.JPG

 

Citrinmedis davė vaisių :D:D 

 

IMG_2001_medium2.JPG

 

Sorry, kad nemoku atrinkt ir įdet tik pora foto... Nu niekaip  :oh:

 

 

Atsakyti

Bet koookia spalva :wub: ir gerai, ka ripsinai :bigsmile:

Kai reik apicordint pleduką, mane ištinka mezgiminė krizė :lol: nes užknisa tas kilnojimas ir mezgaliojimas :oh:

Atsakyti

Šarange nu kookia spalva ..mmm

Tiesa visas jutubas saukia kad si rudeni ziema raudona ant bangos...kaip pradedu megzt kokia spalva staiga ana bais madinga pasidaroo..spisialiai pasiemiau balta tada

Siandien man muza katra pabegus  buvo, per popietini pasivaiksciojima prileke ir i ausi pakuzdejo kad  man labai reikia poros kardiganu, vieno ripsinio kito tvidinio..nu ka parejau pagarinau ardyta siula

 Ripsinu

 Bliuske atidejau kitai vasarai

Atsakyti

Šarange, aš tai laaabai džiaugiuos, kad tu nemoki po vieną foto dėt - gali ir daugiau :ploja2: :victory2: nes jose visada yra į ką pažiūrėt :) pledukas  :wub: ir man pledukams visada gražiausias ripso kraštukas :) o dar smagiau, kad stabdei ir mėgavais akimirkom. Mano darbo pabaiga šiandien buvo tokia filosofiška ir prieštaringų emocijų pilna, kad vis dar visokių minčių kyla. Bet pagrindinė tikriausiai, kad šiandiena yra pati svarbiausia ir kartais atrodanti didelė nelaimė geriau pagalvojus gali pavirsti tikru palengvėjimu. O viskas susideda tik iš akimirkų.

Atsakyti

Sveikos, Abelo kaip gražiai parašius ♡. Ir apie foto, ir pabaigoj. Ir taip gera su tavim pabendraut buvo, nors ir nefaina proga. 

Ristinos užmestuko noriu, tik ne su dvigubais kraštais :).. Tiksliausiai, tai noriu plono pirktinio :). Bet tavo kantrybė ir meistriškumas verčia iš kojų.

Šarangės geltoniukas toks džiugus :), faina dovana ir foto.

Aš su 3 vaikais sode. Negaliu susivokt, kaip čia tiek mažai :).

Atsakyti

sveikos gyvos,

vakar slampinėjom Klaipėdoj,oras tam tinkamas.o šiandien sode planas 27 levandų krūmus perkelt i pieva.tai su vyru darbuojames :) ši savaitė tokia draugų lankymo ♡ va su Freke ketvirtadienį kaip smagiai kavutės išgėrėm,kol vėjas medžius guldė,paskui važiavom į savo kasmetinę sodininkių misiją :)) vakar kiek smagių susimatymų buvo ♡

jaučiat,kad jau kitą savaitę ruduo...žiauru...jau mes muzikalkėj grafikus derinamės...ech...

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Apie Ristinos įvaldytą profesionalumą jau net nėra ką kalbėt :4u:  Tobula :wub: 

Šarange, net man kaip geltonos nemėgėjai pledukas labai gražus :wub:  Ir tas gelsvumas skanus :wub: 

Abelo, man paskutinėm dienom irgi panaši būsena :4u:  Nekurie darbe siutina iki rankų drebėjimo ir pareiškimo rašymo :B  Bet žinau, kad praeis tas šišas ir vėl viskas bus normaliai. Tik ateinančios dvi savaitės laukia nerealiai įtemptos. Tai užtat stengouosi mėgautis savaitgaliu. Vakar poBernardinų sodą taip ramiai pasivaikščiojom :wub:  Šiandien daržą nusiroviau, agurkų vos ne kibirą radau :blink:  Vakare laukia filmas ir vynas. Ir mezginys :D 

Atsakyti

Oras mano krašte - fantastiškas :bigsmile:

Užsinorėjau džinsinio švarko :blink: kažin ar būna gražių :huh2: stilingų :hm:

Atsakyti