Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Bombikės?

O kaip jumi treneris su išsilavinimu ir sadistiniu humoro pajautimu? Va šytą paleido per preso pratimus https://youtu.be/NgqaQraoxAQ

Versiją su vokalu.

Ką jo mama veikė, kai laukėsi, kaip ir aišku ;)

Atsakyti

Nebumbėkit ant oro. Atvežu saulės iš Latvijos. :) Dabar nerealiai gražus saulėlydis Pakruojo rajone.

Įtariu, kad ilgam laikui Lietuvos pajūrys iškeistas į Latvijos. Ventspilio paplūdimys visiškai pritaikytas šeimoms su vaikais. Kaip ir visas miestelis.

Atsakyti

Labas rytas :) Nu ale tikrai Jurgitak orą parvežei :thumb_yello:

Atsakyti

Labas rytas visom!

 

Kavos turiu. Ir su kavinuku iškeliauju ;)

 

 

PS lietuti, 15 pr. off kodą rašyt ar tau giliai neaktualu? [b]Yarnspirations[/b]

 

 

Mezgimo stiliukas: latviškas, atostoginis

 

Priedas  DSC_3858.JPG   350,08KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 25 rugpjūčio 2017 - 08:02

 

 

Mane stulbina Dontstop tempai tiek mezgant, tiek atostogaujant. :unsure: Vienoje vietoje ilgai būti nemėgstu ir aš. Kolegės vis klausiu, kąipi Papėje 10dienų sugeba išbūti.  Bet su mažais vaikais tiek aplėkti, tai jau superturbo. Ar jie nepavargsta?Ypač mažylė? 

 

Matyt kažkaip adaptuojasi, gal kad keliauja nuo mažumės :)  Mažoji į pirmąja savo kelionę į Lenkiją važiavo būdama ~3 mėn amžiaus, į rimtesnę, į Slovakijos kalnus  -  būdama ~7 mėn. Tokia paprasta nesunki kelionė po Lietuvą, kur nei mašinoj ilgai sėdėt nereikia, nei dar kokių fizinių sunkumų ar iššūkių, tai juokai jiems  :irnesakyk:

Džiaugiuosi, kad abu vaikai mėgsta keliauti, visų kelionių, net ir trumpų išvykų, labai laukia  :)

--------------------------

Sveikos  :4u:

Vakar diena pašvęsta apsipirkinėjimui Suvalkuose  :)

Pakeliui megztelėjau

 

SAM_5120_medium2.JPG

 

Išbandytas siūlas Drops Fabel, vieno matkiaus būtų užtekę abiem porom (35 ir 25 d), bet pabijojau, ir dadėjau geltonus (Alize Lanagold 800)

Atsakyti

faini tapukai kokie

pasakykit kuri mano mūzą nusiviliojot?

pabėgo bjaurybė ir neatsiliepia kviečiama

Atsakyti

faini tapukai kokie

pasakykit kuri mano mūzą nusiviliojot?

pabėgo bjaurybė ir neatsiliepia kviečiama

Ačiū  :4u: 

QQte, turėjai labai didelį planą vasarai, kiek pavyko įgyvendint?  :) 

Ar planuoji panašiai rudeniui?

Atsakyti

Dontstop, liuks kojinikės! :wub:​ Kas per modeliukas? Kaip kojinių ar kaip tapukų?

Atsakyti

Dontstop, liuks kojinikės! :wub:​ Kas per modeliukas? Kaip kojinių ar kaip tapukų?

Ačiū  :4u:  Mezgu 2 virbalais, iš pradžių čiurnos stulpelinę dalį, paskui padą, paskui priekį, tuo pačiu jungiant priekį su padu (sumezgant kraštines po 2 kartu) ir taip vėl grįžtu prie čiurnos dalies. Galima ir aukštu aulu taip megzti, pvz šitos: http://www.ravelry.com/projects/dontstop/alpaka-try-on gal labiau į kojines panašios, nors principas toks pat  :)  (sau aš vengiu aukšto aulo, nes nuo vilnos labai sausėja ir pleiskanoja blauzdų oda)

Atsakyti

mano planas namie plansetėj :) va grisiu papasakosiu kiek igyvendinau, tik kad jis toks judantis :) kai kas isoko neplanuotas...realiai is plano kokius 4 punktus iguyvendinau :)

Atsakyti

o manes vakar uz rankos vyras nelaike :P  uzejau i viena kuistuka ir nusipirkau nauju siulu   dviem projektams ( 400 gr ir 300 gr)  uz 7 jeurus :D  vieni is ju toki https://rito.dk/341-jarbo-elise-print, kitu dar neisiaiskinau, bet medvilne neapsakomai svelni  ir grazi 50 gr 120 m :wub: . tai gal situ bliukikei uzteks 6 kamuoliuku :hmm:

Atsakyti

Tylit??   Ilsitės?? :D

 

Jau šįvakar ilssiuos ir aš :rolleyes:

 

Kelias dienas "kanknausi" su tokiu megztuku :rolleyes:

Savininkė dar sagutes kaip akcentą siūsis :)
Priedas  015.JPG   191,52KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  023.JPG   251,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti