Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šarange,ruoškis krikštynoms :))

Atsakyti

labas rytas

vos nenuskridau su visu skėčiu

būtų viso gero Mere Popins :D fu bjaurus oras tikrai

noriu atgal į lovą, galima su mezginiu, bet geriau su knyga

o ne darbe su šlapiais batais sėdėt

aha, o as ekstremale, nuo Naugarduko pasu poskyrio trumpom rankovem namo parstraksejau, kiemuose kai skersvejis pradejo sketi lauzyt, tai ir ta suskleidziau...

Vakar Mantas mane zadino, kad pastininke i duris skambina, tai kol islipau, kol i chalata susivyniojau, nieko uz duru neradau ir siandien jokio lapelio neatnese... Reiks apiburbet, jei girdejo, kodel duru neatidare...

Labas rytas


Atsakyti

Man tai šiandien užkliuvo kaip vardas  Madžongas  :D 

Atsakyti

Man tai šiandien užkliuvo kaip vardas  Madžongas  :D 

kur tokį užmatei? paplūdimy? 

kaip oras? prie jūros turbūt vėjas...

Atsakyti

Žaidimas toks yra, kiniškas Soliteris :)

 

Labas :)

 

Molekulės nežinau, apžiūrėjau www. Dvejopa nuomonė "pakuotės a la mediciniški produktai" - pliusas, formuluotės "specialių Indijos medžių ekstraktas" - minusas. Nežinau, ar eičiau bandyti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 rugpjūčio 2017 - 10:05

Vėjas šiandien labai draskosi  :oh: mezgu susirangius lovoje, prie jūros šiandien nebuvau   :ax: 

Madžongas (Mahjong) – tai stalo žaidimas keturiems žmonėms. Bet gražiai skamba  :ax: 

 Reikės gal šiandien nueiti į Vasiljevo parodą "Kurorto mada"  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 24 rugpjūčio 2017 - 09:54

Abelo, negavau, galvojau, gal nepastebėjai.

O man Madžongas (Mahjong) - tai vienintelis kompiuterinis žaidimas , kurį išvis esu žaidusi ir tą darydavau besilaukdama pirmagimio naktim :). Ar reikia stebėtis, kad šitas vaikas irgi tik prie kompo ir per naktis sėdi.... Ir savo pirmą gyvenime algą suplanavęs naujam  galingam procesoriui...

Atsakyti

Abelo, negavau, galvojau, gal nepastebėjai.

O man Madžongas (Mahjong) - tai vienintelis kompiuterinis žaidimas , kurį išvis esu žaidusi ir tą darydavau besilaukdama pirmagimio naktim :). Ar reikia stebėtis, kad šitas vaikas irgi tik prie kompo ir per naktis sėdi.... Ir savo pirmą gyvenime algą suplanavęs naujam  galingam procesoriui...

Gal nesusiję tai, nes aš su panom pilve bombikes sprogdinau (buvo Windowsų toks gamyklinis žaidimas).iš lovos išlipt negalėjau, bais pykino, vyro draugelis laptopą man buvo parūpinęs. Tai vat, bet dukros tai išvis nežaidžia, nei su kompu nei su telefonais.

na, Vilniuj lietus kiek nurimo...šlykštuva.

Olaiva, na tai ko tada svarstyt daug-Sušis liuks. Ir netgi mezgėjiškas :lol:​ 

Atsakyti

Abelo, negavau, galvojau, gal nepastebėjai. O man Madžongas (Mahjong) - tai vienintelis kompiuterinis žaidimas , kurį išvis esu žaidusi ir tą darydavau besilaukdama pirmagimio naktim :). Ar reikia stebėtis, kad šitas vaikas irgi tik prie kompo ir per naktis sėdi.... Ir savo pirmą gyvenime algą suplanavęs naujam  galingam procesoriui...

Sakau, kad nesulaukiu jokių klausimų :) dar kartą parašiau, tikrink ;)

Atsakyti

oras sakyčiau visai net padorus po rytinio :) pasivaikščiojau po pietų pusvalanduką ir nesušalau ir nebenupūtė :)

Atsakyti

Gal nesusiję tai, nes aš su panom pilve bombikes sprogdinau (buvo Windowsų toks gamyklinis žaidimas).iš lovos išlipt negalėjau, bais pykino, vyro draugelis laptopą man buvo parūpinęs. Tai vat, bet dukros tai išvis nežaidžia, nei su kompu nei su telefonais.

na, Vilniuj lietus kiek nurimo...šlykštuva.

Susiję-nesusiję :hmm:

Aš dvi sesijas su dičkiu pilve išlaikiau, vaikui ryški alergija vadovėliams :lol:

Atsakyti

Katuk, tai tu ar nežinai, ką jos sprogdins :). Joukas. Kai yra kokie nors sutapimai, visada lengva išvadas pasidaryt.

namie prasideda didysis košmaras - mano vyras krausto vaikų kambarį į mūsų gyvenamąją erdvę... ir kiek truks tas košmaras... Užsidarau kaip sraigė kiaute ir kenčiu. Gaila, kad toks oras ir negaliu į sodą išvažiuot.

Atsakyti