Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos, 

pasibastėm po Lietuvą truputį (Rokiškis, Utena, Kaunas).

Atostogauti niekur tikriausiai neišvažiuosim, nes ir oras nenusakomas....Gerai tik, kad nelyja arba nedaug lyja...

Mane stulbina Dontstop tempai tiek mezgant, tiek atostogaujant. :unsure: Vienoje vietoje ilgai būti nemėgstu ir aš. Kolegės vis klausiu, kąipi Papėje 10dienų sugeba išbūti.  Bet su mažais vaikais tiek aplėkti, tai jau superturbo. Ar jie nepavargsta?Ypač mažylė? 

 Ir visgi mes visi absoliučiai skirtingi. :)  Va Rumšiškių, tai man užtenka 1 kartą per 10 metų... :D​ .Niekaip nesuprantu, kodėl jie nepadaro  gyvo to muziejaus. Nu keptų vienoje troboje duoną, kitoje- sviestą muštų, trečioje austų, ketvirtoje pančius vytų ir šaukštus drožtų.... Tai ta veikla man n kartų įdomesnė, nei tos negyvos trobos būtų...

Atsakyti

Ingriga,  kad jau Palanginėji, gal pavyks kur Niuma nučiupti ir sekton parvesti😉O šiaip tai - smagių atostogų!

Qqute, toji nuleistais pečiais superinė, o ir tau kaip tinka😍

Abelo, gal papasakosi, kiek laiko reiktų vaikui pagerti gerasias bakterijas po 2 sav. antibų kurso?

Atsakyti

Sveikos, 

pasibastėm po Lietuvą truputį (Rokiškis, Utena, Kaunas).

Atostogauti niekur tikriausiai neišvažiuosim, nes ir oras nenusakomas....Gerai tik, kad nelyja arba nedaug lyja...

Mane stulbina Dontstop tempai tiek mezgant, tiek atostogaujant. :unsure: Vienoje vietoje ilgai būti nemėgstu ir aš. Kolegės vis klausiu, kąipi Papėje 10dienų sugeba išbūti.  Bet su mažais vaikais tiek aplėkti, tai jau superturbo. Ar jie nepavargsta?Ypač mažylė? 

 Ir visgi mes visi absoliučiai skirtingi. :)  Va Rumšiškių, tai man užtenka 1 kartą per 10 metų... :D​ .Niekaip nesuprantu, kodėl jie nepadaro  gyvo to muziejaus. Nu keptų vienoje troboje duoną, kitoje- sviestą muštų, trečioje austų, ketvirtoje pančius vytų ir šaukštus drožtų.... Tai ta veikla man n kartų įdomesnė, nei tos negyvos trobos būtų...

Rumšiškėse yra visokiausių edukacijų,ir labai daug.ten vienas mūsų mėgstamiausių muziejų-tiek su dviračiais pasivažinėti,tiek paslampinėti. Ten ir Nojų krikštijom su labai gražiom apeigom  .bet kad kasdien sedėtų ir keptų,muštų,austų,tai kažin ar apsimokėtų,juk materiolai kainuoja...būna ten amatų dienos,kai kiekvienoj troboj kažkas vyksta.šiaip muziejaus centre,miestely,yra visos veikiančios trobos:gintarą apdirba,žaislus gamina,lipdo,veikia knygynas,cukrainė ;)

Atsakyti

Qqute, super maišas  :wub: . Labai gražu tie maišai. 

Ir Gadget gražiai susidryžavęs...

Lietuti, nesupratau, kodėl pas jus zooosode drambliai oranžiniai?

Atsakyti

Ingriga,  kad jau Palanginėji, gal pavyks kur Niuma nučiupti ir sekton parvesti😉

Galvojau klausti ar ji ne Palangoje randasi, reikės paskambint.  :hmm: 

Atsakyti

aha, žinau, kad kažkiek tos veiklos yra. Va, kur gamina žaislus, tai ir pirkom tų medinių žaislų, ir cukrainėje  lankėmės. 

Ir tą keptą duonukę galima būtų parduoti, ar drožinį kokį. Bet čia , aišku, ir higienos normos ir reikalavimai , ir dar kokie biurokratiniai reikalai...

 

Aha, Niuma dingusi....Ir Ingriduška... :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 24 rugpjūčio 2017 - 08:20

aha, žinau, kad kažkiek tos veiklos yra. Va, kur gamina žaislus, tai ir pirkom tų medinių žaislų, ir cukrainėje  lankėmės. 

Ir tą keptą duonukę galima būtų parduoti, ar drožinį kokį. Bet čia , aišku, ir higienos normos ir reikalavimai , ir dar kokie biurokratiniai reikalai...

žaislais,gintaro dirbiniais tai tikrai prekiauja.o jau maistas turbūt kiti reikalavimai .cukrainėj labai skanūs kibinai.yra ir karčema.ten po pasivaikščiojimo papietaut galima ir išgert naminės giros su laipsniais :D

Atsakyti

tai tas ir išbandyta   :D​ 

Atsakyti

Abelo, gal papasakosi, kiek laiko reiktų vaikui pagerti gerasias bakterijas po 2 sav. antibų kurso?

Labas. 3-4sav. Nes pirma turi atsistatyt žarnyno gleivinė, po to tik bakterijos normalizuojasi. 

Atsakyti

mano vyras į senatvę labai priekabus pasidarė.kokį vardą siūlom,nieks netinka.sakė mezgėjiškų nė nesiūlyt.vis bandydavau kokį tarp tiesiog vardų įkišti,pvz Vūlas :D tas sako "Volas".Pagal spalva Frostas tiktų,jam matai serialinis...Vienintelis,kuris jam patinka,tai Toras.O mes su vaikais visaip šaukiam: Sezamas,Muskatas,Kvarcas :D žodžiu,katinukas kol kas be vardo :D

Kotonas toks užslaptintas mezgėjiškas :D šiaip gi nuo žodžio katinas.

bet jei rimtai, tai man Sezamas patiko

Atsakyti

Sveikos, Abelo, gal gali į privat parašyti savo el. paštą? Norėsiu truputį konsultacijos :4u: , kol pakliūsiu pas gydytoją kitą savaitę ir tai ne savo.

 

Vakar rašiau až, ar gavai? Ar pakartot? :)

Atsakyti

Kotonas toks užslaptintas mezgėjiškas :D šiaip gi nuo žodžio katinas.

bet jei rimtai, tai man Sezamas patiko

bet įvertinus tai,kur būnant aš jį radau,tai katinui labai tiktų vardas su šnypščiančia raide Sušis :D

Atsakyti