Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ne, Restar, viena atsipalaidavus atostogauju. Vakar buvo 30 m. kaip pusbrolis vedes, pakvietė pietų, po apylinkes pavežiojo į Ventę nuvarėm. Šiandien po Klaipėdą maklinėjau, jūrų muziejų aplankiau, delfiną paglosčiau, viena  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 23 rugpjūčio 2017 - 18:53

Va, numezgiau 30 cm reglano linijos ir tai yra tikrai per mažai. Varysiu iki 35 ir tada vėl matuosiu  :rolleyes: 

Atsakyti

Nite nu moteris nori, o dazo taigis kitos moters vaiks...

Drybsau.skaitau.megzt tingiu,  biski ripsinuke paraizgiau ir padejau...

Atsakyti

Nite nu moteris nori, o dazo taigis kitos moters vaiks...

Tai kad klausimas buvo ne "kas dažo", o "kam dažo"  :D

Atsakyti

Tiek daug dienos, kad gal reiktų nueit prie kompo. Aj, kiek tilps, tiek parašysiu.

Biffki paskarafotyjom. Nelegalai (nu nebuvau inspėta) gavo darbo ir net atlygio.

Buvau dukrai kosmetikos (atopinei odai) ir knygų. Nukoviau teisingas RAGANOS LILĖS dalis ir 1956 metų žurnalą su laaabai fajnais megztukų modeliais (dalinsiuos prie kavos). Susitikau su seniai matyta draugute, aplankiau madingą kavinę (apie madingumą buvau informuota), pakalbėjom apie viską ir nieką. Dviejuose tarpukuose nėriau savo legendinę skarą ir pranešiojau rudeninius batus (ne tarpukuose).

Sagas aplink mezginiui - būna, nusiperku ir pirma mezginio vizijos.

PS gražus dviejų lino gijų ir vienos kašmyro mėginukas. Grazzzzzzuuuuuuussß.

Atsakyti

Gadget, nesilankiai Molekulei, labai patiko ir tiko kosmetika  :ax: 

Atsakyti

labas rytas

grynas ruduo  :hmm: vėjas švilpia,medžiai linksta...šalta...

tik namie tokiu oru sėdėt ir megzt ripsą :D antra savaitė jau atnarai  :oh: 

vakar susisukau siūlus vyro meztukui.reik gi pagaliau numegzti :D priekis virbalais visas,kitka iki pažastų mašina,o po to sujungus virbaluosiu vėl.bus miksas šitokio pečių formavimo ir tokio priekio rašto:

IMG_3588_medium2.jpg

Suffolk_shoulder_detail_medium2.png

Atsakyti

labas rytas

vos nenuskridau su visu skėčiu

būtų viso gero Mere Popins :D fu bjaurus oras tikrai

noriu atgal į lovą, galima su mezginiu, bet geriau su knyga

o ne darbe su šlapiais batais sėdėt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 24 rugpjūčio 2017 - 07:50

aš tai mėgaujuosi paskutinėm atostogų dienelėm.vaikai miega,as lovoj mezgu,kotonas murkia šalia :D ir vis taiko kaip kalnierius susirangyt ir atsigult :D

Atsakyti

Olaiva, va tau ir vardas-Kotonas. :D​ 

Atsakyti

Šalta tavo mažiukui. Jo vėjaas  :oh: galvoju lipti iš lovos ar ne. 

Atsakyti

Olaiva, va tau ir vardas-Kotonas. :D​ 

mano vyras į senatvę labai priekabus pasidarė.kokį vardą siūlom,nieks netinka.sakė mezgėjiškų nė nesiūlyt.vis bandydavau kokį tarp tiesiog vardų įkišti,pvz Vūlas :D tas sako "Volas".Pagal spalva Frostas tiktų,jam matai serialinis...Vienintelis,kuris jam patinka,tai Toras.O mes su vaikais visaip šaukiam: Sezamas,Muskatas,Kvarcas :D žodžiu,katinukas kol kas be vardo :D

Atsakyti