Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labryt,

Ryte spėjau pažiūrėt vieną video. tai, Abelo, gali būt rami - aš tik taip ir mezgu visą gyvenimą :), ir neketinu persimokyt :)..

Qqutė žavi pacankė ir bliuskė labai tinka!

Gadget megztukas antmodelinis visoj visumoj gerai žiūrisi.

Reişkia gerai, kad į Jazzu koncertą nepirkau bilietų, nes būtume trise su mano mergom ėję, pažiūrėjau, kad vėlokai.prasideda, kaip lauke. O jei dar vėlavo... nueisim kur kitur.

Mano trijulė panoro bėgt Unicef vaikų bėgime, užregistravau.

Eisiu kraujo nuleist.

Atsakyti

Sveikos, mezgat  :D 

Mes tai vakar kaip išvažiavom 3 pietaut, tai parvažiavom 10. Bet labai fainai pasivažinėjom, Ventę aplankėm  :super: 

Šiandien galvoju po Klaipėdą paplavinėt  :hmm: 

Atsakyti

apziurejau mezgimo stilius :D nei vieno kaip mano ner

reik uzpatentuot qqtini mezgimo stiliu :)

Atsakyti

Restar, aš visai ir nepergyvenu ir irgi nežadu mokytis kažkokio naujo,nes šitaip, man atrodo,mažiausiai pastangų ir laiko reikalaujantis akių kabinimo būdas :) nes močiutė mane tai mokė kitaip blogas megzt, apsukant,paskui pati bemegzdama netyčia atradau,kad galima ir kitaip :) dabar tik sužinojau, kad čia kažkoks atskiras stilius :) vis per tuos testavimus :D nes man dažnai kai reikia kryžiuot akis, pynutes daryt, netinka jų parašymai. Tai va, vienąkart išsiaiškinau :)

apziurejau mezgimo stilius :D nei vieno kaip mano ner

reik uzpatentuot qqtini mezgimo stiliu :)

Nu, žiauriai įdomu, kaip tu ten mezgi! :D pafilmuok ir patentuok ;)

Atsakyti

aš apsuku geras akis o blogas mezgu kaip tu tik kabinu už kitos sienelės tada jau nes po gerų apsukimo ta bloga akis iš kitos pusės gula :)

Atsakyti

pas mane continental  mezgimas :) https://www.youtube....h?v=9VGkXHsY59M

Atsakyti

20935159_1804285049598922_38456851859323

Atsakyti

Aš irgi mezgu kaip Abelo  :ax: 

Atsakyti

Lusasita, čia apie tave :D 

Labas

Vasaros_lietus tiesiog kepa megztukus. Fainas. O tai sagas neišeina pakeist?

Reik eit video pažiūrėt, kaip aš ten mezgu. Nors šiaip tai koks skirtumas. Vistiek nekeisiu greičiausiai. Man rodos tie būdai jokios anei jokios įtakos neturi, kai žinai ir supranti  ką darai ir kas turi gautis. Čia gal kokioms nors pradedančioms svarbu, kai aprašymai neatitinka to būdo.

Atsakyti

Katuk, kai pakilpiui parašyta, kaip kokią akį sukt, tada reikia žinot, kaip mezgi ;) Kitaip sumezgimai/persukimai į kitą pusę išeina ;)

Laaaabas

Diena darželiui ir kawai  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Katuk, kai pakilpiui parašyta, kaip kokią akį sukt, tada reikia žinot, kaip mezgi ;) Kitaip sumezgimai/persukimai į kitą pusę išeina ;)

Laaaabas

Diena darželiui ir kawai  :wub:  :wub:​ 

Nu tai ir sakau, kad jei žinai ką darai ir kas turi gautis, tai visai nesvarbu. Nes tsda atsirenki, kas ten kur turi susisukt. 

Nemėgstu tokių pakilpinių aprašymų. Čia iš tos serijos, kad duok meškerę ir išmokyk žvejot, o ne atnešk žuvį ir dar keptą, būt gerai ir sukramtytą.

Atsakyti


Reik eit video pažiūrėt, kaip aš ten mezgu. Nors šiaip tai koks skirtumas. Vistiek nekeisiu greičiausiai. Man rodos tie būdai jokios anei jokios įtakos neturi, kai žinai ir supranti  ką darai ir kas turi gautis. Čia gal kokioms nors pradedančioms svarbu, kai aprašymai neatitinka to būdo.

Nu sako kad tas continental style yra greitesnis, bet laisvesnis :rolleyes:

Bet, mano galva, tai greitis ir tamprumas yra daugiau įgūdžio reikalas :D

Atsakyti