Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šarange nu girdejau pletku kad toksai modelis tinka visom

Cia kaip kokia kiseneta

Atsakyti

Sveikos :4u:

 

Nea, Qqte, ne visoms tas modelis tinkamas. Nesenai šūkavau, kad mezgiau mezgiau ir teko išardyt... man po pažastimis kažkokios nesuvokiamos klostės darėsi.

 

 

Tavo daikčiukas superinis :wub:  nuo spalvos iki tikimo :wub: o ir šiaip graži motera esi :4u: :D

Atsakyti

Ar tik nereiks asmeniskai isitikint 😁 

Ristin, nu rauksles gal ir turi but?  arba nevietoj reglanas? As nealergiska raukslem, svarbu nepavirst viena didele rauksle 😂

Atsakyti

 Nu cia ne is tu prigludeliu rauksles yra bet man tai netrukdo ...gal ristin rankoves per placias padarei?

Arrba..gal tiesiog siulas netinkamas jei klostes?

Nu idomu kas Nitei gausis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 rugpjūčio 2017 - 18:32

Qqt, super  :wub: o čia reglanas? Daug akių kūnui ir mažai rankovėms pradžioj?  :hmm: taip kažkaip keistai platėja lyg  :hmm: 

Atsakyti

 Nu cia ne is tu prigludeliu rauksles yra bet man tai netrukdo ...gal ristin rankoves per placias padarei?

Arrba..gal tiesiog siulas netinkamas jei klostes?

Nu idomu kas Nitei gausis

O jau man kaip įdomu :D

Tau tinka, jei tiks ir man - tikrai bus galima sakyt kad tinka visoms :rolleyes:

Bet dar ilgokai laukt :huh2: dar toli iki atskyrimo, o jau akių nemažai ir einasi žymiai lėčiau :rolleyes:

Atsakyti

Aš ką tik RV sužinojau, kad mezgu ne šiaip tiesiog "continental" variantu,bet pasirodo kombinuotu iš continental ir Eastern style  :blink: nes mano geros ir blogos akys toj pačioj eilėj atrodo biški skirtingai :D

Atsakyti

Abelo nu cia toks pailgintas reglanas.pradzioj mazaj akiu rankovems ir daug kunui ir tada reciau nei iprastiniam reglanui pridedamos akys kol gaunasi tokia ilgoka reglano linija ir pakankamai isplateja rankoves ir kunas

Atsakyti

Apie mezgimo buda ir man idomu nes mezgu kazkaip kitaip nei  visos...

Atsakyti

Mezgiau su tokiu užsidegimu, o paskui su ne mažesne ugnim išardžiau :B

Siūlas buvo medvilnė su viskoze. Rankovės dar neardytos liko  :D  Kaip ir viskas pagal raštus. Ir turėjau graži-faina būt :D

 

Įprastai, mano megztinių reglano linija būna ~25cm (pagal siūlę matuojant) tame daikte mezgiau ~30-32cm ilgio.

 

Aišku, reikėjo kolegėm pasirodyt. Bet kai netinka koks rūbas.... man tokia "zlastis" apima :B

 

Pas šitą moterą yra foto su tokia raukšle http://www.ravelry.c...rskiy/hayward-7

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 22 rugpjūčio 2017 - 19:04

Ech o gal ten viskas gerai buvo 😀

Rglano linija pas mane 22 iprastine, sitam daigte 31

Atsakyti

Įprastai, mano megztinių reglano linija būna ~25cm (pagal siūlę matuojant) tame daikte mezgiau ~30-32cm ilgio.

Kad gal mažai  :hmm: planuoju ne mažiau kaip 35 cm  :rolleyes: 

Jei ją, tai zlasties ardyt ir aš turiu  :lol: 

Atsakyti