Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man atrodo, kad didumo įspūdį sudaro ir donstopėlinio ilgio rankovės. Pamenu, ji minėjo, kad mėgsta konkrečiai ILGAS. 

Atsakyti

Limit,

Aha, gadget, jau atėjo  :mirksiukas:


Liko vienas kišenius ir būsiu baigus visos vasaros darbą :D savo medvilninę kišenėtą  :)​ 

Yra net dvi priežastys tave aplankyt!!! Kada nujauti pabaigoseną?

Atsakyti

Šią savaitę kažkada :D

Atsakyti

dontstop,ten balti plastmasiniai guzikai?

Atsakyti

Sveikos  :4u:

Abelo, gražus šalis, kam dovanosi?  :)

Lopšelio auklėtojai :) nes gi 3m suėjo,reikia keist grupę :( o buvo nuostabi auklėtoja ir vaikam labai patinka. Ir kai tik užsimenam,kad eisim pas kitus nuo rugsėjo 1, nes jau dideli, sako, mes norim su Egle :) nu,kažkaip išgyvensim tuos pasikeitimus. O gal bus dar geriau ;)

Atsakyti

dontstop,ten balti plastmasiniai guzikai?

Kreminės spalvos, plastmasiniai

20170822_183029_medium2.jpg

Atsakyti

Lopšelio auklėtojai :) nes gi 3m suėjo,reikia keist grupę :( o buvo nuostabi auklėtoja ir vaikam labai patinka. Ir kai tik užsimenam,kad eisim pas kitus nuo rugsėjo 1, nes jau dideli, sako, mes norim su Egle :) nu,kažkaip išgyvensim tuos pasikeitimus. O gal bus dar geriau ;)

Oho  :)​ 

Atsakyti

Nu  nesigauna mb nufotkint mazesniu failu o blatp sm neturiu sumazint irgi nemoku Taigi premjera kuria mate Nite arba maišas anot mano mamos 

 

 

 

http://www.ravelry.c...ts/qqte/hayward

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 rugpjūčio 2017 - 17:44

Nu  nesigauna mb nufotkint mazesniu failu o blatp sm neturiu sumazint irgi nemoku Taigi premjera kuria mate Nite arba maišas anot mano mamos 

http://www.ravelry.c...ts/qqte/hayward

Ne maišas, tinka  :)​ 

Atsakyti

qqte, labai fainas daiktas!

Ir labai tau tinka  :wub:  Superinis!!! Ir splava  :wub: Ir tu visa puiki su juo  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Aciu

Spalva realybej tai man atrodo blankesne gal kiek, nu mate dvarininkes kokia realiai

O del  maiso tai mama mano ziurejo ziurejo kaop mezgu, dar rankoves buvo  neatskirtos sako ka cia mezgi maisa?

Planuose tai dar bent keli daigtai tokio modeliaus yra, ko gero net ir suknele..sitas sansu suknele butu turejes virst bet man tam momentui reikejo megztuko vasaros pabaigai

Atsakyti

Sveikos

Mes Rugpieniu kaime. O jau slapia.... Omg.... 🙁

Qqte, istraukei i eteri mane, nzn kuo butent, bet ziauriai grazus maisas ir labai tau tinka  :wub: noreč ir as kad man taip tiktu toks kazkoks maišiokas 😊

Gadgeto fotkes irgi privalumu suteikia tam lašiniui kuri maciau dvare :D 

Atsakyti