Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos

 

gražiai mezgat  :super: Aš dar vieną mažą megztuką numezgiau, bet užsakovei sagos nepatiko... Pas mus zoologijos sode drambliai oranžiniai, o sagos - pilki drambliai...

 

Ir Saulės užtemimą išgyvenau. Pas mus 97 proc. buvo. Šiaip tikrai įspūdingai - ir šviesa visai kitokia, ir visokie vabzdžiai čirpt pradėjo kaip vakare.

Atsakyti

Sveikos gyvos :)

dontstop, laaabai jau nereali dovana  :wub: ir kelionę suskaičiau, reiks dažniau po LT pakeliaut :)

Mano sena sena skola, niekaip iki fotkinimo nepriėjo :) bet kadangi jau reiks dovanot, tai va, patiesiau :D

20170821_201454_medium2.jpg

Atsakyti

Suprantu kapseiką.

Veikals+febru%C4%81r%C4%AB+001.jpgLina auklas-mezglošanai, tamborēšanai vai arī tomātu siešanai dārzā.Noteikti noderēs

Atsakyti

Čia mus skaito latviai, manau.

Atsakyti

Relaksas

Atsakyti

Special for Gadget  :D

 

SAM_5095_medium2.JPG

 

 

 

 

pakeitus sagutes,būtų laaabai dailu ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugpjūčio 2017 - 13:03

Labu,

Vakar baigiau ir išsiskalbiau savo kokių 3 m lino virvę :). Nu dratas tas linas, reiks gerai paglamžyt, kad būtų maloniau apie kaklą sukiot jį :). Belieka mažės megztinį susiūt ir pradėt ką naujo. Vakar knisau savo drakiaus lobius, kol suradau mažą kamuoliuką, kurio labiausiai ir ieškojau. Jau seniai seniai noriu tamsiai žalio didelio megztinio su kokia nors faktūra. Šiandien tą faktūrą reiks atrast. ir dar atsarginį mezginį susidėliojau, bus ripsinė marga skara, pamažinsiu dundagos atsargas ir darbe bus šilta susisukt, kai dar nešildys.

Labai smagu, kad yra kas skaito  :)

Dėl maudynių - na maniškiai taip, visur, kur tik buvo ežerai  :)  Aš pati vandens vengiu, nemėgstu...

Kelionė šita, lyginant su kitom ankstesnėm, buvo kaip tik bais lėta, kartais net po pusdienį tiesiog pradrybsodavom, paprastai tai lekiam akis išdegę ir planas būna labiau koncentruotas  :D Šita gavosi tokia perpus pažintinė, perpus poilsinė  :)

Bokštų išties buvo daugoka, jau net pabodo ant galo  :)

Kokie miestai patinka, net nežinau, klausimas privertė mane susimąstyti  :hmm:

Druskininkai mum per ramūs, toks šiek tiek pensininkų miestas  :blush-anim-cl:  (tikiuosi nieks neįsižeis). Mes sau tiesiog neradom ten jokios veiklos. Na pasivaikščiojom, pažiūrėjom fontanus. Valandos, dviejų tam per akis. Neinant į vandens pramogas, į paplūdimį, į Snow areną kaip ir nelabai yra ką daugiau veikti :unsure: 

Dar vienas toks miestas, "iš tos pačios operos", kuris visiems patinka, o mum įspūdžio nepadarė - Ventspilis. Skaičiau, kad žmonės kasmet 8 metus iš eilės ten važiuoja, savaitėmis prabūna, o mes vienos pilnos dienos neištvėrėm, pasibaigė mūsų programa popiet ir išvažiavom  :laugh:

Aukštaitijos nac parkas nebuvo mūsų plane, tik bokštas. Esam keliavę po jį anksčiau, ir ne vieną kartą. Pagrindinis tikslas buvo aplankyti tas vietas, kur anksčiau nebuvom, visko gi aprėpt neįmanoma :)  O bokštas tiesiog buvo pakeliui, kai važiavimas ilgas, vis tiek reikia kažkur stoti, tai geriau įdomioj vietoj  :)  Ten šalia staliukas su pavėsine buvo, tai bent papietavom ramiai, kad jau pats bokštas nuvylė, vis ne be reikalo stojom  :)

Bažnyčių, miestelių nežiūrim. Bažnyčių - dėl to, kad esam netikintys ir visiškai nieko neraukiam architektūroj  :blush-anim-cl:  Spraga išsilavinime. 

Kadangi ruošėmės pagal konkrečią knygą, ten maršrutai buvo sudaryti per saugomus gamtos objektus. Tai tokie į mūsų planą ir papuolė  :)

Ačiū, Donstop už paaiškinimus. Sorry, kad "kad prisiknisau", gal dėl to, kad pati apie keliones kaip tik galvojau ir bandau suvokti mūsų šeimos keliavimo ypatumus, tai dėl to ir smalsu buvo pasitikslinti. Labai aiškiai supratau, kad ir skaitom, ir rašom pro savus akinius :). tau neaktualu maudynės, tai ir neminėjai, man neaktualu bokštai, tai ir užkliuvo už akių labiausiai :). O dėl miestų, tai aš apskritai mėgstu tik pro juos praeiti, pajusti dvasią, paklausyti gatvės muzikantų, kur jų yra, kažką suvalgyti ir... varyt kuo toliau :). Gana vengiu muziejų (nors būna ir fainų, bet savo noru retai kuriam pasirašau), apie architektūrą irgi nenusimanau, bet ar to būtina norint pasigrožėti? Tai vat ir įdomu buvo, kiek miestai jums patinka, kaip ten pramogaujat, kad paminėjai, jog ne jūsų stiliaus miestas. Sakykim, Ventspilyje tikrai yra nemažai pramogų, lankytinų vietų, bent jau vaikams,  mes pirmais metais gal 8 dienas prabuvom, iš jų tik 1 kartą ėjom prie jūros, o kasdien vis kitus objektus lankėm, daug visokių parkų, kurie mums tikrai patinka. Na, bet kiti kartai, tai jau nuobodu, nes aš mėgstu tik naujas vietas :).

Pusė dienos kabojo pradėtas post'as, ienu žiūrėt, gal kas ką parašė, ką dar galiu pakomentuot. Atminties skylės :).

Atsakyti

Labas

pas mane tai š...nos atostogos. Vieni nervai. Ieškom su MB ligų. Kaip išbėrė pirmą atostogų dieną, tai vis dar yra, visa savaitė ir netgi smarkiai didėja. Gyvenime nesu mačius tokų bėrimų-galva, veidas, viršutinė kūno dalis-vienas didelis raudonas degantis ir niežtintis plėmas. Bet lyg jau šiandien kažkas apčiuopiamo yra -dienos stacionaras su lašinėm, lyg ir hormonais. Diagnozė-dilgėlinė, bef greičiausiai virusinė.

tai tiek kad visa savaitė neramumų, lakstymų ir bemiegių naktų...

tarpuose dar ir megztelnu su serialais. Reikia eit užuolaidas siūt. Nepraeis nė 10 metų ir aš jas turėsiu :D 

Ir jūs daug visko gražaus prirodėt

Restar fainuolis liuks

Nitės serija mėlynoji liuks

Lusasitos bangelės superinės

Vasaros_lietaus maži darbeliai fainuoliai, ir sagos nekliūva

skarų karalienė dirba su manekenka

Dontstop kelionės pavydu, prisipažįstu-neskaičiau visko, bet kai kur esu buvusi. Tik mes greičiausiai dar visai kitaip į tokias keliones žiūrim. Ir į bokštus lipam, ir parkus lankom, ir miestus apžiūrim ir viskas mums patinka :D 

O megztukas tai žiauriai gražiai numegztas, bet kažkaip.ant žmogaus nesižiūri, lyg ir didokas, lyg ir bobutiškas, gal dėl galvos nebuvimo... aš turiu kažkokį panašų, tik ne margą, bet raštuotą pirktinį-ilgą, tai ir jis man toks bobutiškas :D 

Atsakyti

Katuk  :console:  Svarbu, kad jau rado, kas ir kad gydo.

 

 

 

Įrodymai, kad mezgu ir fotografuoju savarankiškai :) Limituk, juostelės 1,97 m pamatavom idealiai - tas sprindžiukas "suėjo"siūlei prie peties  :notworthy: PS gal jau atėjo mūsų mergytės?

 

20170822_103523_medium2.jpg

 

Visos techninės detalės, škia (taip, ties petim  ėmiau ir paplatinau, man taip gražiau linija ranka-kūnas formuojasi shelseekeriaus recepte, kitą megzdama, dar pora dalykų taikysiu).

 

Ant manyyy (su galva, ir koridoriniu apšvietimu - 1 iš 3 lempučių gyva, jaučiu pati pakeisiu, bus greičiau ir bus kuo didžiuotisss)

 

20170822_142702_medium2.jpg

 

 

Atšaukiau išlėkimą Helsinkin (papasavo kita protinga moteris, pasirodo, ji atostogas pirmadienį jau baigia, tai pakancelinom butuką...), ta proga papirkau tris koncertus, iš jų viename gros suomiai :)

 

Aj, o čia aš mezginį pasidėjau. Paskui atsisukau, nusišypsojau ir pafotyjau. Dalinuos:

 

peleda_medium2.jpg

 

Ir apie dramblius: iš tikro jie yra roooožiniai. RYŠKIAI. Va tokie (sėdi ant labai geros knygos, beje, pritaikytos skaitymui balsu)

 

20170822_161203_medium2.jpg

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 rugpjūčio 2017 - 16:05

Nagiukai įkvėpti Šarangės.

Atsakyti

Laba diena, 

Dontstop megztuko mastelio nesupratau :D

Kai gulėjo, toks didelis atrodė, kai apsirengė, pagalvojau, kad kaimynų mergaitę papozuot pasamdė :D Šiaip labai gražus darbas, aš gal niekad tų žakardų ir neišdrįsiu imtis..

Aha, gadget, jau atėjo  :mirksiukas: 

Liko vienas kišenius ir būsiu baigus visos vasaros darbą :D savo medvilninę kišenėtą  :)​ 

Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

Abelo, gražus šalis, kam dovanosi?  :)

Gadget, iš patiesto įsivaizdavau, kad megztukas laisvesnis ir ilgesnis bus, bet ir taip gerai :)  

pakeitus sagutes,būtų laaabai dailu ;)

O kas su sagutėm blogai, kokios labiau tiktų?  :)

 

 

Ačiū, Donstop už paaiškinimus. Sorry, kad "kad prisiknisau", gal dėl to, kad pati apie keliones kaip tik galvojau ir bandau suvokti mūsų šeimos keliavimo ypatumus, tai dėl to ir smalsu buvo pasitikslinti. Labai aiškiai supratau, kad ir skaitom, ir rašom pro savus akinius :). tau neaktualu maudynės, tai ir neminėjai, man neaktualu bokštai, tai ir užkliuvo už akių labiausiai :). O dėl miestų, tai aš apskritai mėgstu tik pro juos praeiti, pajusti dvasią, paklausyti gatvės muzikantų, kur jų yra, kažką suvalgyti ir... varyt kuo toliau :). Gana vengiu muziejų (nors būna ir fainų, bet savo noru retai kuriam pasirašau), apie architektūrą irgi nenusimanau, bet ar to būtina norint pasigrožėti? Tai vat ir įdomu buvo, kiek miestai jums patinka, kaip ten pramogaujat, kad paminėjai, jog ne jūsų stiliaus miestas. Sakykim, Ventspilyje tikrai yra nemažai pramogų, lankytinų vietų, bent jau vaikams,  mes pirmais metais gal 8 dienas prabuvom, iš jų tik 1 kartą ėjom prie jūros, o kasdien vis kitus objektus lankėm, daug visokių parkų, kurie mums tikrai patinka. Na, bet kiti kartai, tai jau nuobodu, nes aš mėgstu tik naujas vietas :).

Pusė dienos kabojo pradėtas post'as, ienu žiūrėt, gal kas ką parašė, ką dar galiu pakomentuot. Atminties skylės :).

Oi nėr už ką, ir visai nėr dėl ko atsiprašinėt, kaip tik džiaugiuosi, kad kažkas skaito, komentuoja, užsimezga diskusija  :super: Miestas, kuris man labai patiko, taip patiko, kad buvo vien tik aikčiojimai wow wow wow kas žingsnį, nepaisant architektūros neišmanymo :D  - Dresdenas. Vėliau aš skaičiau, kad šis miestas skaitosi "blanki Vienos kopija", tačiau Viena tokio įspūdžio man nepaliko  :)

Muziejams aš irgi abejinga, bet aišku būna labai gerų. Lietuvoj ne kartą ir ne du lankyti Rumšiškių liaudės buities ir Delfinariumas. O tokie "standartiniai" muziejai, ale "krašto istorijos" tai  :ax:  :blush-anim-cl:

Miestų pagrindinė pramoga man - dideli prekybos centrai  :laugh:  Dėl vaikų būtinai lankom zoologijos sodus. Privalomus maršrutus per senamiesčių lankytinas vietas irgi praeinam  :)

Ventspily 8 dienas  :bigsmile:  Mes buvom ten 2011 m (dabar gal daugiau pramogų atsirado). Per gerą pusdienį tiek nuveikėm: suradom visas karves, vaikas pažaidė 2se parkuose, pasiplaukiojom laiveliu, pabuvojom Mėlynosios vėliavos paplūdimyje, praėjom Džiunglių taką, pasivaikščiojom Pietų molu. Atvažiavom iš ryto iš Klaipėdos. Po visos programos papietavom ir namo, susisukom greičiau, nei aš maniau  :D​ 

Atsakyti