Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dontstop, o Anykščiuose buvot? Ant viršelio tos knygos, tai Lajų tako bokštas :D

 

Druskininkuose buvau seniai, prieš 10m, lankėm Grūto parką (valgėm sraigių užkepėlę,), vandens parką ir pakrantę, tiesa, dar kažkokį restoraną su nuostabia terasa. Tuom kart patiko, kaip dabar būtų kitom akim - nežinau.

 

Birštone buvom pernai, vienai dienai, gražus, ramus, tvarkingas, tiesa,labiau senjorų rojus  :D  bet norėčiau kokiam ramiam savaitgaliui į SPA :D

 

Liepoja, kaip dauguma ir sakėt, niūrokas, sovietinės dvasios nemažai dar likę, ypač Karostoj, antrą kart ko gero nevažiuočiau, tačiau patiko tušti, tvarkingi  paplūdimiai, pakrantės, griuvėsiai, parkas ir sporto bei vaikų žaidimų aikštelės. labai Įspūdinga Šv.Petro cerkvė. Patiko, kad nedaromas iš poilsiautojų verslas ant kiekvieno kampo ir neplėšikaujama, parkingas visur šalia jūros ir nemokamas.

 

Kuldyga, mielas miestelis  :wub:  Su istorija ir su dvasia, važinėjom traukinuku su edukacija po miestelį, tikrai šaunus, priminė kažkuo Anykščius :)

 

Ventspily nebuvus...

 

Man kalnai, pilys, bokštai, griuvėsiai ir įv. vandens dariniai numero uno  :wub:​ 

 

Lusi, čia šiandien taip praskriejot? :D Negailestingas vyrs,... :D Nors šiaip nieko gero nėr, tik lino marytės plauko gavo kelias babinaites. P.S. Daili bliuskutė

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 21 rugpjūčio 2017 - 18:08

Dontstop, o Anykščiuose buvot? Ant viršelio tos knygos, tai Lajų tako bokštas :D

Labai labai daug kartų buvom, bent kartą per vasarą nuvažiuojam  :) Teko ir su palapine ilgesniam laikui pabūt, ir po 1 d.

Praeitą vasarą du kartus Lajų taką praėjom (antrą kartą mano mamą vežėm, kai svečiavosi pas mus)  :good:​ 

Atsakyti

Labai labai daug kartų buvom, bent kartą per vasarą nuvažiuojam  :) Teko ir su palapine ilgesniam laikui pabūt, ir po 1 d.

Praeitą vasarą du kartus Lajų taką praėjom (antrą kartą mano mamą vežėm, kai svečiavosi pas mus)  :good:​ 

Nu tada gal jau ir viską spėjot aplankyt,:D Dabar dažnai  girdžiu, kad  dauguma žmonių atvažiuoja vienai dienai, arba savaitgaliui ir skundžiasi, kad nespėja visko aplankyt :D 

Atsakyti

Nu tada gal jau ir viską spėjot aplankyt, :D Dabar dažnai  girdžiu, kad  dauguma žmonių atvažiuoja vienai dienai, arba savaitgaliui ir skundžiasi, kad nespėja visko aplankyt :D

pvz mes jau trečia vasara po savaitę anykštinamės ir tai dar ne viską aplankėm :D

Atsakyti

Nu tada gal jau ir viską spėjot aplankyt, :D Dabar dažnai  girdžiu, kad  dauguma žmonių atvažiuoja vienai dienai, arba savaitgaliui ir skundžiasi, kad nespėja visko aplankyt :D

Mano irgi tokia pat nuomonė - labai sunku viską spėt būtent Anykščių krašte apžiūrėt per vieną dieną, labai daug įdomių objektų  :) 

Mūsų topas: Niūronių Arklio muziejus, Vorutos piliakalnis, kukurūzų labirintas.

Medžių lajų takas irgi super  :) 

Atodangos įspūdingos  :) 

Vyresnėliui labai patiko vasaros rogutės, bet pastaruosius 2 metus ten nereali eilė būna savaitgaliais... taip pat kažkada ilgai stovėjom eilėje į "kosmosą" ir spjovėm, nelaukėm  :rolleyes: 

Ko dar nesam išbandę - važiavimą siauruku. Muziejuje buvom, bet važiuot neišdrįsom  :) 

Atsakyti

http://www.ravelry.c...qte/pynesripsas

Nu kadangi failai sm per dideli tai tiesiog taip

Atsakyti

http://www.ravelry.c...qte/pynesripsas

Nu kadangi failai sm per dideli tai tiesiog taip

man per grubus priekis su pynėm prie atviros nugaros...bet spalva tau tinka ;)

Atsakyti

http://www.ravelry.c...qte/pynesripsas

Nu kadangi failai sm per dideli tai tiesiog taip

Man patinka  :good:  Ypač spalva  :rolleyes: 

Aš dabar mezgu labai panašų, tik pas mane viena pynė, šone. Deja, tas šonas, kuris su pyne, gaunasi ilgesnis, o tas, kuris tik su ripsu, trumpesnis. Nežinau, ar blokavimas išspręs šitą problemą, o gal reikėjo trumpintom eilėm damezginėt kažkiek eilių ripsinėje dalyje  :hmm: 

QQte, o tau viduriukas tarp pynių nesigavo trumpesnis?  :blush-anim-cl: 

Atsakyti

Nea kazkaip viskas gavosi vienodai Nu viskas su juo gerai butu tik va tas smukimas  nuo peciu...

Siaip tai ripsas kaip garmoske tempiasi tai gal susivienodins tau Dontstop

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 rugpjūčio 2017 - 18:51

Donstop kokia dovana faina  :wub: 

qqte gal gali foto i messengeri imest  :ax: 

Atsakyti

Special for Gadget  :D

SAM_5095_medium2.JPG

SAM_5096_medium2.JPG

SAM_5100_medium2.JPG

:lietuva:  :lietuva:  :lietuva:  :victory2:  :victory2:  :victory2:  :victory2:  :didis:​ 

Atsakyti

Jurgite,

Mano TAŠKAS  čia: Carnevale veikals, ReStyle, Tirgoņu 24, LIEPĀJA

Atsakyti