Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite nu kolegė sakė hražus...man irgi patink

o dėl grubumo tai :D kontrastai kartais visai yr gerai :)

o tai tu tą debesį iš to tvido mezgi ar kažkokį kitą jamei?aš vakar iš dvigubo mėginuką pasimezgiau, minkštas koks, megsiu musėt antrą dar tokį :)

Atsakyti

Nite nu kolegė sakė hražus...man irgi patink

o dėl grubumo tai :D kontrastai kartais visai yr gerai :)

o tai tu tą debesį iš to tvido mezgi ar kažkokį kitą jamei?aš vakar iš dvigubo mėginuką pasimezgiau, minkštas koks, megsiu musėt antrą dar tokį :)

Ne, ne iš tvido - kažkaip nesukibo :rolleyes:

Pirkau kitą siūlą, pilką. Buvau penktadienį pietaut su draugėm CUP'e ir kojos nunešė į Verpalus, o ten oopp :bigsmile: ir kablys nugaroj . Tikėjaus, kad tiks prie mano turirmos pilkos medvlnės, bet pilki atspalviai "susipjovė". Tada šeštadienį dar pirkau lino Midaroj :rolleyes: vienžo, drakius patenkintas :lol: tikiuosi ir aš būsiu patenkinta  :ax:

Atsakyti

Nu laukiam rezultatu tada :) aš drakiu pašėriau tamsiai mėlyna Capri medvilne...nelabai jis kažko patenkintas, bet tą tvidinę babinukę pasidėjus paglostau tai neprotestuoja kol kas :)

Atsakyti

parodysiu ir as , kad  kazka veikiu :)

pradeta nert  pries kelis metus, paskui padeta, net zadeta isardyt. bet pabaigiau as ja ir net  pranesiot spejau :)

4889823f4c56.jpg

Atsakyti

Mane Palanga pasitiko su saule  :bigsmile: 

Atsakyti

Sveikos  :4u:

Grįžom iš kelionės, jei kam įdomu, aprašiau ją fotoreportažuose  :)

https://www.supermam...oninius-parkus/

(kėliau šią nuorodą į kitą temą, ne visom atidaro, nežinau, dėl ko taip, kitaip įkelt nemoku  :unsure: )

 

Kelionėje lyg ir labai daug mezgiau, bet kažkaip tai neproduktyviai, vežiausi 2 mezginius, tai vieno numezgiau rankovę ir kiek pasistūmėjau su priekiu, o kito nė nepaliečiau, ir čia per 9 dienas tiek  :blush-anim-cl:

 

Buvom užsukę pas mano mamą, gavau nuostabią dovaną  :wub:

Megzta buvo net 8 mėnesius, Kauni balta spalva + Kauni rainbow

 

SAM_5090_medium2.JPG

 

SAM_5091_medium2.JPG

 

Latvijoj papirkau siūlų šiek tiek, čia Limbažu 100 % vilna, 3 skirtingų storių: 130 m/100 g, 250 m/100 g ir 350 m/100 g

 

SAM_4953_medium2.JPG

 

Galvą taip pravėdinau, kad niekaip negrįžtu į režimą, mezgimo irgi. Pradėta daug darbelių, reikia eit visus sužiūrėt... :hmm:​ 

Atsakyti

Oho, dontstopėli, kokia graži dovana! Ar galiu mandagiai parašyti visu greičiu pirmyn lėkt antmodelinės foto daryt? Juk ŠALTAAAAA.

Atsakyti

Oho, dontstopėli, kokia graži dovana! Ar galiu mandagiai parašyti visu greičiu pirmyn lėkt antmodelinės foto daryt? Juk ŠALTAAAAA.

Bus, bet bijau ne visu greičiu  :blush-anim-cl: 

Reikia skalbti, džiovinti dar.... :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Donstop foto neatodaro :hmm: O as Basanaviciaus g. praejau, tilta aplamkiau galima ramiai suoliuko ieskoti

Atsakyti

:ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 21 rugpjūčio 2017 - 12:29

Dontstopėli, neatsikalbinėk:

1) megztukas neatrodo baisiai purvinas;

2) matuokis dabar. Skalbimas yra klasssstingas (mes pamenam Capri bordinės suknios istoriją, liko tik ikiskalbiminių fotkių prisiminimas, nes merinas pailgėjo iki "dovana mamai" dydžio).

Atsakyti
Donstop, kaip grazu, kai su mama abi mezgat, viena kita apdovanojat.
Ristina, nu Grazu ta tavo biluske, o ir su paveikslavimu vis puikyn.
Ir nertinuke kokia smagi!
O jau kas per puikumas mazojo Olaiviuko 💙 gal Olis😀?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 21 rugpjūčio 2017 - 12:55