Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Nu ką, antra lietaus diena, mano Kukulis jau panikoj, sako, tai dabar visada lis???? O aš džiaugiuosi, kad turėjom dvi atostogų savaites puikaus oro.

Matosi,kad visos atostogauja, SM tuščia, kaip dykuma :D

Atsakyti

labas rytas

as jau darbe

pranesiojau viena nauju megztalu nu i ka galiu pasakyt, smunka nuo peciu, nepatogus

reik kazkaip sutvirtint iskirpte bet kazin ar laikys

 

klausimas ar su ta ripsine bliuzele tas pats nebus?ar gal tiesiog iskirpte per gili..meginsiu prasyt kad kas pafotytu nes asmenukem mano rankos per trumpos :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 rugpjūčio 2017 - 08:49

man Kerpenos ta avietine su V iskirpte nesmuko :)

Atsakyti

qqte manau tau rankoves tempia, Kerpenos tvirtai laikesi

Sveikos

Atsakyti


pranesiojau viena nauju megztalu nu i ka galiu pasakyt, smunka nuo peciu, nepatogus

reik kazkaip sutvirtint iskirpte bet kazin ar laikys


tu manęs negąsdink :blink: nes aš jau pradėjau ir varau su vėjeliu :D nedažnai man toks kablys būna :rolleyes:

Atsakyti

aham tai gal ir iskirpte per gili dar...nu bet jei uzsiusiu matysis...teks nesiot smunkanti :) nu gal dar padetu sutvirtinimas kokia elastine juostele apie iskirpte ar ka?

Atsakyti

nite aš ne apie tąąą, tas gerai yra

aš apie toki ripsini su dideliom pynem

Atsakyti

Priedas  20170821_094737.jpg   90,78KB   0 Parsiųsta kartų

 

bajsus asmenukinis kampukas Nitei nuraminti

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 rugpjūčio 2017 - 09:37

Labas ;)

Kai fajnaj lyja  :wub:

Jūros ir smėlio megztukas lėtai džiūna, bet negaliu pasakyt, kad neturiu ką apsirengt.

Vakar skaros megztelėjau nesmulkiai, liko 1 motyvas ir 12 g moherio. Gal pakaks, o gal teks naujä kamuoliuką imt...

Qqte, aš esu keliems įsiuvusi medvilninę juostelę per pečių ir kaklo siūles, tikrai padeda.

Atsakyti

Qqte, paršiuko riuuuužavaaaa  :hmm:​ 

Atsakyti

gadget3 o tokio tipo megztukui padetu irgi?

 

nia ne paršiuko, lašišos gal ar persikinis atspalvis, žodžiu iš šiltos gamos

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 rugpjūčio 2017 - 09:40

nite aš ne apie tąąą, tas gerai yra

aš apie toki ripsini su dideliom pynem

uūūchh :karsta: nuraminai :D

bajsus asmenukinis kampukas Nitei nuraminti

ačiū :4u: varau toliau savo pilką pilką debesį  :rolleyes: mama sakė, kad išsirinkau pačią baisiausią spalvą kokią tik radau :lol:

tikiuosi tik asmenukėj baisus :rolleyes: nes spalva gražiai qqutiška, bet pats toks grubiai neqqutiškas :ax:

Atsakyti