Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

PS komplimentai Olaivos skalbimui. Katukas ir IKI skalbimo buvo gražus, bet pooooo.... Akurat kaip rogutinis kašmyras. Irgi skalbeeenkėj sukai, Olaivut?

Mirkt mirkt.

Ajnu lašišos valgyt. Laikaus laikaus, bet po to kaipppp pulsiu mėginukų miaaagzt!!!

Atsakyti

Dar vienas geras moteriškas filmas, tiesa, nelabai linksmas http://www.imdb.com/title/tt2245003/

Mano ripsinukė, ypač "petinkos" irgi link begalybės eina, bet šiandien filmų pagalba jau jungiu atgal į vienetą.

Atsakyti

taip,todėl mes ir turėjom KoŠmarą.laaabai į vardą reagavo

Kašaras-Šaras

Pūkelis-Puška-Paška

Lūšis angliškai zool-Zūlas

Lūšis biologiškai lynx-Linksas

Blondinas-Blondis-Bondas-Džeimsas :D -Agentas

nu dar Pitas-Bradas Pitas -Brendas

Špūlius

Atsakyti

Špūlius

:D 

Šnipas  :rolleyes: 

Atsakyti

Aš tai sakau, kad geriausia Pūkis :D Nors ir bais neoriginalu  :D 

Šerkšnas, Pusnė (mano sesės uošvių šuo)/ Pusnius, Pūgius :D

Atsakyti

O gal yra koks nors originalus mocheros pavadinimas ar rūšis? Nelabai išmanau :D

 

pvz. Dropsas :D Šilkas :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 20 rugpjūčio 2017 - 21:01

Man iš vaizdo tai irgi labiausiai neoriginaliausias Pūkis :))) dar balsioju už Špūliuką, Šerkšną ir Šilką. Tiesa,o ten tikrai katukas? Gal katytė?  :hmm:​ 

Atsakyti

tikrai jis :D

Atsakyti

PS komplimentai Olaivos skalbimui. Katukas ir IKI skalbimo buvo gražus, bet pooooo.... Akurat kaip rogutinis kašmyras. Irgi skalbeeenkėj sukai, Olaivut?

 

Mirkt mirkt.

Ajnu lašišos valgyt. Laikaus laikaus, bet po to kaipppp pulsiu mėginukų miaaagzt!!!

taip,praskalbtas kačmyro režimu :D

 

 

Ažūras nieko vardas :D bet vaikai jo nesupras,jie žino babina,suktukas ir megzt apvaliai :D

Atsakyti

tikrai jis :D

Nu tai o Kaššššmyras kaip? Netinka prie charakterio?

Alpaka-Pakis

Rovanas

Merinas

Šypas- nuo avies :D 

Vūlas

Atsakyti

Pomponas :D

Atsakyti

Pomponas :D

tada geriau jau Kutas :D

Atsakyti