Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos, visai nelietingą, bet apniukusį sekmadienį :4u:

 

Aš už pigiau nupirkau vaikui švarką :B bet tas ėmė ir sustorėjo :B dabar teks imt sandėlyje saugojamus siūlus ir megzt megztuką :huh2:

 

Mano šiaudiniai vaizdai :D neaišku, ar pavyks sudragauti su SM :rolleyes:


Pridėta:

  • Priedas  3.jpg   1,43MB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Populiarios tavo ramunėlės, Ristina! Šita melsva/turkio variacija ir spalviškai, ir ramunėlių kiekiu labai mano asmenines akis traukia. 

Šiaudai rezgelėj fotogeniški.

Kupiškio mados - riuuužavai šaltibarštinėn plėvelėn sukti silosą. Labai kontrastingai prie nebarbiškų vienkiemių žiūrisi.

Atsakyti

lyja vis dar...žemės ūkio jau nepakelsiu tokiu oru :) bet turiu kai ką pūkuoto ir mažo parodyti:

DSC_9983_medium2.JPG

DSC_9949_medium2.JPG

DSC_9935_medium2.JPG

DSC_9898_medium2.JPG

Atsakyti

SVeikos :)

Olaiva, katinas kaip lūšiukas atrodo  :wub:  :wub: ar jau turi vardą? Kaip saugot sode, kad nepabėgtų  :hmm: 

Atsakyti

Olaiva, išmaudėt? Pūkis Dar baltesnis atrodo  :wub: Ar white balance nustatei :D

 

Rekomenduojuu filmą sekmadienio vakarui :) http://www.imdb.com/title/tt4481414/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 20 rugpjūčio 2017 - 16:22

O jeij kokio grazumo zverius ir man tokio reikia :)

Atsakyti

šarange,išmaudėm :) tik 1 tepalo dėmė beliko :)

waidaw,vardo neturi,nieks jam nelimpa prie tokio kailio ir žydrų akių :) 

sode žinok nebėga.apeina aplink namą ir skuodžia vidun.matyt jauniklis nuo Olio skiriasi...aišku iš paskos sekam,kiek gi galima katinus kaip kojines keist :)

Atsakyti

Kokios foto fainos, man tai jis už ana fainesnis, o ausys tai tikrai lūšies  :wub: 

Atsakyti

Kupiškio mados - riuuužavai šaltibarštinėn plėvelėn sukti silosą. Labai kontrastingai prie nebarbiškų vienkiemių žiūrisi.

Ten jie gi ne šiaip sau ;) Čia palaikymas krūties vėžiu sergančiom moterim. Lyg Zuokienės iniciatyva. Tuoj paieškosiu...

Atsakyti

Va https://www.google.l...el-1455340/amp/

Atsakyti

Katino gražumas tai nerealus  :wub:  :wub:  :wub: tikrai sunku vardą parinkt  :hmm:​ 

Atsakyti

Oooo.

Mintis tokio gilumo, tiesiog kaip mano  :B​ 

Atsakyti