Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tinka tinka :)

 

Va, paveiksliukai :)

 

Žvaigždė lankosi parodoje sui asmeniniu fotografu (da tas fotografas mažiau kikent galėjo)

 

20170820_065050_medium2.jpg

 

 

Valios jėga. Tris valandas žvaigždė buvo metus gerti kavą.

 

20170820_101105_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 rugpjūčio 2017 - 09:13

Ligvita dėjo rimtas, aš dėsiu nuotaikingas :)

Vėjas eglėse

36501655952_431cd02b10_k_medium2.jpg

Moherinė vėliava

36275081930_997bd8438b_o_medium2.jpg

Man visiškai įtikinamai ŠALTA, ania? 

Vieta - Vilnius, vakar apie 14:50. 

36532680341_8957d24f5b_o_medium2.jpg

Atsakyti

Man visiškai įtikinamai ŠALTA, ania? 

Vieta - Vilnius, vakar apie 14:50. 

36532680341_8957d24f5b_o_medium2.jpg

Nu tokios rimtos pagyrios su drebuliuku  :lol: 

Atsakyti

Aš kai facebokiaus neturiu, apie kai kuriuos įžymius facebukowskius sužinau tada, kai perskaičius juomi ŽMOGUOSE, turiu pavardę/užvadinima pagūglint (čia tais atvejais,. jei parašo ką nors indomaus). PVZ. Rožinis pudelis

 

https://www.facebook...3787999/?type=3

 

 

Ai laik.

 

Va, o ant šyyto užlipau knygyne. Sutaupiau 2*14,99, bo nes pavarčiau, kol laukiau maisto ir sumaistovo.

 

gelezine_lape_apoie_lietu_medium2.jpg

 

Už sutatupytus pinigus kaip tik išėjo 3 vnt. apatinio trikotažo, ir aš neturiu omeny liemenėlių. Tuoj pasipiktinsiu kainom, kad kai kurie mano aprangos neminėti elementai brungesni už megztukus - gi rodžiau Limitukui, kad nusipirkau du debesėlius. ZARA. po 7.99 :)  Nes jei juos nešiot, kaip siūlo ZARA, tai baisuva. O jei kaip aš, tai superkaina už 80 pr.viskozės ploną stilingą megztuką.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 rugpjūčio 2017 - 09:48

Nu tokios rimtos pagyrios su drebuliuku  :lol:

 

 

Emm.. nu tarkim tamsta nemokat narmaliai skirt kur i reikia, kur ne, ir rašėt apie PAGYRAS.

 

Ania  :brunette:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 rugpjūčio 2017 - 09:43

 

 

Emm.. nu tarkim tamsta nemokat narmaliai skirt kur i reikia, kur ne, ir rašėt apie PAGYRAS.

 

Ania  :brunette:  

 

pagyrune

 

Ania...  :P

 

Sveikos

Atsakyti

Sveikos,

 

Lietingas sekmadienis - puikus mezgadienis + filmadienis. Net teisintis nereikia :D

 

Nesimiega net per atostogas ir net per lietadienį. Skaičiau, dbr megsiu ir taip visą savaitę pakaitom :D Rami, paskuutinė savaitė  :rolleyes:

 

Gadget, tau Ligvita gal jau algą moka, ypač už tokias kančias :D Faina bliuskutė ir fotosesija  :super:

 

Mintyse kažkodėl sukasi foto kompozicija ne su mezginiais.... :rolleyes:​ 

 

Abelo, tau mano Luknės komplimentai už vienaragius ar kaip jie ten... ir kitus darbelius, prašė manęs nunert, sakau, tu ką  :blink:  neišprotėk...  :B

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 20 rugpjūčio 2017 - 10:18

Šarange, ačiū Luknei ;) tai belieka Luknei laukt swapo ir kalbėt burtažodžius,kad tamsta papultum man  :lol: ale,kaip tada žinot,kokio žvėrio Luknei norėsis  :hmm: 

Atsakyti

Šarange, ačiū Luknei ;) tai belieka Luknei laukt swapo ir kalbėt burtažodžius,kad tamsta papultum man  :lol: ale,kaip tada žinot,kokio žvėrio Luknei norėsis  :hmm:

Po traukimo perklausiu, jei dar nesuaugs :D 

Atsakyti

Po traukimo perklausiu, jei dar nesuaugs :D

Tai va va,negali žinot su tuo suaugimu :D

Atsakyti

Ahoj susalusios iki moheriniu skaru ir nesusalusios ir mezgancios per lietu

Ir as mezgu

Megztini tamsiai melyna

Vaikui

Mokyklon

Nes is principo nenoriu pirkt svarkelio uz 40 euru

Atsakyti

Ak ak gi visai as begalve, Olaiva, aciu uz laukneseli.

bandziau ikalbint gadget palaikyt ji dar pora savaiciu su vltim, kad dar kas prilips... :D Nes guledamos  pas ja mano zoles linke daugintis :D

Atsakyti