Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kuna - Kroatijos nacionalinė valiuta.

Dviprasmiškai skamba be lietuvybės?🤣😂

Atsakyti

Vėjas kyla. Olaiva virbalus išsitraukei? Ar dar su braškėm duodies? Kokias veisles pirkai?

Atsakyti

Vėjas kyla. Olaiva virbalus išsitraukei? Ar dar su braškėm duodies? Kokias veisles pirkai?

honeoye,korona,senga sengana ir malvina

dar nemezgu.griaudi,bet lysves su trimeriu skutam.krapai biski sumedėjo per menesi... :D

Atsakyti

Pas mus dar dorai neįsilijo. Nukraustinėju mezgimo sofutę, ryt dažysiu. Ta proga prisėdau ir pamegzt ;)

Tuoj temon turėtų įžengti Ligvita ir parodyti gražių skarų. Vargšas modelis buvo ištemptas iš vėsios baltos galerijos į spiginančius kokius  plius trempenkius (akmenaaaai gi), kur kankinosi tik vestuvininkai ir kiti modeliai. Neganatoooo, buvo liepta vaizduot, kad dviguba skara mocherowa tokiu oru yr bais geidžiamas aksesuaras.

Nieko, paskui aš menu, menu atsikeršijau  :rolleyes:  :rolleyes: 

Atsakyti

Mėnesį neskubant megztas smėlio ir jūros megztukas.

 

Kažkiek imta iš shellseekerio, foto nugaros (nes prieky dėjau krūtinei platinimus, paguldytam vaizde matosi), dabar labai šlapias ir nefotogeniškas.

 

 

20170819_202906_medium2.jpg

 

Sheepjes cotton viscose 4*50 g,

Milano cotton 3*100 g

ir 97 d. visokių likučių pagyvinimui.

Pirmi du siūlai foto (dieninėj) matomi

 

new_project_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 rugpjūčio 2017 - 20:22

Pas mus tai nulijo ir neblogai 

Atsakyti

Aveikos,

jau didzioji dauguma matet fb ar Ravelry, bet parodysiu ir cia greita fotosesija... ir suregztas plamas rimtesnei...

36501660772_9307a81752_z.jpg

36501743232_2c77c5f9fd_z.jpg

36624889646_3752b6d556_z.jpg

Atsakyti

Gal kam nuostabaus testuko? :)

Samen2_edit_crop_medium2.jpg

Testuojami abu - ir vyriška, ir moteriška versija ;) Detalės čia

http://www.ravelry.c...ol/3666218/1-25

Kol aš atsakingai nusprendžiau, kad megztukas man patinka, testuoti noriu, galiu ir turiu iš ko, atsirado greitesnių.

Mano dydis jau pilnas testuotojų...

qqte, kvykavau kad megsiu ant suoliuko Palangos botanikos parke  :mirksiukas: Bet aišku nuo pirmadienio žada lietų ir atšalimą  :frusty: eilinis kiaulės dėsnis  :irnesakyk:

Kadangi vilnų traukti dar nesinorėjo, o Olaiva mezga labai mano skonio, tai teko skolintis idėją  :geda:  Bliuskutė nuleistais pečiais.

Pamatysi, bus tau gero oro, saulėlyžių ir išvaizdžių vyriškių.

Ta nuleistapetė su silkutėm laaabai graži. Pasirodo, man labai patikus mėlynai dryža (pirkau net gryną poliesterį) irgi nuleistapečio silueto. Bene imt dar ir nusimegzt???? Reik viskozinio mikso ir recepto, kiek pečiai formuoti... Einu mikso ieškot ir laukt padoraus laiko skambučiui Autorei Olaivai.

Atsakyti

Kol aš atsakingai nusprendžiau, kad megztukas man patinka, testuoti noriu, galiu ir turiu iš ko, atsirado greitesnių.

Mano dydis jau pilnas testuotojų...

Labas rytas, mocherine kankine ;)

Aš irgi sprendžiau sprendžiau, tik labiau dėl laiko ir vos spėjau įšokt į paskutinę savo dydžio vietą  :B testuoju  :B nors taip ant klausimo didelio,ar spėsiu...  :unsure: reiks varyt naktim,jei ką  :unsure: 

Atsakyti

Pas Autorę Olaivą pečiai siūti, aš mezgu pagal šitą http://www.ravelry.c...rary/salty-bluereceptą   :ax:  

Dėl oro tai labai nepergyvenu, svarbu daug nelytu.

Sveikos

Atsakyti

Priimu visus laisva valia atsiųstus receptus.

Ajnu, paveiksliukų įdėsiu.

Mezgu. Moherį ;)

Atsakyti

Nori :hmm:  tinka RU

Atsakyti