Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O tu sažinės turi  :hmm: Pribūrei 

Pasižiūrėjau kitos sav. orus, tai kad maudimuko gal nelabai apsimoka vežtis  :oh:

nebent kokį nertą,mocherinį :)

Atsakyti

nesuspėsiu jau nusinert  :cry2: 

Atsakyti

Nesuprantu kaip aš nesugebu normaliai siūlų susisukti :oh: vis mezgant koks laisvesnis pasidaro  :frusty:

Atsakyti

Ingriga ir man tas pats...buna taip ir pratampau bemegzdama

O ka pradejai ir kur vaziuoji?

Labas

Sian daug  valkiojimusi po parduotuves nusimato

Tyyyngiu, mieliau pamegzciau

Atsakyti

qqte, kvykavau kad megsiu ant suoliuko Palangos botanikos parke  :mirksiukas: Bet aišku nuo pirmadienio žada lietų ir atšalimą  :frusty: eilinis kiaulės dėsnis  :irnesakyk:

Kadangi vilnų traukti dar nesinorėjo, o Olaiva mezga labai mano skonio, tai teko skolintis idėją  :geda:  Bliuskutė nuleistais pečiais.

Atsakyti

Gal kam nuostabaus testuko? :)

Samen2_edit_crop_medium2.jpg

Testuojami abu - ir vyriška, ir moteriška versija ;) Detalės čia

http://www.ravelry.c...ol/3666218/1-25

Atsakyti

Gal kam nuostabaus testuko? :)

Samen2_edit_crop_medium2.jpg

Testuojami abu - ir vyriška, ir moteriška versija ;) Detalės čia

http://www.ravelry.c...ol/3666218/1-25

Įdomu įdomu.

Ingriga, aš netyčia (ir šiaip prašom džiaugtis, aš jį ilgai mezgiau nes kadangi).

Moherinis maudymukas: kol įlendi vandenin, tai kaip kačiukas. Paskui... irgi kaip kačiukas ;)

PS koks vardas to stebuklo viatik bus? Šiandien anykštėnas Kaunan traukia, taip?

Muhahaaaa net mes taip nekeliaujam (o dabar pagūglijam), Freke!!! Tavavyrs ekstremalus. Ppss Anykśčių etape būsit? Manavyrs dar prieš tą etapą į Tartu šiauš. Lydėt savsiem nepasirašau. Kol kas.

Atsakyti

Gadget mano sutuoktinis jau su dviratukais isvaziaves... kita savaitgali dalyvaus birkebeiner ( berzines kojos) jau virs 6000 dalyviu...  na extryma jis megsta. Bet atostogos kad sakiau ne karta ir ne du: man dzin kur nuvesi. 

Atsakyti

Jo, tikri ekstremalai. Jau aš buvau susikonfūzijus, kad atostogas suplanavom ne per mėnesį ar du, ne žiemą nakvynes užsisakėm, o dieną prieš išvažiuojant, ale tai su kuo pasilyginsi :). Visgi džiaugiausi, kad buvo nedaug streso ir kad beveik visos nakvynės iš anksto užsakytos. Tieisog tada daugiau pasirinkimo ir geresnė kaina, o vakare nereikia niekur blaškytis us visais turtais. mes tik 5 skirtingose vietose nakvojom ir mums, pelėdoms, su visais vaikais ir visa manta išsikraustyti iki 10 visur buvo iššūkis šioks toks. Labiausiai patiko ten, kur  3 naktis vienoj vietoj nakvojom, spėjom įsigyvent :).

Kaip tavo mažyliai tokią kelionę atlaikė (ta prasme, važiavimą?), karščius?  Jeigu ne paslaptis, tai kokios lygio kaina Kroatijoje tokia šeimai yra normali? Klausinėju dėl to, kad turim vieną svaigikę dėl Kroatijos ir pamažu pratinamės tą mintį, kad gal ir mums įmanoma ten nuvažiuoti kada nors....

Lietutis dukrą papuoš :4u: . Aš saviškės irgi rožinį debesėlį vakar baigiau, reikia susiųst ir sagas nupirkt.

Atsakyti

Įdomu įdomu. Ingriga, aš netyčia (ir šiaip prašom džiaugtis, aš jį ilgai mezgiau nes kadangi). Moherinis maudymukas: kol įlendi vandenin, tai kaip kačiukas. Paskui... irgi kaip kačiukas ;) PS koks vardas to stebuklo viatik bus? Šiandien anykštėnas Kaunan traukia, taip? Muhahaaaa net mes taip nekeliaujam (o dabar pagūglijam), Freke!!! Tavavyrs ekstremalus. Ppss Anykśčių etape būsit? Manavyrs dar prieš tą etapą į Tartu šiauš. Lydėt savsiem nepasirašau. Kol kas.

 

dar bevardis tas Kukulis :) tuoj eisim jį paimti.tegul pas Šarangę dar siūlus padrapalina ir jurzdiką padaro :D 

buvom foto parodos atidaryme.ir Anykščiuose galima gyvent :)

Atsakyti

Sveikos, 

OlaivA, nu čia pasakei 😁

Kas Anykščiuos gyvena ir katinus veisia, o kas is Alytaus vaziuoja.... Nesnuspejami, liudni reikalai... 

Atsakyti

Šarange kas atsitiko  :hmm: 

Atsakyti