Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :4u: 

Nite, abu tavo megztiniai gražių spalvų ir šiaip tokie teisingi. Mielai tokius priedžinsinius nešiočiau. 

Buvau šiandien po ilgo laiko mados garaže. Kiek storesnių ir storų siūlų visokių turi. Čiut susilaikiau dar vienam paltukui nenusipirkus. O važiavau tai konkrečiam reikalui. M užsisakė ombre megztuką. Tai teks žaist su krūva kamuoliukų. Dabar tik neapsisprendžiu - ripsas ar lygus raštas :hmm: 

Restar, tokia romantiška svajoklė tu su savo nauju megztuku :wub: 

Atsakyti

Aišku, mezgi tai tu. Bet man tos dvi spalvps LABAI gražiai žiūrisi.

Tai jas abi ir planuoju dryžuot  :ax: 

Atsakyti

Liniuka o tu to violetinio lino kur ma  esi perleidus mezgei is 2 ar is3 sudetu neatsimeni?

Atsakyti

Iš 2.

Atsakyti

Ajetus plonybe ten..tiek tos gal paciupinau paciupinau, trigubint ko gero neuzteks bliuskei man

 

Apziurejau ripsines nuotraukas, savo isardziau, per dideli tarpa palikus vidury buvau ir per tankiai sumezgiau..jamu storesnius virbalus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 17 rugpjūčio 2017 - 13:26

Jo, netikėta romantikė pasidariau, grįžtu į vaikystę :). Smagu, kam patiko, bet gi ir neturi visiems patikti tie patys dalykai. Tik man tai kokios varpos ten labiau nei gėlės :).

Kapseika, susiruoš pasirodyt, visada smagu tavo išskirtinius megzinius ir foto pažiūrėt :4u: .

O Kacumotos kuklumą pramušė grožis, labai noriu pamatyt, kokį stebuklą ten numezgei. Ar tą iš Belle?

 

Freke, o kur gi keliavot visgi? ir kaip pasisekė? Nes pamenu, kaip vienu metu nerimavom dėl nežinomybės, neapibrėžtumo, bet tu ne nežinojai, kur keliausi, tai smalsu.

 

Tiesa, Kerpenos ripsinukė labai graži man, tas spalvų intarpas, mmm, mielai nešiočiau, va ji ir sužadino norėjimą. Netgi LIniukos raudonas linas su šilku suskambo, bet gal jau kam perleidai, o gal man neužteks likučio. Ta prasme, kad norai bunda, bet ne tokie kaip š... :).

Kai ilgiau vakare neužmiegu, tai oho kiek seniai užmirštų norų išlenda. tai iš esmės galėčiau imti ir megzti bet ką, ką galvojau, norėjau. Bet gi ne, norisi to kažkokio ypatingo norėjimo čia ir dabar, impulso. Man mintyse iš pelkių, miškų glūdumos lenda rutuliojasi kažkoks žaliai margas didelis megztukas su gal perliuku ar kokiu panašiu raštu, bet niekaip iki galo neišsirutulioja detalės. Vieni mėginukai megzti savaitgalį nuvylė, reikia kitus siūlus bandyt suporuot. Nes 2 mezginiai prie pabaigos, bijau tos krizės "nežinau, ką megzt", nes kai ji ištinka, tai daug laiko ir nervų susigaišta, geriau jau kažką pribrendusio turėt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 17 rugpjūčio 2017 - 13:47

Aš susivyniojau siūlus kelioninei, galvojau, kad persistengiau, storokas. Pradėjau megzt (reikia gi pradžia namie padaryt) slidus, minkštas.. oi kokia plonybė  :oh: tikrai metų mezginys bus 

Atsakyti

Restar mes Kroatijoj buvom. Patiko, bet ir nuvargino. As buciau bent marsruta pasideliojus. O ne jungiam google ir ziurim kur vaziuot ka pamatyt. O nakvyne tai per booking.com kaip cigonai. Kiekviena naktis vis kitur. Iki 10 issinesdint turi. Vel i masina su turtu visu. 

Atsakyti

Nite, sitas melis  labai  grazus :wub: . visai  atimciau :4u: ir pabegciau :D

Atsakyti

Labos

 

Nitės megztukas labai smagus atrodo  :bigsmile: Mimikos  :thumb_yello:

 

Pasirodau ir aš. Tik mano užsakovė nenusiteikus šiandien fotografuotis, patiestas vaizdelis:

IMG_2213_medium2.JPG

Siūlai: MillaMia Cotton.

 

Pabaigiau ir savo švelniai rožinį iš tų pačių siūlų, bet mano dar neskalbtas.

Atsakyti

Labas,

 

Lietučio 13sagučių mielas. Sagas persiūčiau arba kas antrą nuimčiau (per daug margumo prie kiauraraščio).

 

Turėtų atšalt. Vakar pabaigiau smėlio ir jūros megztuką (500+ gramų), ir dailios juostelės pas Limit papirkau. 6iuke, ji žagsėjo antradienį.

 

Atostogos jėgaaaaaa!!

 

PS man irgi smalsu labai, koks čia siūlo ir megztuko derinys kacumotą ant kalbų pramušė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 rugpjūčio 2017 - 07:48

Turėtų atšalt. Vakar pabaigiau smėlio ir jūros megztuką .

O tu sažinės turi  :hmm: Pribūrei 

Pasižiūrėjau kitos sav. orus, tai kad maudimuko gal nelabai apsimoka vežtis  :oh: 

Atsakyti