Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite tai nuo saves nepabegus. Nitikus simplikus.

 

A ko man nuo savęs bėgt :D aš visai neblogai su savim sugyvenu :D
 

Atsakyti

nu blyn tris kart rašiau ir vis išmeata

Atsakyti

ir aišku, kai susikeiki, tai būtinai patenki į eterį :rolleyes:

Restar, tave gyriau išsijuosusi, labai fainas megztukas, romantiškas, gėlėtas, ir ne tik, sukneles į kompaniją kviečiantis...

Nite, smagu tave matyti, dailus reikalas gavosi, tau dailiai tinka, bet kitaip tu ir nesirodytum :D 

mano chėbra audžiasi nuo ryto, po piet  laukiam dar papildymo, bijau pagalvoti kas dėsis :unsure:

Atsakyti

Labas rytas

Nite tau tas ne oversaizas labai tinka gal ir gerai kad isardei paklode

As is vis nemoku overzaizo megzt nes irgi paklodes ardau...nu tik veido israiska juokinga

Resta megztelis primine kad zadejau nusimegst kazka tokio panasaus sia vasara...

Klausimas is kamegzt dabar pasikeite i kuri is visu norimu megzt...

Vakar pradejau ripsine bliuzkele is ryyyskiai ruzavos vernito plonosios, ne pats norimiausias atspalvis dabar nes ka tik antra rausvo atspalvio baigiau is eiles bet...ardytas siulas negraziai gula reik garint ir siaip netinkamas mano uzmanytam pasirode 

Bet tai siandien uzmaciau ristinos linine dar viena su gelytem skersuole, paskui restar kiaurarastuka..abieju reikia

Atsakyti

ai, gi dar ir Abelo vienaragius, užusienin susiruošusius mačiau, fainuoliai, bus vaikiukams džiaugsmo :mirksiukas:

Atsakyti

Nite, jeigu kas pagaus kaip tave Lace, tai gal ir bus.

Atsakyti

 

Nite tau tas ne oversaizas labai tinka gal ir gerai kad isardei paklode

As is vis nemoku overzaizo megzt nes irgi paklodes ardau...nu tik veido israiska juokinga

 

Kai bandai pūkus įtraukt į megztinį, nebeužtenka jėgų kontroliuot veido išraišką :lol:

Tavo šiandieninis drabužėlis labai gražus :wub:

Toks eina mano planuose sekančiu numeriu :rolleyes: o kas gausis tai dar nežinia - vis mezgu pavyzdėlius su viltim, kad nereiks drakiaus šert :lol:
 

Atsakyti

Nite, jeigu kas pagaus kaip tave Lace, tai gal ir bus.

Ojj, ne :rolleyes: . Nieks negaudė manęs. Pati prašiausi į kadrą :D

O šiaip, jei ne Lace, tai visus mano mezginius matytumėt ant pakabos :rolleyes: mano gradacijoj tai yra geriau nei patiestas ant grindų :P

Atsakyti

Gadget apie tą ripsinukės kraštelį, tai nenoriu jo tokio daryt, nes persiko turėtu dar likti pas  :hmm: norėsiu padryžuoti  :ax: 

Atsakyti

Kad jau bent kažkam malonu mane matyt, tai pratęskim :mirksiukas:

Šitas naujas guli spintoj nuo balandžio ir laukia žiemos :ax:

Šviesesnis siūlas - linas su medvilne ir Mados Garažo, pirktas 2013 metais :bigsmile:

Tamsesnis iš Anykščių, pirkau pernai kaip medvilnę, o iš tikro jis tik šalia medvilnės stovėjo :lol: bet man rūpėjo tik spalva :wub:

[url=http://radikal.ru]ab25bfbafb1e.jpg[/url]

Nutrūkusių dryžiukų idėją pasisavinau iš Berlin, o visa kita mano galva pati sugalvojo :rolleyes: Virbalų numerio neprisimenu, gal koks 3 mm :hmm:, net užrašuose nėra  :blink: ten išvis tik pavyzdėlio matmenys ir priekio akių skaičius (162 jei kam įdomu :blush-anim-cl: )

Šonuose yra skeltukai, bet šonu nėr fotkės :rolleyes:

[url=http://radikal.ru]ce242ff0d38d.jpg[/url]

Ir veido išraiška čia visai smagi :D

Atsakyti

Nitė šitas labai fainas  :super: 

Atsakyti

Gadget apie tą ripsinukės kraštelį, tai nenoriu jo tokio daryt, nes persiko turėtu dar likti pas  :hmm: norėsiu padryžuoti  :ax:

Aišku, mezgi tai tu. Bet man tos dvi spalvps LABAI gražiai žiūrisi.

Prisipirkau Parulskio ir japonų.

Atsakyti