Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ale,fotografė iš manęs nemirtinga - tik dabar,po trijų dienų po fotkės,pamačiau klecką! :D

Tai ką  :blink: fotošopo neturi ?  :lol: 

Atsakyti

Tai ką  :blink: fotošopo neturi ?  :lol:

Nemoku naudotis :P

Atsakyti

Labas rytas

Gadget zinok ir ma googlint reik ka mes ten laimejom..varzybas turbut  :unsure:

Odel suknios tai ten megztukas bet vyrs liepe megzt dar biski nes "del platumo uzpakaly kazkaip tabaluojasi, reik ilgesnio"

Nu i kam man tie stilistai  :B mezgu dar

Muhahahaaa (iš gūūūglinimo poreikio)

Megzk suknelę  :B 

Lietuti meile ir kocelas tai turbut is serialo: jesli bjot znacet liubit ( jei musa, vadinas myli)

Laukiu skambucio. Zadejo siluma prabangia i namus pristatyt... bus fizo trefke

Kaip tavio trijulė? Siuviniai? Kam tau šiluma +26 laipsnių gyvenimeee? Bene planuojies, kad gyvenimas tęsis ir po vasaros?

Kočėlas ne naudojimui, o turėjimui. Ir meilė dera/derinama ne su pačiu kočėlu, o su audringesniais nei "nu, ok, prisidirbai" jausmais. Kažkaip taip :)

Gadget nertoji bliuzelė,

Savanoriškai niumos pagaminta ir man padovanota, nešioju su meile ir pagarba.

Mano mezginių gulėjo Farosalųvylnos skara (kai kam kando vien nuo vaizdo), tas labai gražus tašiukas (pati pati siuvau) su vienspalviais vienasiūliais darbais (skaros), ir krepšelis marginimui bei jūros ir smėlio megztukas, kuriam tuoj ateis orai, ir aš pabaigsiu likusius kelis cm antros rankovės.

čia Olaiva.

paglostėm Šarangės kaimynystėj dovanojamą katinuką.gražus  :wub:  kokių vardo idėjų turit šiam late spalvos žydraakiui? :D

20770412_1662353243783100_39301185552813

Kokio atsainiai tingaus gražumo katinas  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  Didelėj foto tik Kašmyras.

Atsakyti

Aj, šian gi buvau Kaune, skrybėliuota https://www.instagra.../p/BX3uso4hSNU/ uokse sėdėjau ir Čiurlionio muziejuj buvau. Labai labai gerai praleidau laiką. Čiurlionio muziejus tooookia ramybės vieta https://www.instagra.../p/BX3vEyuhdIH/ir ta nauja paroda ĮSIGIJIMAI visiškai nereali, daiktai ir paveikslai, įsigyta daug to, apie ką skaičiau pastaraisiais metais (pvz. Burnų moterys), yra dailių ir istorinį laikotarpį atspindinčių daiktų (kortų staleliai, manikiūrinės, teatro pastatymams eskizai), ironiškų dalykų (DUSĖS Karininkų puota), didelių rankdarbių (lovatiesės ir staltiesės, labai panašios į tas, kur Adomynėj beveik laisvai čiupinėjome). Vienžo, verta  nueiti. 

Savaitgaliui kviečiu visas į NDG, dvi didelės parodos, daug veiklos (planavau seniai nueit, betgi vakarai buvo pilni mokslų, o savaitgaliai - vaikų ir dvarų).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 rugpjūčio 2017 - 01:11

Restar ir Nitės ramius megztukus apžiūrėjau, jaukūs. O dar jei nešiojasi gerai  :wub: 

Atsakyti

Restar ir Nitės ramius megztukus apžiūrėjau, jaukūs. O dar jei nešiojasi gerai  :wub:

O būna ir neramių megztinių :hmm: taip ir įsivaizduoju - blaškosi po spintą, šurmulį kelia, bliuskes kadrina, kojines iš kelio veda :rolleyes: :lol: neee pas mane visi ramūs, būna tik palaidūnų, kurie vis į svetimą spintą taikosi pasprukt :rolleyes: bet ir tie ramiai laukia savo eilės :D

Atsakyti

Labos.

Pasimatavau isdziuvusi pabaigtuka.zinoma dar siulai suslept, bet tai koks grozis ir meilumas gerai kad permezgiau.

Atsakyti

O būna ir neramių megztinių :hmm: ... neee pas mane visi ramūs, būna tik palaidūnų, kurie vis į svetimą spintą taikosi pasprukt :rolleyes:
:) O šiaip, rašydama ramus, turėjau omenyje spalvas, jų išdėstymą ir visą formos lakoniškumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 rugpjūčio 2017 - 08:08

:) O šiaip, rašydama ramus, turėjau omenyje spalvas, jų išdėstymą ir visą formos lakoniškumą.

Aha :bigsmile: o aš skaitau kas parašyta, o ne kas pas tave omeny :D

Atsakyti

Labos.

Pasimatavau isdziuvusi pabaigtuka.zinoma dar siulai suslept, bet tai koks grozis ir meilumas gerai kad permezgiau.

Kaži mes pamatysim, kai jau siūlus suslėpsi :hmm: grožį nors, o meilumą galėsim įsivaizduot  :D 

Atsakyti

ajai kiek foto po savaitgalio :)  ir juoko ir mezginiu .  mmmmmmmmm kaip faina   paziuret .

restar megztinukas  koks :wub: :wub: :wub:  vat sita griebciau ir begciau ir net rankoves nepertrumpos butu :)  laaaaaaaaaaaaaaaabai grazus tiek spalva tiek rastais :)

katinukas sitas irgi pasakisko  grozio.  kaip kokia  flegmiskai nusiteikus Puma :)

Atsakyti

Nite tai nuo saves nepabegus. Nitikus simplikus. Restar simpatiska kiaurarastinuke. Abelo klecka pamaciau kai pasake... isvada? Maziau rasyt pastebetus liapsus :D Gadget. As planuoju ilga gyvenima. Si vasara tik uosviui gali but paskutine..... o manes dar ziema laukia, tai pasiruost reik. Nesitikiu emigruot kur silta. Siuviniai po mano atostogu dar atostogauja. Trijule galvom eina. Vienam treniruotes prasidejo, kitas virusa pasigavo (tikiuos kad tik ji ir nebus kokio apendikso) mazoji nori i futbola... bet turbut leisiu i gimnastika bent pradzioje. Va tiek ziniu is Frekes gyvenimo...

Atsakyti