Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kotonas 

Kačmyyyyras  :lietuva:​ Herr Rogius

Atsakyti

Pakis :) (alpakis arba siūlų pakis) :D

Atsakyti

O tai čia jau nuspręsta? Bus naujas augintinis? :)

Sveikos gyvos :) smagiai kaip visada atrodot, visi rūpestėliai pasimiršta tokiose kompanijose :) man tos "suknelės" tai kaip kokių bajoraičių/karalaičių naktiniai marškiniai  :wub:​ 

Atsakyti

Klausausi "Jūros"  :lietuva:​ 

Atsakyti

O kaip vaikai žiūri į tai, kad tetos mezgėjos jų katinui vardą galvoja? :) Kariauju su agurkais. Galvojau, kad mažiau jų turiu..

Atsakyti

O kaip vaikai žiūri į tai, kad tetos mezgėjos jų katinui vardą galvoja? :) Kariauju su agurkais. Galvojau, kad mažiau jų turiu..

Vaikų pavadintas katinas pamiršo šeimininkus :rolleyes: gal su "mezgėjų" katinu labiau pasiseks :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 16 rugpjūčio 2017 - 14:47

tas rusvas- vilna/pusvilnė,šilkas ir kašmyras

O :wub: malonu :bigsmile: ale kai sudėsiu su medvilne bus mažiau prabangu :hmm: bet man ir užteks - nedidelė puonia :lol:

Atsakyti

Nu ir aš "pasireikšiu" su Lace pagalba :D

Naujas nenaujas megztinis :rolleyes: naujas, nes nerodytas, o nenaujas, nes visą žiemą nešiotas :P

Pilkoji dalis - Midaros linas ir medvilnė iš Anykščių (ačiū Šarangei ir jos sesei), mėlynoji dalis - pusmedvilnė iš Vernito (ačiū niumai), virbalai 2,75 mm. Mezgiau pagal Relax modelį iš Ravelry, albettačiau normalus oversize nesigavo - kai pradėjau kažkaip pasirodė kad virbalais mezgu paklodę :oh: , tai išardžiau ir pasiaurinau :ax: ir be reikalo  :lol: o šiaip yra labai smagus, patogus ir dažnai nešiojamas :D 

[url=http://radikal.ru]577129cd3e72.jpg[/url]

Atsakyti

Nite, nustebinai dabar, kad daug nešiotas, nes labai gerai siūlas atrodo. Man "pardavei" kaip naujutėlį :).

Aš tada irgi padėką Lace už foto atiduosiu. Na, ir simboliškas sutapimas toks, kad siūlas įsigytas per meet'ą Anykščių pievutėje :). Megztukas labai smagus, raštas daug kam matytas :). Naudojau tik raštą, mezgiau iš galvos - ala Windsor cardi. Na, gal ant suknelės rankovyčių ne kaip atrodo, ten jos susigrūda, bet ant kokios berankovės ar ilgarankovės  bliuskės puikiai.  Pati esu labai patenkinta apdaila ir sagom iš MZ. Daugiau yra ten, kaip visada.

P8150771_medium2.JPG

Atsakyti

Nite, nustebinai dabar, kad daug nešiotas, nes labai gerai siūlas atrodo. Man "pardavei" kaip naujutėlį :).

 

Tai siūlas matyt tikrai geras :D nes nusimezgiau aš jį gal kokį spalį ir nešiojau visą žiemą, ne kasdien, bet ir ne kartą per mėnesį. Skalbtas jau kelis kartus :rolleyes:

 

Atsakyti

Tarp visų didžiųjų grožių įmesiu savo smulkmę, kad rimti mezginiai dar rimtesni atrodytų :mirksiukas:​  dovanėlės italiukei ir jos broliukui :)

IMG_9920_medium2.JPG

Atsakyti

Ale,fotografė iš manęs nemirtinga - tik dabar,po trijų dienų po fotkės,pamačiau klecką! :D

Atsakyti