Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas, šypsena iki ausų vakar dieną prisiminus  :D 

Oi Liniuka šita nemano, ji Kerpenos :wub: (nu tos kur nieko nemoka, nei spalvu derinti, nei... :hihihi: )

Atsakyti

labas rytas,

atostogos anykščiuos tęsiasi.lankytinų vietų sąrašiukas nemenkas.bet smaguma ir mums ,ir vaikų taborui :) tarpuose pakvykaujam apie dvarą :D 

Atsakyti

Šarange primink iš kelių siūlų tavo ripsinukė  :hmm:

Dar mėtaus dėl kelioninio mezginio  :oh: Gal dar vasarinį mezginį imti :hmm:  gal dar rugsėjis šiltas bus  :D

Atsakyti

Labas rytas

Gadget zinok ir ma googlint reik ka mes ten laimejom..varzybas turbut  :unsure: 

Odel suknios tai ten megztukas bet vyrs liepe megzt dar biski nes "del platumo uzpakaly kazkaip tabaluojasi, reik ilgesnio"

Nu i kam man tie stilistai  :B mezgu dar

Karsto nesigailejau, svarbu vyrai valge, man maisto ir ant stalo uzteko..megztitas sunki liga

Ech bet tai atostogos eina i gala..paskutine savaite..ech ech..nespesiu 100bliuzeliu kaip Liniuka nusimegzti

Bet kokios vienos butinai reikia

 Mintyse perkraciau drakiaus jau ne 30 o dvimseptynis su puse kg...nu siulu atsirastu bet spalvu ner..tiksliau yra labai riuuzava arba visai balta vernito medvilne..nu dar juoda yra bet juodos nenoriu gal...

Atsakyti

Lietuti meile ir kocelas tai turbut is serialo: jesli bjot znacet liubit ( jei musa, vadinas myli)

Laukiu skambucio. Zadejo siluma prabangia i namus pristatyt... bus fizo trefke

Atsakyti

Labas po švenčių. Na, žiūriu - ir pati burna šypsosi :D  Kokie smagūs vaizdai :wub:​ . Super pasibuvimas net dviejose vietose :)

Atsakyti

Kas turit išmegzti gražių drugelių  :ax: 

Atsakyti

Sveikos,

sunkiai paskutiniu metu kalbasi, bet va ta mezginių ir šypsenų gausa, ėmė ir ištraukė iš pusrūsio...šaunuolės - tiek viena, tiek kita kompanija. apie dvarininkaičių mezginius tai norėtųsi ir daugėliau komentarų, kai kurie man susirodė tikrai nematyti, tas dryžiukas melsvai baltas, Gadget nertoji bliuzelė, ripsinukas ir kt.

Restar matau prisimatavo Lace megztuką, na ir kaip? didokas?

Liniukos palaidinukė, paprastulė, bet labai :wub:

Aš taip pat turiu vieną vasarinukę nurezgusi, tik reikia išskalbti ir papaveiksluoti. dabar kaip tik iš likučiu rezgu mažylei. bet spėju trūks siūlo :unsure: o kartu užsimaniau ir dar  vienos sau.

Atsakyti

Liniuka, labai gražiai atrodai. Nieko iš tavęs nebelikę :P​ . O palaidinė daili ir gaivi :wub: 

Atsakyti

Labas rytas,

Šypsenos iš nuotraukų šviečia, fantastiškos merginos ir nuotraukos nuostabios  :wub:  Ir pavydas begalinis...  Apžiūrėjau dar mezginius kur matosi, tai dar begalinesnis pavydas...

Liniukos dryžiukė labai faina, gaivi, vasariška, puikiai tinka :wub:  Taip norisi man paskutiniu metu tik šviesių spalvų. 

Atsakyti

Atsitiko nezinaukamegzt beda..nu ta prasme pakilojau atsargas..ripsinukes nenoriu is nei vieno siulo

Tada dilema is cotonmerino ar paltuko ripsinio noriu ar vistik megztinio oversizinio..

Nu sakau beda..per mazai siulu..arba tiksliau vasariniu daigtu megzt jau ner reikalo zieminiu dar nenoriu...

Atsakyti

Qqte, gal nori mano raudono šilko ir lino likučio? Kokią berankovę bliuzelę iki darbo spėsi nusimegzt ir dar šią vasarą panešiot :mirksiukas: 

Atsakyti