Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

DSC_9534_medium2.JPG

 

DSC_9561_medium2.JPG

 

DSC_9551_medium2.JPG

 

DSC_9545_medium2.JPG

 

IMG_1932_medium2.JPG

 

IMG_1947_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 15 rugpjūčio 2017 - 20:57

psio.ačiū už dėmesį

buvo laaabai šauni diena   :yahoo:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 15 rugpjūčio 2017 - 21:04

Tiesiog Knito angeliukai 😉😉😉😉

Mano šeima pasirašo kitam kartui,  o tas Adomynės sūris... Užsakinėsiu dar.

Esu visa saulės, istorijos ir moteriško padūkimo emocijoje. 

Atsakyti

Labas

As su klausimu :)

Mezgu ta bliuskyte ripsine. Nu bet man ta iskilusi juostele nesigauna. Kaip ja megzti?

Aciu :)

Atsakyti

Ačiū fotografėms, o Olaivai dar ir už dovanas - arbatas ir asmeninį levandų maišelį.    

Faraway, aš gerojoje pusėje tą akį nukėliau, taip kaip buvo ant virbalo, o išvirkščiojoje išmezgiau išvirkščiai, uzkabindama galinę kilpą. Manau galimos ir kitokios kombinacijos. Svarbu vienoje pusėje nukelti, o kitoje išmegzti persukant akį.    

Baisiai nemoku planšetėje rašyti. :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 rugpjūčio 2017 - 21:22

Aš tai darau anglišką (geroj nukeliu su užmetimu)

Nuostabiai praleista diena :wub:  vitamino C prigaminta ilgam

Tik Lidl truputi sunervino ir dar tėvukui sukčiai norėjo pensiją patikrinti, tipo kasininkė padirbtus pinigus išdalino  :oh: 

Atsakyti

Tai va, Noriu ir nuo savęs parašyt (foto sukėlė ir rašė Olaiva jeigu ką :D )

Visų pirma, man kaip senienų mėgėjai tai dvaras nereali vieta, neišpustinta, nenublizginta, o tiesiog kvepia ta sena dvasia  :wub: Veranda superinė, gaila, kad nešildoma žiemom, nes jau rezgėm mintis kaip čia darysim lapkritinį, ripsinukių teminį meetą, (dabar mezga kaip tik šitiek mezgėjų). Ten tiek eksponatų tame daugiafunkciniame dvare..... Visko net neapčiupinėjom ir neišsimatavom dorai, nes gi kaip visada nespėjom........... :D 

Kompanija tai faktas, kad nemirtinga, ta atsakingoji moteriškė buvo susidomėjus labai mūsų susitikimais, susipažinimo ir bendravimo istorija, norėjo mezginius pačiupinėt  :super: 

Bandelės, ypač pašildytos ir su kava tai mmmmm  :wub: 

O kuliminacinė emocija tai pats fotosesinis įkvėpimas, procesas, kvailiojimas ir foto peržiūra :D Prisijuokėm vėl... :D 

P.S. qqte, gaila, per anksti išvažiavai, bet tavo ir kitiem vyrams vistiek po medalį  :first:  :first:  :first:​ 

Atsakyti

Ech nu tikrai gaila bet ..uztatai gi krepsini laimejo

P.s. mano vyrams visai patiko ir nenusibodo jei ne tas krepsinis nebut isveze

Nu bet uztatai pamezgem smagiai kaip

Mano vaikis buvo suzavetas kaip visos mezga sinchroniskai..jis gi iki siol tik mane mezgancia gyvai buvo mates

Atsakyti

Jau ta fotkė ant kalniuko ir suoliuko :wub: nerealiai

Žiūrint į foto pirmą kart šiandien pasigailėjau. Kad niekur nesudalyvavau. Bet, kaip sakė Liniuka-pati kalta. 

Bet iš kitos pusės tai taip ir turėjo būt-mano trečias vaikas susirgo. Kažkokia mistine liga. Matyt ryt iš ryto važiuosim ieškot, kokia ta liga. Išbėrė. Dar vakar. Galvojau alergija. Bet vakare padidėjo gerokai. Tokie dideli pakilę blynai. Niežti smarkiai. Tavegilas nepadeda. 

Tai va.bet pamezgiau šiek tiek.

Vis tiek jūs šauniai. Mezginiai tai nerealūs. Net jaučiuos biškį ne toj sektoj. Nu ne į temą. Net Liniukos simply dryžius seilėtekį kelia.

Atsakyti

Labas rytas!

 

8b4e03ae71c42245ab7f306795b624fa--coffee

 

Šiandien pabudau su vidiniu jausmu, kad 5. 5 ir buvo. Ne taip, kaip vakar (ania, šešiuke?).

 

Qqte, smagu, kad tavo vaikinams tiko :)  Ar nepasigailėjai, kad karšto nevalgei, a, megztito ištikta? Suknia jau išskalbta, ania? O ką mes laimėjom kašyje? Tingiu gūūglint.

Ingriga, tavo ripsinukė man vis gražėja (laaabai jauki, vaiski spalva, siūlau prisiminti mintį apie žalsvus kraštukus). Linkiu tau puikaus Palangos suoliuko!

Kerpenute, ar sakiau, kad gražiai pasakoji savo jukiu (jes, taip ir skaityt, balsas pilnas juoko) balsu? PS gražieji segiukai ant Olaivos sveikatos maišiukų - mano indėlyyyys  :B Juos galima kaip mezgimo žymeklius naudoti, išbandyta.

Olaiva ir Šarange, jūs - knopkė tandemas |(žr. foto, bet tikrasis knopkė tandemas yra FIDI žurnale, ot rasiu ir parodysiu), gražios ir protingos, o Šarangės manikiūrą aš jau gyriau, tep? Dar pagirsiu.

Man toj foto, kur baltas rūbas, veidą slepiantis fotikas ir tie gražūs ryškūs nagiukai - super super!

 

 smeigtukai-plaukams-ametistas-600x600.jp

 

Aj, dar narciziškai apžiūrėjau nuotraukas - kaip man viskas ten gražu! Aišku, tų keturių ar penkių patogių pasisėdėjimo vietų parke, pliažo ir gaisrinės bei dvaro prievaizdo restauruoto namo net nefotografavom (laiko nebuvo). Parko penkiavietės suoliukinės sūpynės su aukuru vidury buvo kaip tik 5ioms likusioms Knito vaidulutėms, bet pafotografuot mus visas ten buvo virš dabar išvystytų mano supervyro gebėjimų, todėl yra tik laimingų moterų sūpynėse foto. Kiekviena turėjom po sūpynę  :wub:

 

Vysks, suvalgau pagrabines pusryčiams ir einu į protą po gimtadienio šventimo daugiadienių. Niam niam.

 

 

PS Vilniaus mytuko ramios foto mielos, mačiau ir džiaugiaus.

PPSS Lietučio mašinos nuotykius skaičiau, kaip tik mačiau kočėlų poo nebrangiai, parašyk adresą. Meilė vyrui ir noras jį užmušt puikiai dera tarpusavy, ašžinaaaau.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 rugpjūčio 2017 - 05:34

Gadget, kvyyyy :) Kažkas nužiūrėjo tą mano mašiną. Šiandien čiut nenukaliau vieno protinguolio, pasukusio į kairę lygioj vietoj, kai aš pagrindiniu skridau. Iššoko prieš nosį, būčiau skersą toooooli pastūmus. Taip stabdžiau ir pyyyypiau, kad pažastis pasitempiau (nu turbūt tik blondinės taip sugeba....). Paskui pusvalandį rankinuko turinį krapščiau iš visų mašinos užkaborių.


Meilės ir kočėlo vienam rinkiny nesuprantu dar... Per mažai patirties turbūt :)

Kvykesių ir dailių mezginių pavydu... Labai labai gražu viskas. Ir noris labai... Kada nors :)

Liniuka, pati dėliojai dryžiukus ar siūlas taip gražiai susidėliojo? Labai atimmmmtinas daiktas  :wub: 
Atsakyti

Kokios smagios nuotraukos ir nuotaikos :wub: Jūs ten dvare ar kokioj zakristijoj uliavojot? :D 

Ingriga, čia tavo ripsinukė? Nu labai faina idėja su ta juosta :wub: 

Faraway, aš blogojoj pusėj tą akį nukeliu neišmegztą (siūlas prieš), o gerojoj pusėj išmezgu persuktą gerą.

Lietuti, pati meditavau dėliodama. Taip ir megzt smagiau nuo dryžiuko iki dryžiuko :) 

Vsio visus vasarinius dovaninius siūlus sumezgiau. Atėjo eilė alpakoms.

Atsakyti