Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

mes Adomynėj suoliuką jau užsėdom :)

DSC_9290_medium2.JPG

Atsakyti

Wauu kaip fainai  :wub:

Aš taip megsiu kita sav. Palangos botanikos sode  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 14 rugpjūčio 2017 - 21:30

Labos

 

Kas žinot, kaip nuorūkų kvapą iš mašinos panaikint? Namie karo stovis, man isterinė tachikardija+migrena. Vyras šiukšles prie +30 mano mašinoj parai paliko. Šiaip gal prasivėdino autostrada praskridus atvirais langais, visą dieną prie darbo atvirais langais stovėjo, bet nuorūkos  neužmušamos  :cry2: Gaila, kočėlo namie nėra, norėčiau panaudot  :aggressive: Migrena nuo to dvoko iškart prisistatė, darbe totalus pirmadienis su visom pasekmėm.

 

Užtat mažą rožinį megztuką baigiau. Liko išskalbt ir nufotografuot. Gavau mėlyną užsakymą dabar :)

Atsakyti

Oi Lietuti, manau geriausias variantas ieškoti automobilių valyklos. Kvapas įsigeria ne tik į kėdžių apmušalus, bet ir į stogą, plastmases. Valykloje panaikins kvapą, atsinaujinsi saloną ir mažiau nervų sugadinsi  :mirksiukas: 

Sveikos :4u: 

Atsakyti

Mano asmeninė patirtis - niekas to kvapo nepanaikina  :oh: mano mašinos ankstesnis savininkas matyt buvo rūkorius, ir ko tik nedarėm, plovėm, šveitėm, vėdinom, viso salono cheminį valymą darėm, kažkokius kvapų sugėriklius mašinoje vežiojomės...  :oh: kažkiek pagerėjo, bet vos tik mašina karštyje pastovi - ir vėl aš tą kvapą jaučiu.  :unsure: 


Gal Lietučio atvejis paprastesnis, ten nuorūkos nebuvo ilgai  :unsure: 

Atsakyti

Sveikos,

Oras gerais, smalsu kaip sekasi dviems grupelems megzti, chi chi cha cha juokauti :)

Aš vaikus į žaidimų kambarį isveziau, paskui užkasti picos... Gerai laiką praleidome.

Keturias dienas paatoatogavau, bet pamegzti taip ir nebuvo kada :(

Atsakyti

Labos

 

tikiuos smagiai pasikvykavot :) Lauksim atgarsių sektoj.

 

Mašina lyg ir geriau, atrodo, kad prasivėdino, buvau palikus atidarytus langus nakčiai. Užtat viduj lemputės iš vidaus aprasojo :) Paliksiu gal dar porai parų, gal bus gerai. Tikiuos nelis. Labai neturiu laiko cheminės valyklos ieškot. Bet neatmetu ir šito varianto, jei ką.

Atsakyti

Aš jau brangias viešnias išleidau, indus į indaplovę sukroviau... 

 

Buvo tikrai geras, lėtas ir kokybiškas laikas su hobio draugėm  :wub:  Ir Vaivai laikas neprailgo, su Restar Saulyte iš karto bendrą kalbą rado, vaikų nei matėm,  nei girdėjom...  :D

 

P8150750_medium2.JPG

 

P8150751_medium2.JPG

 

P8150791_medium2.JPG

 

P8150769_medium2.JPG

 

P8150777_medium2.JPG

 

P8150789_medium2.JPG

Atsakyti

Ristina jau palikta degalinėj  :mirksiukas: 

Ačiū ačiū mielai kompanijai  :D laikas pralėkė nepastebimai  :D 

Atsakyti

Geroje kompanijoje visada laikas prabega greitai, ir buna gaila kai reikia skirstytis :)

Sauniai tikrai pasisedejote :)

Gera pagalbininke indaplove, kai po sveciu nereikia zulinti indu :)

Ristina tikriausiai tik pasedejo ir paplepejo pailsejo nuo mezgimo :)

Atsakyti

Ristina tikriausiai tik pasedejo ir paplepejo pailsejo nuo mezgimo :)

 

Tikrai taip :D aš būčiau neištvėrus - būčiau prašius belekokio siūlo ir virbalų :lol:
 

Atsakyti

Nu aišku negaliu pasakyt, kad pavydas bambos visai negraužia :B  Bet gi pati kalta :)

Jaučiu tuoj dar fotkių pabyrės, bet vis tiek į tarpą su savo simple dryžium įlysiu :) Tiesiog fakto konstatavimui. Spalvos iš tikrųjų trys,  nors man rodo tik dvi. Ne balta ten, o rausva ir žydra:)

 

Priedas  20170815_173735-vert.jpg   517,31KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti