Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva, o man smalsu ar tokios tavo foto "žalios", ar vis tik jas kažkaip redaguoji?

fotošopo neturiu.kartais nikono programa objektyvo broką pataiso-kampukus atlenkia.tas pats vaizdas su tele obj gali but pablyskes,o va su portretiniu ryskus.bet tenka lipt i vandeni ir klampot i moli :))

Atsakyti

Brūkštelkit man kokią žinutę, jei ketinat rytoj užsukti pas mane pamegzti  :4u: Kol kas tik Nitė ir Ristina žadėjo atvažiuot.

Ughu, žadėėėjooo :oh:

Nosis-gerklė ir galva plyšta  :cray: o dar į laidotuves šiandien einu - tai ir nuotaikos nėr  :(

Bet aš ruošiuosi  :B jei tik temperatūra nesukils - būsiu  :) 

Atsakyti

Labas rytas,

Truputį ir aš darbe, bet džiaugiuosi, kad tik trumpam ir prieš akis dar gabalas atostogų  :rolleyes:

O ką galima dar su nuotraukom veikt? :) Nu nebent rėmint, bet sienų neužtektų... Dar gal galima į kokius konkursus siust, man vieną atostoginę net fotografė siūlė kur panaudot, bet neįsivaizduoju kur  :hmm:

nu jeigu tą, su paskendusiu sandėliu, tai tikrai gali įsirėminti.

beje, visai neseniai girdėjau istoriją apie WIndows prekinio ženklo paveikslėlį. pasirodo eilinis žmogelis padarė eilinę fotkę, kurią kažkaip pastebėjo ir nupirko už melejonus.

Atsakyti

Ahoj.

Dvaras 11. Adomynė.

Bandelės užsakytos.

Iki ryt@!@@

Atsakyti

fotošopo neturiu.kartais nikono programa objektyvo broką pataiso-kampukus atlenkia.tas pats vaizdas su tele obj gali but pablyskes,o va su portretiniu ryskus.bet tenka lipt i vandeni ir klampot i moli :))

Tai apie molį ir vandenį viskas aišku ;) nes gi portretinis fiksas? O jei teleobjektyvo parametrai tokie pat kaip portretinio vistiek gauni skirtingus vaizdus? Kokį labiausiai objektyvą mėgsti? :)

Aš dabar su saviškiu pafotkinau vaikų gimtadienį. Seniai belaikius rankose buvau,mezgėjų balius pas Liniuką paskutnis,o dar veiksmas, šurmulys, tai variau ant pusiau auto :) ir ką, nuotraukos kažkokios šviesios gavos ir spalvos blyškios :( reiks dažniau paimt, kad viską prisimint.

Atsakyti

Katuk jei nori galiam pajamt tave i savo ekipaza

Atsakyti

Katuk jei nori galiam pajamt tave i savo ekipaza

 

paskutinė diena prieš atostogas. darbo. tai visus galus reik sukaišiot :frusty:  nėr kadu rašyt. ir organizuotis.

 

žodžiu. blogai. nes nėrandu to apsprendžiančio veiksnio, kuris padėtų šiam sunkiam kely :D

nežinau. lyg ir noriu, bet lyg ir sunkoka. nes kelionės nenoriu...

Atsakyti

Ruošiuos ruošiuos po truputį dvarui. Dar būtų gerai kad kas pasakytų, kiek maždaug pinigų pasiimt...  Ir šiaip kokio maisto vežatės? Ar ten tų pagrabinių bandelių užteks?

 

Katuk,taigi tau siūlo ekipažą, pailsėsi nuo vairavimo :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 rugpjūčio 2017 - 14:25

Ruošiuos ruošiuos po truputį dvarui. Dar būtų gerai kad kas pasakytų, kiek maždaug pinigų pasiimt...  Ir šiaip kokio maisto vežatės? Ar ten tų pagrabinių bandelių užteks?

Katuk,taigi tau siūlo ekipažą, pailsėsi nuo vairavimo :)

tai kad žinok šiaip nenoriu  tiesiog pačios kelionės

bet tai aš viena čia tokia garsiai dejuojanti :D kitos arba tyli ir važiuoja, arba tyli ir nevažiuoja

taigi noriu atsakingai pareikšti, kad garsiai dvejoju ne dėl noro kažkokio, kad kas pastūmėtų vienon pusėn ar kiton. todėl baigiu šitas dejones ir einu spręsti tyliai :D tegul bus siurprizas :D 

Atsakyti

bet tai aš viena čia tokia garsiai dejuojanti :D kitos arba tyli ir važiuoja, arba tyli ir nevažiuoja

:D už tai tu drąsi  :D 

Atsakyti

Man atrodo, mes čia visos drąsios susirinkom. Va, nepabūgom skaisčių sričių atsivert :)

 

 

PS per visus darbus vistik spėjau įgyvendinti plonos klasikinės beveikšilko (viskozės) palaidinės norą. Pajamiau dvi. Baltą ir kreminę, vienai sagos iki vidurio, kitai - marškiniškai (Olaivos mėgiamos kriauklinės).

Atsakyti

Man atrodo, mes čia visos drąsios susirinkom. Va, nepabūgom skaisčių sričių atsivert :)     .

Anokia čia ir drąsa  :rolleyes: prisipažint ko nepadarei  :D

Atsakyti