Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Dirbu, nors siandien visai kiti planai buvo :D +'as tas, kad masina nusiploviau. Ziurineju laikrodzius, pribrendau :B

Atsakyti

Labas,   Kelintą valandą renkatės dvare per Žolines?  Ir ar renkatės? Pas mus kaime vakar ir šiąnank pakankamai ramiai viskas praėjo. Pirmam debesiui ateinant šiek tiek vėjas pakilo, net šiaudus iš dirvos  pakėlė ir pradėjo nešioti, bet trumpai tas vėjas truko. Paskui lijo, šiek tiek perkūnija trankėsi, bet nieko baisaus. Tik šįryt išgirdau, kad tūkstančiai žmonių be elektros likę.

 

Vakar dar visi šiek tiek streso apturėjo, nes mūsų mažajai dukrai kaimo šuo ranką perkando. Aš pati įvykio nemačiau, o paskuk buvau užsiėmus žaizdos tvarstymu ir dukros raminimu, tai išlikau rami. Teta,kurios tas šuo, tai net valgyt negalėjo, spaudimas pakilo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 rugpjūčio 2017 - 13:57

Labas,   Kelintą valandą renkatės dvare per Žolines?  Ir ar renkatės? Pas mus kaime vakar ir šiąnank pakankamai ramiai viskas praėjo. Pirmam debesiui ateinant šiek tiek vėjas pakilo, net šiaudus iš dirvos  pakėlė ir pradėjo nešioti, bet trumpai tas vėjas truko. Paskui lijo, šiek tiek perkūnija trankėsi, bet nieko baisaus. Tik šįryt išgirdau, kad tūkstančiai žmonių be elektros likę.

Vakar dar visi šiek tiek streso apturėjo, nes mūsų mažajai dukrai kaimo šuo ranką perkando. Aš pati įvykio nemačiau, o paskuk buvau užsiėmus žaizdos tvarstymu ir dukros raminimu, tai išlikau rami. Teta,kurios tas šuo, tai net valgyt negalėjo, spaudimas pakilo.

11.00 dvare susimatom ;)

Atsakyti

Bet kokia graži vasaros pabaiga gamtoje <3

DSC_9118_medium2.JPG

DSC_9245_medium2.JPG

DSC_9127_medium2.JPG

DSC_9247_medium2.JPG

DSC_9212_medium2.JPG

DSC_9169_medium2.JPG

DSC_9229_medium2.JPG

Atsakyti

Oho! Kokia undinėlė geldoj :D kaip visada labai gražios foto  :wub:​ 

Atsakyti

Dvarai gerai.

Rankovę numezgiau.

Koncertą paklausiau.

Kelionei pradėjau šilkmoheriaus skarą. Vieno siūlo, nieko nepridedu, ir modelis beveik ne iš galvos... kas man???

Lietuva graži  :lietuva:  :lietuva: 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Dirbu...  :oh:

Savaitgalį Anykščiuose jodinėjom, tai apturėjau gerą dozę streso - mano žirgas pasibaidė ir bandė zovada pasileisti  :karsta: Neįsivaizduoju kokiu būdu, bet pavyko nenukristi ir žirgą sustabdyti :bijau2: Nulipus rankos kojos dar ilgai drebėjo. O šiandien skauda pačius keisčiausius raumenis. :unsure:

Olaiva, gražios foto :wub: Aš vis noriu paklausti, ką su tom nuotraukom darai? Kaupi kažkur?

Atsakyti

Brūkštelkit man kokią žinutę, jei ketinat rytoj užsukti pas mane pamegzti  :4u: Kol kas tik Nitė ir Ristina žadėjo atvažiuot.

Atsakyti

Lace,taip,kaupiu nuotraukas.tai vienas iš mano pomėgių,valgyt neprašo,diskas joms kaupt didelis ;)

labas rytas

Atsakyti

Labas  dienas,

Šarangės mezginiai kokie :wub:  spalvos :wub: na, ir atostogos yr gėris :4u:

atidirbu šiandien ir lafa. iki pat rugsėjo 4. va.

ir neklauskit, kur važiuosiu. ogi niekur :D bent jau neplanuoju.

net ir dvaras toks neaiškus.... kas iš Vilniaus vistik juda link ten? nu nes vienai važiuot tai tikrai prabanga.

kaip škvaliukas as mezgėjas? nieko neišvartė? apart Restar sodo? man tai tik šiukšli konteinerį reikėjo eit susirinkt. ir lentos tokios sukrautos gale namo, uždengtos skardos lakštais, akmenim prispaustais. tai vat tie lakštai su visais akmenis buvo nupūsti. ir šiaip vaizdelis pro langa toks šiurpokas buvo tuo momentu. o kokios spalvos užtai po to..... mistinės tokios. gaila, kad neturiu įpročio fiksuoti

kas dar..

galiu pareklamuot savo kaimo restoraną. Žvejo sapnas. pasigaudai upėtakių (momentaliai, bo nes knibžda net) ir laaaabai skaniai pakepa, net šešiais būdais galima pasirinkti. geru oru labai neblogos pavėsinės, tokios atokesnės. žodžiu, visai smagu ir skanu. tik kad šešadienis nu buvo tiesiog neištveriamo karščio....

ai, ir dar. mezgu. kažkoius improvizuotus dryžius. smagokai visia, nors siūlas šiuo gyvenimo momentu man nepatinka. per daug kaimiškas :B

Atsakyti

Olaiva, o man smalsu ar tokios tavo foto "žalios", ar vis tik jas kažkaip redaguoji?

Atsakyti

Labas rytas,

Truputį ir aš darbe, bet džiaugiuosi, kad tik trumpam ir prieš akis dar gabalas atostogų  :rolleyes: 

O ką galima dar su nuotraukom veikt? :) Nu nebent rėmint, bet sienų neužtektų... Dar gal galima į kokius konkursus siust, man vieną atostoginę net fotografė siūlė kur panaudot, bet neįsivaizduoju kur  :hmm: 

Atsakyti