Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas

Egloshke, ieškojai lininių suknelių ne itin kosminėm kainom. gal ką rasi tinkamo, pareklamavo man googlas vėl :D

https://www.linodova...buziai/sukneles

Atsakyti

Labas rytas, vis užmetu akį į pokalbius ir mezginius, bet parašyt nėra kada.

Po atostogų nėriau į darbus.

Karštis mūsų dar labai nevargina. Gerai, kad naktys vėsios ir gaivios. Visgi jaučiasi jau rudenėjimo kvapas.

Su mezgimu mano fronte nieko linksmo - pabaigiau tą lino ir merinos alyvinį miksą. Bet nesu patenkinta. Gal kiek nudidinau, nes išskalbus linas papliuro. Sunkiai draugauju su linu. O prikaupusi turiu. Tai tik pakilnoju, pasidžiaugiu ir padedu.Ir nupaveiksluoti gražiai nepavyko. Vis bandė vyras Taline pagaudyt, bet kažkas ne taip pati sau atrodau :(

Baigiau ir dar vieną adijalą draugei dovanų jubiliejaus proga. Reikėtų kažko imtis, bet net nežinau ko. Kai taip karšta ir megzti sunku.

Sūnus dirba Anglijoj. Tik grįš ir iš karto mokytis į kolegiją Klaipėdoj. Kalba jau rimčiau - gal sunkus darbas įpūs noro mokytis. Dukra jau irgi laukia mokslo metų.

Kažkaip labai ramu kai nebėra mažų vaikų ir pasiruošimo mokyklom rūpesčio. Ir aplamai daug kas keičiasi.

Linkėjimai visoms  :4u:

 

 

Atsakyti

Labas rytas,

Iš smalsumo ir aš atsiverčiau tas linines sukneles ir net radau katuko vardo suknelę :D

Toks nuostabus rytas man šiandien  :wub: Gaila, kad nebuvo laiko ilgiau pasimėgaut.. Tos ūkanos man labai patinka :wub: 

Mokinių išlaidų net neskaičiuoju atskirai. Viską po truputį susiperkam. Kelionėj du jaunesnieji nusipirko kuprines per pusę su manim, nes tikrai neplanavau naujų pirkt :rolleyes: Tai visai neblogai gavosi. O išrankusis didysis, kuriam ir reik kuprinės, savo dar nerado, jam nepagamino dar.. Batų irgi.. Rado tokius vienus, jau būtume pirkę, kaip tyčia, dydžio nebuvo. Žinoma, didesnėm kainom batų yra pasirinkimas didesnis, bet...

Mezgimo fronte vienai suknelei beliko cegeliuką prisiūti, kita vis dar procese  :)​ 

Atsakyti

Limit, alpakas užbaigei?

Atsakyti

Aha, paprakaitavau vakar :D

Bus antras dublis mano su kišenėm tokios šviesios, tik siūlas kitas.

Atsakyti

Sveikos :4u:
 
Reik ir čia nuomonių pasiklaust :D su nėriniu ar be??

Paredaguot žinutės neišeina :B niekaip SM nesusitvarko :B


Pridėta:

  • Priedas  005.JPG   148,08KB   0 Parsiųsta kartų
  • Priedas  005.JPG   148,08KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 11 rugpjūčio 2017 - 10:50

Su.

Atsakyti

Ristina, man irgi su 

Atsakyti

Ingriga, mano firminis baktuso kraštelis tvirtumo tikrai suteiktų, ji kaip i-cordas, tik mezgamas iš karto su mezginiu. Turėk galvoje, kad toks kraštelis gali kažkiek sutraukti, nes dviem eilėm tenka tik viena kraštelio eilė, bet ripsui gal ir gerai...

Atsakyti

Ačiū Lace, reikės bandyti iki rankovių priėjus

Atsakyti

Jau FB parašiau, kad su ir čia patvirtinu :)


Atsakyti

su :4u:

Atsakyti