Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

katuk, tai jau ir kraujais taškosi? :D

Matyt, nuobodu gyvent.

Šiandien turiu pribaigt vieną alpakinį reikalą, bet net karštis išmuša, kai ant kelių pasidedu  :karsta:  O norėčiau būt prie jūros :wub:

nu bobom užtenka liežuviais pasikapot :D ir dažniausiai tai vyksta ne tiesiai  viens prieš vieną

o šiandien ryte jau tiesiogiai viena kitą kaltino pletkinimu, bumbėjimu ir apkalbėjimu. nu tiesiog, net ne dėl darbo klausimų.

aš tai dažniausiai darbinaiis reikalais pasikolioju, bet asmeniški reikalai tai ne prie ko.

ai, man tai užtektų ir namie ant terasos.... nors jūra irgi būt neblogai. alpakas gal atidėčiau :D

Atsakyti

nu padėkit apsipręst. ar man tiktų ir kokia spalva

raudona

1517-raud.jpg

ar mėlyna

1517-mel-.jpg

Atsakyti

Grazu..imciau raudona..nu siaip tai tu prie savo garderobo derink aisku

Atsakyti

Katuk, kokios gražios :wub: Iš kur?

Atsakyti

Katuk, kokios gražios :wub: Iš kur?

internetas pareklamavo, Sominta berods. bet sako ir turguj yra,.

mano garderobas tai AIŠKU, beveik  visas mėlynas. tai vat ir galvoju, ar rankinė mėlyna nebūtų "sliškom".

ir dar neramina,  kad vienas skyrius tik viduj. nu bet vistiek gražiai išrodo

Atsakyti

Katuk, būtent tau - mėlyna.

Labas ;)

Prigaminau servetkų. Ekomedvilnė, juodos ;) Foto rasosakys ,)

Atsakyti

Vienaz skyrius negut. Vienas skyrius tik 10kartų gražesnei rankinei atleistinas.

Atsakyti

Vienas skyrius gydomas daiktu, kuris vadinamas bag organizer :rolleyes:

Turiu jau kelis metus, negaliu atsidžiaugt :P nu tik bag turi būti nepats mažiausias :D

Atsakyti

Vienas skyrius gydomas daiktu, kuris vadinamas bag organizer :rolleyes:

Turiu jau kelis metus, negaliu atsidžiaugt :P nu tik bag turi būti nepats mažiausias :D

vat vat tą ir norėjau parašyt, tik nespėjau.

Nite, kaip tavo/ mūsų vienoda rankinė? maniškė mane praeitą savaitę nuliūdino. ištrūko rankenos laikiklis. ten kur toks tipo suktukas yr metalinis, tai jis ištrūksta. net nežinau, ar yra glaimyb pataisyt..... nes rankinė tai smagi tokia vasarinė....

Atsakyti

vat vat tą ir norėjau parašyt, tik nespėjau.

 

Nite, kaip tavo/ mūsų vienoda rankinė? maniškė mane praeitą savaitę nuliūdino. ištrūko rankenos laikiklis. ten kur toks tipo suktukas yr metalinis, tai jis ištrūksta. net nežinau, ar yra glaimyb pataisyt..... nes rankinė tai smagi tokia vasarinė....

Aš saviškę mažai nešiojau, tai mano visai neblogai laikosi :D mano tik kai kuriose vietose "pamėlo" nuo tamsių džinsų :rolleyes:

Reiktų gal nuvalyt ir dar panešiot :hmm:

Atsakyti

Aš saviškę mažai nešiojau, tai mano visai neblogai laikosi :D mano tik kai kuriose vietose "pamėlo" nuo tamsių džinsų :rolleyes:

Reiktų gal nuvalyt ir dar panešiot :hmm:

maniškė irgi vis "įgerdavo" spalvas :D   aš tai pavalydavau tokiu tepalu, skirtu batams :rolleyes:

Atsakyti

Vienas skyrius gydomas daiktu, kuris vadinamas bag organizer :rolleyes:

Turiu jau kelis metus, negaliu atsidžiaugt :P nu tik bag turi būti nepats mažiausias :D

Ooo, nepažįstu tokių. Clarks ir Monton rankenukės nevienaskyrės.

Atsakyti