Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

olaivos zydras dangus  :wub: :wub: :wub:  nu grynai mano  skonio. ajetau, atimciau :wub:

Atsakyti

Olaiva, aš be žadoooo :wub: :wub: 175725118.gif?1502290874

Atsakyti

Olaiva, ŽEUREI fainas :wub: Ypač spalva  :wub: 

Atsakyti

:angel_not:​  ačiū ;)

Atsakyti

Olaiva, labai dailiai numezgei  :wub: Iš R nuotraukų susidariau vaizdą, kad kiauraraštį mezgei atskirai ir primontavai mašininius gabalus.  :unsure: Išduok paslaptį, kaip tau taip dailiai pavyko sujungti lygų mezgimą su išvirkščiom akim.  :4u:​ 

Atsakyti

Olaiva, labai dailiai numezgei  :wub: Iš R nuotraukų susidariau vaizdą, kad kiauraraštį mezgei atskirai ir primontavai mašininius gabalus.  :unsure: Išduok paslaptį, kaip tau taip dailiai pavyko sujungti lygų mezgimą su išvirkščiom akim.  :4u:​ 

taip,nusimezgiau kiauraraščio lopą ,po to nusibrūžinau dvi detales siauras šonų,su pažastų išėmimais ir prinėriau prie vidurinės detalės.kaip gavosi-nežinau,jau ne pirmas megztukas tokiu būdu,patinka man virbaluotą detalę derinti su mašininiu lygiu mezgimu...

Atsakyti

tvarkiau failus kompiuteryje, tokių visokių senų foto radau, net nesitiki, kad mano vaikai tokie maži buvo...  :unsure:

 

Priedas  skype.JPG   103,89KB   1 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

taip,nusimezgiau kiauraraščio lopą ,po to nusibrūžinau dvi detales siauras šonų,su pažastų išėmimais ir prinėriau prie vidurinės detalės.kaip gavosi-nežinau,jau ne pirmas megztukas tokiu būdu,patinka man virbaluotą detalę derinti su mašininiu lygiu mezgimu...

O prinėrei kokiu būdu?

Atsakyti

O prinėrei kokiu būdu?

su vąšeliu,akis į akį

Atsakyti

Ačiū visom pastebėjusiom už gražius žodžius  :4u:  :4u:  :4u:

 sumos šiurpinančios :oh: Vaivos kuprinė ir visokios priemonės mokyklai abiems kainavo 200 pinigų (ir čia su sąlyga, kad Aušra tai daugumą priemonių turi nuo pernai), dar reikia uniformų, dar laukia pratybų pirkimas... :oh: Reikia kokių papildomų pajamų šaltinių ieškoti :huh2:

Savo pirmoką rengiau prieš du metus, labai taupiau, kanceliarijos beveik nereikėjo (viskas liko nuo darželio), kitką pirkom viską su nuolaidom, o vis tiek apie 220 eur išėjo  :huh2:

Šiemet tik švarką pirkau (25 eur) ir už pratybas reikės mokėti (apie 60 eur).

Darželis nustebino labai kukliu reikalingų daiktų sąrašu, reikmenis darbeliams turėjom, tik muilo burbulus ir kreideles laukui pirkau  :)

Atsakyti

tylit ane....

pas mus darbe pilnatis toliau bujoja..... arba ten kažkokie kitokie reiškiniai, kuriuos tik Nitė supranta :D

žodžiu, bobos kalasi jau atvirai :B

labas dienas

kas nori pasibarti? :D

Atsakyti

Labas rytas,

katuk, tai jau ir kraujais taškosi? :D

Matyt, nuobodu gyvent.

Šiandien turiu pribaigt vieną alpakinį reikalą, bet net karštis išmuša, kai ant kelių pasidedu  :karsta:  O norėčiau būt prie jūros :wub: 

Atsakyti