Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labai gražus viršus :wub: 

Atsakyti

Echh atostogos tesiasi...Nite apie tvida skaiciau..kada ir kur paimt galiu?

Kada nori ir gali :D aš vis dar atostogauju (Liniuka, nesierzink :) )

Jei lįsi kada į miestą, rašyk SMS, susiderinsim :D

Atsakyti

grazus  medvilniukas :)

Atsakyti

Labai gražus  :wub: 

Labas rytas

Atsakyti

gražus, Dontstop :victory2:  labai vykęs. o dėl liemenuko, siūlyčiau kokį nors be mezginukų ir kūno spalvos, tada turėtų būt gan padoriai. nes baltas tai tikrai šviečia. o maikutė lygiai taip pat švies

Atsakyti

Laba diena, 

dontstop, labai tikrai gražus viršus, kad ir privargai su juo, bet rezultatas  :thumb_yello: 

Kažin, kaip SoliSol sekas su kišenėta  :hmm: Jau taip norisi savąją greičiau pribaigt ir dar nervina, kad dėl siūlų turiu drebėt. Turiu ir atsarginį variantą-dryžius.

O naktys tikrai šaltos pas mus. Kas labiausia kelionėj patiko, tai šiltos naktys ir naktinia bastymaisi po miestus :wub: +30, eini išsirengęs ir mėgaujiesi verdančiu miestu. Šįkart ypač patiko visi lankyti Lenkijos didmiesčiai. Naktiniai :D

Atsakyti

sveikos gyvos karštą dieną,

užprogramavau,palaukiau hamake su martiniu ir...jau turiu :D beliko užprogramuoti,kad po kiauraraščiu plono lino pamušaliuką nubrūžintų ir jau bus galima eiti į žmones.kai atvės :D

DSC_9083_medium2.JPG

DSC_9095_medium2.JPG

DSC_9092_medium2.JPG

DSC_9104_medium2.JPG

DSC_9089_medium2.JPG

Atsakyti

nu Olaiva... net žadą užėmė iš pavydo :ninja:

Atsakyti

Labos

nu tikrai pavydas gali suimt, tokie gražūs mezginiai nuo ryto  :wub:  :wub:  :wub: 

Atsakyti

Sveikos :4u: Aš jau kažkodėl rudeniškom nuotaikom gyvenu. :unsure: gal todėl, kad mano pirmokė jau labai į mokyklą ruošiasi, o gal šalti rasoti rytai taip nuteikia :unsure: Apipirkom mergiotes mokyklai... sumos šiurpinančios :oh: Vaivos kuprinė ir visokios priemonės mokyklai abiems kainavo 200 pinigų (ir čia su sąlyga, kad Aušra tai daugumą priemonių turi nuo pernai), dar reikia uniformų, dar laukia pratybų pirkimas... :oh: Reikia kokių papildomų pajamų šaltinių ieškoti :huh2:

Atsakyti

nepavydėkit tokiu karštu oru,pavojinga ;)

neturiu senų nebaigtukų,net keista :hmm: ir vos tik vienas mezginys ant virbalų.ne są mo nė :B​ 

Atsakyti

Ak, Olaiva, ak. Gražu, žydra. Lakoniška.

Aš tik atidaviau kojinytes ir neriu kitai draugutei paprastutę servetėlę. Bet su meile!

PS Dvaro sąrašas yra (pildomas iki ryt 12 val.) veranda bus. Dviejų tetų duomenimis, bandeles verta užsakyt jau iškeptas. Taip ir padarysim.

Atsakyti