Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o tai klausyk :bigsmile:  turėsim bendras atostogas

nu tik aš nuo antradienio :rolleyes:

Ką siūlai :D 

Atsakyti

Ką siūlai :D

ką aš vargšė tau galiu pasiūlyt.... nebent paklypusią terasą kokį vakarą :D

neplanuojam jokių kelionių, bet visokių buitinių reikalų melejonai....

jau pirmą dieną varau iš pat ryto mašiną į servisiuką. gamintojas atrado klaidą. pasirodo priekinių saugos diržų kažkokia ten detalė brokuota, ir avarijos atveju gali išlėkti ir sužaloti.

Atsakyti

Tinka ir terasa :rolleyes: 

Atsakyti

Ingriga, detaliaaaau, prašau, su nuorodom ir kainom, prašau. Apie siūlus.

Atsakyti

Sunku tel. ir dar siubuojant su nuorod.

Ciupinau mazgimo zonoj kaina ~13€

Limit gal bandei, nors man tikrai Nereiik 

http://kasiulai.lt/l...da-p-13469.html

Atsakyti

Kažkokia keistoka diena, veikia užtemimas :).

Durną ir bažnyčioj muša. Arba tą, kuriam kitų žmonių savijauta svarbesnė už savo... Dariausi ryte pedikiūrą, nors vasarai baigiantis, jeigu dar teks basutes apsiaut, pvz, į darbą. Pirmą kartą pasiguldė mane patogiai, nieko nematau, skaitau žurnalą. Išsirenku spalvą. Jau. Pasižiūriu - dar grotelių ant tos spalvos pripiešta - kad gražiau būtų.... Nu jop.....nekenčiu jokių kringelių ir nesąmonių, ale žmogus gi stengėsi, mane pradžiuginti norėjo, nedrįsau paprašyt, kad nuvalytų. Namie pačiai nenusivalė. nebent su visu laku, ale ten dar kažkoks spec biogelis dėtas, pinigai mokėti, žodžiu.... Žodžiu, dabar labai "graži" pagal "naujausią rusišką madą"...

Ryt kirpsiuos ir dažysiuos. kadangi kirpėja išbandyta, tai gal nebus siurprizų, bet su mano nežinojimu ko noriu ir nedrįsimu pasisakyt visko gali būt.

Mokytis ir mokytis man gyvent....

Atsakyti

Oi Restar  reikia prisiminti kad tu pinigus moki, todel negali saviveikla uzsiimti, privalo atsiklausti/ pasitikslinti

Atsakyti

Tai viską aš suprantu... Ale vis tas žmogiškasis faktorius. Na, ji nuoširdžiai manė, kad padarė geriau, pasistengė, tokia patenkinta buvo, nenorėjau nuotaikos jai gadinti. Tai savo sugadintą parsinešiau ir ėjau vonios kambario šveisti.

O šiaip moku ir aš pabūt bjauri dėl savęs, nors ir retai.

Atsakyti

Sunku tel. ir dar siubuojant su nuorod.

Ciupinau mazgimo zonoj kaina ~13€

Limit gal bandei, nors man tikrai Nereiik 

http://kasiulai.lt/l...da-p-13469.html

Raminanti kaina :)

Ir tik pilkaaaa. Bet ta pilkaaa graži labai.

Restar, nueik ir perlakuos. Jei dar pasakysi, kad tau tos gražumos gražios, bet prie jų nieko apsirengt neturi - tikrai.

Atsakyti

PS pedikiūro nekaltybę tebeturiu. Nesu salone dariusis. Atbaidė tox... nuaugusių kojų nagų prancūziškas. Man baisiau negu baisu. Kažkodėl man jis yr loginėj sąsajoj su saloniniu pedikiūru.  

 

  Ppss kojų priežiūrai naudoju O.  nuo iki, labai patenkita. Tik kulniukų zulintojas ne O.     Nagai mano pagerintai auga, rankų nagus gelis ne gelis, bet kas savaitę perlakuot turiu. Kojų - kas dvi.    

 

Kirpėją plaukų augimo tempais irgi džiuginu.    

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 08 rugpjūčio 2017 - 14:56

Va taip nuaugę man ... negražu.Priedas  20170808_155759.jpg   619,67KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ne mano 🙄🙄🙅‍♀️

Atsakyti