Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u: 

Vakar pabaigiau priešpaskutinį vasarinį megztinį ir pradėjau paskutinį. Bus 8 vasariški mezginiai iš viso, jei skaičiuot tik tuos, kur sau. 2 nespėjau įgyvendinti, deja. Jei dabar krapštysiuos su jais, nespėsiu laiku numegzti tuos, kurie skirti ankstyvam rudeniui  :D 

Ankstyvam rudeniui numačiau išbandyti medvilnės ir vilnos derinį. Niekad nemezgiau iš tokios sudėties siūlų. Tai bus megztukas, kardiganas ir kepurė. Megztuką jau pradėjau ir tikiuosi pabaigti pirmą rugsėjo savaitę. Imsiu su savim į kelionę  :) 

Atsakyti

Nusinėriau vieną suknelę. Antrą pataisiau. Daugiau nieko vasariško šiemet nebus.

Atsakyti

nu perliukas tai perliukas :D  tik aš jį ir turėjau momeny.

o formos jis irgi  nelabai laiko, tiksliau pakraščiai būna tokie neaiškūs. ir dydžio negali pataikyt iš pirmo kart. aš negaliu pataikyt tiksliau.

tai va.

Dontstop - rekordininkė :D

Atsakyti

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo: 

Labas rytas

Atsakyti

Kažkam atostogos išaušo?

Taika ir kava. Ir arbata su ledukais. 

Dar nesu išvis laukusi Žolinės, ever. O va šiemet laukiu ;)

Suplanavau kiauraraštinę, bet kašmyrinę suknią. Rusvą ant ciklameno. Trumpą. Mezginių kategorija hot.

Atsakyti

Ingriga, nu tai ar gražu dirbančius žmones erzint? :B  

Ai išgyvensiu iki penktadienio, o tada ir man  :vacation1:  Nu tik be palmių.

Atsakyti

Yra ir daugiau mezgėjų, kurios ripsine bliuske susiviliojo :D

https://www.siltassi...-mezgimo-siulai

Atsakyti

Sveikos, pasakyt ka neturiu, pagal plana megzt nemoku, tik pagal reikala :)

 

PS

Gadget, siandien viena karta nepasiklydau. Po 20min bus aisku ar nepasiklydau ir antra karta :D

 

Pps 

Antra diena kosciu kaip vidury ziemos, reikia eit i vaistine

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 08 rugpjūčio 2017 - 11:40

Laba diena,

Aš šiemet vasariško nieko sau nenusimezgiau.

Guli megztukas lašininis vis dar be rankovių ir mezgama kišenėta. Pastaroji smagiam procese :D Po užsienius pasivažinėjo, bet iš krepšelio išlipus nebuvo :D

Turėjau daugiau planų, bet liks kitai vasarai. Na, arba žiemą ratus ruošiu  :)​ 

Atsakyti

Ingriga, nu tai ar gražu dirbančius žmones erzint? :B  

Ai išgyvensiu iki penktadienio, o tada ir man  :vacation1:  Nu tik be palmių.

o tai klausyk :bigsmile:  turėsim bendras atostogas

nu tik aš nuo antradienio :rolleyes:

Atsakyti

Sau šiemet neapsakomai dosni buvau :D gerookai papildžiau garderobą. Ir net vieną atliekamą turiu  :rolleyes: 

Atsakyti

Vakar čiupinau Schoppel vilną su linu, idumus siūlas. 

Atsakyti