Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva, o tas oliveris  meskenukas nebepareina??? :( mes saviske ir viena ir kita emem 2 men.  delninuke. bet man taip reikejp, nuo leliuko uzaugint . o va jau uz savaites su biskiu ir metai jau bus :)

Atsakyti

Olaiva, o tas oliveris  meskenukas nebepareina??? :( mes saviske ir viena ir kita emem 2 men.  delninuke. bet man taip reikejp, nuo leliuko uzaugint . o va jau uz savaites su biskiu ir metai jau bus :)

ne,jau nesivaidena net po kamerom...jau neturiu vilties,kad grįš,sakys labai,grįžau po atostogų...

irgi mažutę ėmei?

Atsakyti

jo mazylyte 2 men  lygiai atkeliavo i musu namus.  800 gr svere . va pirma diena namuose :)

 

Atsakyti

Nu, kadangi čia aš daugiausiai dėl to dvaro aiškinuosi, tai jaučiu pareigą pasiaiškinti dar kartą: aš tikrai nei kaip nebanguoju. O visokios užuominos apie pilnatį, tai atrodo lyg kas man pirštą prie smegenų sukiotų. Bet nesu labai įžeidi, tai tiek to, pamiršta.

Esu labai praktiška ir šiek tiek tingi (švelniai tariant), o dargi itin dažnai nesuprantu to, ką rašo Gadget. Tai vat many ir kovoja keli pradai. Norisi nuotykio, naujo kažką pažinti, praktiškumas sako, kad galiu gi ir su Lace bei Nite (gal dar kuo nors?) smagiai pamegzti be trankymosi ir griežtų deadline. Nes per atostogas turbūt neadekvačiai į juos reaguoju, tas tiesa, jau artėja tas laikas, kai vėl pagal juos gyvensiu, tai mano protestantiška natūra šiaušiasi prieš tai :).  Žodžiu, kadangi yra dar laiko, tai sau ir dėliojuosi ramiai pliusus ir minusus. Kai yra pilna info, lengviau rinktis, tik tiek.

Katuką ir mes nuo 2 mėn. auginam. Nu mažumo minusas tas, kad sunku iš po šaldytuvo, virtuvės spintelių ar patalynės stalčiaus krapšyt :), o šiaip vieni pliusai. Tokio amžiaus jau lyg būna visko mamos išmokytas. O, beje, su tais katinais bernais, tai kaime vienas pasirodo kas kelis mėnesius ar net metus, net sunku patikėt, kad tas pats Bronius, nu bet tas. Gyvena savo gyvenimą ir kartais ateina namų patikrint.

Atsakyti

kazko neprisega foto

 

bandau kitaip

 

c142c45d02e1.jpg

3dc4a6abf82f.jpg

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 07 rugpjūčio 2017 - 15:12

va tokią aplankėm šiandien :

20597059_1542773475743406_68050403981221

Atsakyti

pilvukas tai kaip bengalijos katytes :)   oj paniurkyciau tokia kruopa :wub: :wub: :wub: :wub:

Atsakyti

šeštadienį bus kaune katuku paroda.daznai ir dovanojamu beglobiu skyrelis buna.gal ka rasim...

Atsakyti

 

Esu labai praktiška ir šiek tiek tingi (švelniai tariant), o dargi itin dažnai nesuprantu to, ką rašo Gadget. Tai vat many ir kovoja keli pradai. Norisi nuotykio, naujo kažką pažinti, praktiškumas sako, kad galiu gi ir su Lace bei Nite (gal dar kuo nors?)

Kažin su kuo dar :hmm: net jei kas ir norėtų, tai bijo būt "apkaltintos" pilnatiniu separatizmu :lol:

Atsakyti

Kažin su kuo dar :hmm: net jei kas ir norėtų, tai bijo būt "apkaltintos" pilnatiniu separatizmu :lol:

nu šiaip Ristina gan rimtai galvojo. taip kad nesijauskit labai jau išskirtinės. o dar pašnekėsit, tai visos iš to dvaro subėgs, virbalus pasigalandę, ir vat tada bus išsiaiškinta , kas labiau pilnaties paveiktas.

nu nerimtai čia aš, jeigu ką.

blyn, bet vis turi pasiaiškint, kad tik kas neteisingai nesuprastų :B

o su ta pilnatim, tai čia kaip su mistiniais reiškiniais. kai nežinai kaip paaiškinti vieną kitą veiksmą ar mintį, tai tada vat mėnulis ir kaltas

Atsakyti

nu šiaip Ristina gan rimtai galvojo. taip kad nesijauskit labai jau išskirtinės. o dar pašnekėsit, tai visos iš to dvaro subėgs, virbalus pasigalandę, ir vat tada bus išsiaiškinta , kas labiau pilnaties paveiktas.

nu nerimtai čia aš, jeigu ką.

blyn, bet vis turi pasiaiškint, kad tik kas neteisingai nesuprastų :B

o su ta pilnatim, tai čia kaip su mistiniais reiškiniais. kai nežinai kaip paaiškinti vieną kitą veiksmą ar mintį, tai tada vat mėnulis ir kaltas

Tai ir aš nerimtai :mirksiukas: nė kiek netrokštu jaustis išskirtinė, nes tokia ir esu :P kaip ir bet kuri kita :D

Kiekviena su savo "tarakonais" :D

Jooo :oh: aš tik tvirtai žinau, kad mėnulis čia niekuo dėtas :D 

Atsakyti

Labos :4u:

 

taip, aš rimtai ruošiuosi į sostinę :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 07 rugpjūčio 2017 - 17:31