Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u: 

Nuo uodų įkandimų maniškė šiemet jau antrą kartą geria  kursą antihistamininių (nuo alergijos), pirkom ir jau kelis skirtingus tepalus, nes nusikaso iki baisulinių žaizdų  :unsure:​ 

Atsakyti

labas,

tepiau tuos įkandimus Fenistiliu tik. nu lyg šiandien ryte jau atslūgę, gerokai mažiau sutinę, tai gal ir išgyvensiu

Kokios mielos pandos :wub: ir mažoji :wub:

taigis pirmadienis :B

Atsakyti

Laaaabas burokėlių dryžių beigi pandų rytas!!!

Atsakyti

labas rytas.

i dryzuotuju burokeliu tema :) tai vis terasoj padryzuoju neriama palaidine. jau visia nedaug beliko . sita uzbaigus, reiks toliau dryzuot koraline medvilne :)

gatgeto Anyksciuose pravaziuotoji gatve, daznai sujuokina ir musu  miesto darbdavius :)( ca kai dukra ejo isidarbint) nu bet ka padarysi, kai gatviu keitimo bumas buvo, nepakeite i kokiu Astronautu :)

Atsakyti

Liniuka, žydi :bigsmile: visai neseniai, gal kokia savaitė. Aukšti tokie, nu visai tokie kaip pas tave😊

O burokėlius aš sėjau vėlai, po to užpuolė amarai, tai kol kas net nematyt kad ten kokia šaknis storėtų. Kaliaropės irgi tokios neapsisprendusios...

Bet rie dryžuotieji tokie visai linksmi :D gal čia šalta-šilta taip atspindi.

Prasideda juoda savaitė, turiu tris užjūrio viešnias, tris pretenzijas(skundai čia tokie darbe...) ir krūvą darbo prieš atostogas.

Ai ir dar sutinusią koją. Užvakar gana smarkiai uodai sukando vienoj vietoj, čiurną, tai vakar sutino ir delno dydžio raudona dėmė atsirado. Ir dar kažkoks skystis iš vieno įkandimo bėga. O jau niežulys tai neapsakomas....

Dar vakar šeimyninę ekskursiją apturėjau. Stakliškės, nu super degustacija, pora atradimų, Birštonas ir Merkinės piramidė, kuri irgi savotiškai įdomi, būtent statinys su nerealia akustika.

tai va, Stakliškių pilstomas midus, 6 proc stirpumo yr neapsakomo skanumo. Lietuviško tokio. Jį distiliuojant ten kažkiek kartų, gaunamas legendinis Žalgiris (toks gėrimas 75 laipsnių). Kažkodėl tą midų ragaujant vis apie mezgėjas galvojau, kad būt super tokioj kompanijoj

Tai va -labas.

Katuk, tu net neįsivaizduooooji, kaip pataikai!!!!! Aiškiategiškai.


Visos dvaran pamegzt atvažiuot planuojančios rašo man a.ž. Sudarysiu slaptą adepčių sąrašą ir su niekuo nesidalinsiu. Po rugpjūčio 10 d. 12:00 prisijungsiančios sielos paklydėlės mokės daugiau, bo pirks ŽALGIRĮ.

Atsakyti

Gadget, bet tai mane matyt dar Žalgiris vakar veikė, bo nes prisimelavau :D Žalgiris gaunamas iš 12 laipsnių Stakliškių trauktinės. bet vistiek skaniausias yr 6 laipsnių pilstomas midus. tik kad jo galima tik arba su statinaite užsakyti, važiuot į Stakliškes vietoj prisipilti, arba kokiam nors Alyne paragaut. ir jeigu ką, tai šits pilstomas man su mezgėjoms asocijavvosi, o ne ans Žalgiris. nes po Žalgirio pamegzt gali ir nebeišeiti...75 laipsniai ne juokas.

Atsakyti

http://www.delfi.lt/...s.d?id=75418713

Taigi Olaiva jau tokią turi :bigsmile: ką čia dar išradinėt :lol:

Atsakyti

Naujos tradicijos - slapti sąrašai? Sekta sektoj? Kadangi nei midus, nei Žalgiris neaktualu, tai ... Šiaip be jokių poteksčių - mėgstu apsispręsti, turėdama daugiau info.

Atsakyti

Naujos tradicijos - slapti sąrašai? Sekta sektoj? Kadangi nei midus, nei Žalgiris neaktualu, tai ... Šiaip be jokių poteksčių - mėgstu apsispręsti, turėdama daugiau info.

nei midum nei Žalgiriu kol kas ten nė nekvepia :D  čia juokai tokie.

o kokios info jum reikėtų apsisprendimui? vieta kaip ir aiški, diena taip pat, laikas pagal norus ir galimybes

aš tai norėčiau turėt ką megzt su vėjeliu. nors gal ir nereik, bo nes tada nervuosiuos, kad nėr kada

Atsakyti

Nu, man - ne mums :) - tai reikia žinoti, kas per kompanija renkasi (gal kam ką skolinga esu ir pan.)  ir su kuom susikooperuoti galima bus :). Ir iš principo neaišku, KAM tas slaptumas.

Atsakyti

Nu, man - ne mums :) - tai reikia žinoti, kas per kompanija renkasi (gal kam ką skolinga esu ir pan.)  ir su kuom susikooperuoti galima bus :). Ir iš principo neaišku, KAM tas slaptumas.

jeigu ką, tai aš irgi prie neapsisprendusių. nu tiesiog. sunki ta pilnatis :B  ir šiaip visokių reikalų neaiškių.

slaptumo irgi nelabai suprantu :rolleyes:

Atsakyti

Ahoj, žiūrėkit į gyvenimą laisviau. Mūsų sienlaikraštį belekiek dūšelių skaito. Aš patologiškai nemėgstu, kai apie mano išvykimą iš namų žino ne tik apsaugos tarnyba ir kaimynka pencinykė.

Be to, organizacinis komitetas tam ir yra, kad nustatytų kraštus ir taisykles. Yra deadlaino ir sąrašo nekabinimo sm taisyklė. Tiesiog yra. Dalyvių susikooperavimas visiškai galimas, ir gali vykt nepriklausomai nuo belekokio sąrašo, ištirta.

Neriu.

Savo amžiną raudoną skarą.

Atsakyti