Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ahoj.

 

Praradau Uber nekaltybę. Mano midsummer koncertai dovanojo man dvi uber keliones. Tai toj į priekį net mezgiau.

 

 

Kokios nuostabios tos vasaros dienis ir naktys, kai kvėpuoji rožėmis ir 100 horizontų (kokie.... puikūs kvepalai... nusirašinėsiu nuo draugės).

 

Penktadienis yra širdyje!

Atsakyti

Iš detektyvų žiauriai patiko:

1. SOS Specialiųjų operacijų skyriaus kronika, skaičiau 2 dalis, Medžioklės sezonas ir Garbės reikalas, net nustebau, kad lietuvių autoriai geba taip puikiai rašyt  :)  Detektyvai nėra labai sukti, viskas aišku nuo pat pradžių, bet atsitraukt vis tiek neina. Apie policijos darbą iš vidaus.

http://www.knygnesys...es-sezonas.html

2. Mark Edwards "Šarkos"

https://www.knygos.l.../knygos/sarkos/

Čia gal net labiau įtemptas psichologinis trileris, o dar ir sukurtas pagal tikrus įvykius! Jauna pora nusiperka pirmąjį savo butą, viskas atrodo tobula, kol jų nepradeda terorizuoti bepročiai kaimynai...

Sarkos mano noru sarase


Atsakyti

Ryto gražumas!

Mašinoj ANYKŠČIAI fm grojo džingl belz, mes važiaviom pro Kosmonautų g. (Anykščiuos), ir garsiai galvojom, kaip mūsų vestuvių metinėms tas džinhl belz perdirbinys tinka :)

Mezgu antrą kojinytę, škia.

Atsakyti

Mezgu antrą kojinytę, škia.

Antrą dieną sienas lyginu. Ale jos kaip baisios, taip baisios  :oh:. Reikia mest šitą durną užsiėmimą ir eit megzt.  :D​ 

Atsakyti

Imagine dragons THUNDER irgi tinka, kai pakrautas numegztomis kojinėmis ekipažas rauna į saulėtą vakarą  :angel2:​ 

Atsakyti

Sveikos :4u:

Kokia tyluma ramuma čia šiandien :hmm:

Sunkus tas jaunųjų ūkininkų gyvenimas :B

Pasisodinau tradicinių burokėlių. Užaugo dideli ir gražūs :D Dryžuoti

 

Priedas  20170806_114409 - Copy.jpg   80,82KB   0 Parsiųsta kartų

 

Burokėlių sriuba :D

 

Priedas  20170806_123311.jpg   123,27KB   0 Parsiųsta kartų

 

Ir mano sužydėję jurginai :wub:  Katuk, o pas tave žydi?

 

Priedas  20170805_170226.jpg   240,63KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 06 rugpjūčio 2017 - 15:44

sveikos gyvos,

vėsi visai ta vasara,tokia pats tas paturistauti :) šiandien aplankėm Burbiškio dvarą 

 

20643254_1652041631480928_66783036084901

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 06 rugpjūčio 2017 - 19:40

Liniuka, žydi :bigsmile: visai neseniai, gal kokia savaitė. Aukšti tokie, nu visai tokie kaip pas tave😊

O burokėlius aš sėjau vėlai, po to užpuolė amarai, tai kol kas net nematyt kad ten kokia šaknis storėtų. Kaliaropės irgi tokios neapsisprendusios...

Bet rie dryžuotieji tokie visai linksmi :D gal čia šalta-šilta taip atspindi.

Prasideda juoda savaitė, turiu tris užjūrio viešnias, tris pretenzijas(skundai čia tokie darbe...) ir krūvą darbo prieš atostogas.

Ai ir dar sutinusią koją. Užvakar gana smarkiai uodai sukando vienoj vietoj, čiurną, tai vakar sutino ir delno dydžio raudona dėmė atsirado. Ir dar kažkoks skystis iš vieno įkandimo bėga. O jau niežulys tai neapsakomas....

Dar vakar šeimyninę ekskursiją apturėjau. Stakliškės, nu super degustacija, pora atradimų, Birštonas ir Merkinės piramidė, kuri irgi savotiškai įdomi, būtent statinys su nerealia akustika.

tai va, Stakliškių pilstomas midus, 6 proc stirpumo yr neapsakomo skanumo. Lietuviško tokio. Jį distiliuojant ten kažkiek kartų, gaunamas legendinis Žalgiris (toks gėrimas 75 laipsnių). Kažkodėl tą midų ragaujant vis apie mezgėjas galvojau, kad būt super tokioj kompanijoj

Tai va -labas.

Atsakyti

Katuk, teko ragaut Zalgiri. Nu neimanomo stiprumo. O apie koja, jau girdziu antra toki skundasia savaite. Kas tiems uodams?

Atsakyti

Katuk, teko ragaut Zalgiri. Nu neimanomo stiprumo. O apie koja, jau girdziu antra toki skundasia savaite. Kas tiems uodams?

Būtent degustacijoj mes jį ragavom taip: 20 ml Žalgirio vienu ypu ir užgeri gurkšniu to pilstomo midaus 6 laipsnių. Nuplauni tą stiprumą ir lieka tokia maloni šiluma be gerklės graužimo. 

Uodai migrantai :D  nuodų pasikaupę. Nes šiaip aš į uodus taip nereaguoju.

Atsakyti

Sveikos, tylus ramus savaitgalis. Burokai šitam sode pas mane neauga, tik šparaginės pupelės :)..

Katuk, žiūrėk, aš nuo uodo įkandimo kažkada net antibiotikys vartot turėjau. Ištino, paraudo koja, tvinksėjo visa,net skaudėjo. Kai paprašiau ko nors vaistinėj, tai griežtai nieko nedavė ir liepė eit pas gydytoją. Greičiausiai nuo pasikasymo dar kokia infekcija buvo užkibus...

Atsakyti

Labos

parsiradom ir mes. Zoologijos sodą aplankėm. Pandos jau miegojo į vakarą, bet labai gražiai ant kito šono vertėsi ant šakos balansuodamas. Kažkoks draugiškas paukštis savo žiurke norėjo pasidalint  :D 

Katuk, o antialergetinių nebandei gert? Jei daug sukando, sualergizavo gal?

IMG_2162_medium2.JPG

IMG_2164_medium2.JPG

IMG_2155_medium2.JPG

Atsakyti