Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šikšnys - jėga. O jo paskaitas ar pranešimus klausyt koks malonumas. Protingas ir išsilavinęs žmogus, charizmatiškas  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:​ 

Atsakyti

Liko du darbai ( vienas darbas ir viena kava :D ) ir laisvė papūgoms  :vacation1: 

Kad  neatsilikčiau nuo sektos, kaip tik šiandien pasiėmiau ir aš knygą "Tobulieji" ir " Smėlio žmogus"  :book:  :book: 

Atsakyti

Sveikos,

Ramiai be nervu pareiksta arba atostogos kaip zadeta, arba nedarbingumas, taigi nuo treciadienio ir as  :vacation1:  knygos Tobulieji ir as eisiu ieskoti :book:

Atsakyti

Liko du darbai ( vienas darbas ir viena kava :D ) ir laisvė papūgoms  :vacation1:

 

Kad  neatsilikčiau nuo sektos, kaip tik šiandien pasiėmiau ir aš knygą "Tobulieji" ir " Smėlio žmogus"  :book:  :book:

 

Tobuluju neieskojau, o su Kepleriu susinervinau baisiausiai praejusia savaite, radau Zaidimu aikstele lietuviskai, o rusiskai Stebetojas paskutine... Reiks arba telefona mokyt lietuviu kalbos, arba mest megzt ir skaityt :D

 

 

Sveikos

Atsakyti

aš Žaidimų aikštelę skaitau,iš vyro knygą šią paėmiau,nuo jo staliuko :D bet ne mano rašytojas tas Kepleris...tiksliau rašo jie knygas dalimis su žmona,įdomiai taip...

Atsakyti

O man va tokie itempti skandinaviski detektyvai labai patinka ir knygos, ir serialai. Bet cia ta nerimtoji dalis :)

Elis Sibold The Lovely Bones neseniai klausiau, tai zliumbiau kaipne detektyva klausydama... Lietuviskai net nezinau ar kas jos iseliesta, greita paieska nieko nemete kai ieskojau

vakar gryzi anyta is Italijos, kudikio antra diena ner :D ir nenusimato :D sia savaite pusantros dienosnamie buvo :D nuo pajurio gryzo apsviles, dinozaurus aplaknes, dabar anyta priveze dovanu ir lauktuviu nuo tetos ir puseseres...

pries pajuri visa savaite biliotekoj sedejo :D kad dar skaitytu jis ten...

Atsakyti

Man tai patinka detektyvai, nors nesu daug autorių skaičius, bet Skandinavų keletą ir Sandros, tai patiko, bet kita mano pusė ir vengia jų, nes negali padėt knygos kaip žmogus. :oh: Geriausias pavyzdys buvo, kai netyčia atsiguliau į ligoninę savaitgaliui, kadangi daug lašelinių lašino, mezgimas atkrito iškart, o ir nesijaučiau labai gerai, bet atsigavus ir išsimiegojus paprašiau vyro knygos, atnešė "Sniego senis" tai per dvi paras perskaičiau visą, tik su miego pertraukom, knygos nereikėjo padėt, miegojau su knyga  :lol: Perskaičiau knygą tai  ir iš ligoninės paleido.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 04 rugpjūčio 2017 - 14:57
 

Sarange, as visa serija perklausiau rusiskai, tvarkingai is eiles, porai - trejetui savaiciu is gyvenimo iskritus buvau :D Nors kitos, ne is tos serijos jo knygos nepatiko. Bandziau pora klausyt, bet ....

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 04 rugpjūčio 2017 - 15:00

Dėl detektyvų tai pastaruoju metu, bent jau keli paskutiniai skaityti, tarp jų ir Tobulieji, tai visiškai nuspėjamos man siužetnės linijos. Bet kartais knygos gerumas ne tik nuo jos nuspėjamumo priklauso, bent jau man. Visokios psichologinės vingrybės, santykiai, emocijų kaita, reakcijos į situacijas šiuo metu nusveria visus siužeto netobulumus :) 

Atsakyti

Iš detektyvų žiauriai patiko:

1. SOS Specialiųjų operacijų skyriaus kronika, skaičiau 2 dalis, Medžioklės sezonas ir Garbės reikalas, net nustebau, kad lietuvių autoriai geba taip puikiai rašyt  :)  Detektyvai nėra labai sukti, viskas aišku nuo pat pradžių, bet atsitraukt vis tiek neina. Apie policijos darbą iš vidaus.

http://www.knygnesys...es-sezonas.html

2. Mark Edwards "Šarkos"

https://www.knygos.l.../knygos/sarkos/

Čia gal net labiau įtemptas psichologinis trileris, o dar ir sukurtas pagal tikrus įvykius! Jauna pora nusiperka pirmąjį savo butą, viskas atrodo tobula, kol jų nepradeda terorizuoti bepročiai kaimynai...

Atsakyti

Sveikos damos, 

Ar yr koks sąrašiuks, kas į dvarą važiuoja iš Vilniaus, su kuo pasikooperuot galima būt?

Atsakyti

Sveikos damos, 

Ar yr koks sąrašiuks, kas į dvarą važiuoja iš Vilniaus, su kuo pasikooperuot galima būt?

rašyk gadget,ji organizuoja,ji kažką apie tai minėjo ;)

Atsakyti