Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadget - man dar smalsu, o tai ką vaistinėj radai nuo silpnumo? Nes karštu oru man natūralu, kad būna silpna, dėl to ir stengiuosi tupėt kur nors pavėsy ir mažiau judėt. Net nežinočiau, ko vaistinėj galima prašyt...

amoniako gi :D

o šiaip tai normalu, man irgi kai labai karšta, tai silpnoka. nealpstu, bet tikrai nesidžiaugiu.

tik kaip Gadget išveria karštą jogą tada, klausimas :hmm:

Atsakyti

Donstop, bet tikrai mažiukas vaikis :D bet gal ir geriau. Maniškis aukštas,bet kūprinasi :huh2:

Atsakyti

Na čia semantika  :hmm:   Aš gal visai norėčiau miniakus nešiot, bet žinau, kad su mano kojom nevertėtų  :B  Toks požiūris, kad "aš savim pasitikiu, kam nepatinka - nežiūrėkit", man svetimas, manau, kiekviena moteris turėtų atsižvelgti į savo figūros ypatumus, jei nori atrodyti skoningai ir patraukliai  :)

 

tai atsižvelgti į figūros ypatumus galima ir tyliai, nebūtina visiems deklaruoti

Atsakyti

Sveikos,

Dirbu priešatostoginiu tempu ir darbe ir užklasinėj veikloj. Labai stengiuosi kuo daugiau nudirbt prieš atostogas, bet su mano darbo specifika nedaug imanoma užbėgt į priekį... 

Dontsop, turbūt antras tavo vardas Kiekybė :D Siaubas, kiek pavarius, tik man net šilta žiūrėt, neįsivaizduoju, kaip galima vasarą net galvot, o tuo labiau megzt kepures ir liemenes :D  :rolleyes: 

Vakar stipriai susikaupus dakalinėjau savo chalatą, šiandien motyvacijai nusilakavau nagus tokia pat spalva  :D  :D 

Atsakyti

Keistai, bet karštis man ok. Ir karšta joga labai ok. Gal poveikis turi būti ilgesnis, nei viena treniruotė? Saunoj, pirty irgi nealpstu :)

Vienžo, pačiai smalsu pasidarė.

Perpiet pamezgiau, kol vežė  :B 

Skalsaus dydžio donstopiukas. Mano 7metis aukštesnis irgi. Kūdas kaip dratas ir greitas  :wub:  :wub:  pasiilgau. Vakar tradicinę pasaką sekiau Bernardinų sode vaikščiodama  :angel_not:  Vaikams nepavyko 2jų išsimušt, nes buvom su vyru kartu.

Atsakyti

Trečias Donstop vardas - Planavimas :). Ir mezginių, ir pirkinių, ir kelionių (tik tiek susidūrus esu). Tikrai žaviuosi. Aš turbūt darbe tiek prisiplanuoju, kad namie - visiška laisvė ir anarchija. Važiuojant iš Lenkijos nesugalvojau, ką pirkt čia apsimokėtų. tai tik 4 vištos krūtinėles nupirkau kitai dienai pasigamint :).

Gadget - telefonas vaikų okupuotas, tuoj pažiūrėsiu :). Jeigu kam ką rašei, tai ne man :)>

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 03 rugpjūčio 2017 - 13:39

Laabas.nekarsta cia pas mumis.yr vejo.lietaus kol kas ner.debesu yr ir bangu.kai kas ir apsvilt sugebejo.ne as.man ir silpna kai karsta.nu ne iki alpesio bet buna.mezgu rankoves.kai nemeginu degintis sokinet per bangas ar su sese pliurrr.ar kai pietu negaminu.

Atsakyti

Donstop, bet tikrai mažiukas vaikis :D bet gal ir geriau. Maniškis aukštas,bet kūprinasi :huh2:

Bernui gal nelabai gerai, visgi pats mažiausias ir klasėje, ir bet kokiam bendraamžių kolektyve... Na bet ką daryt, genai... :)

 

 

tai atsižvelgti į figūros ypatumus galima ir tyliai, nebūtina visiems deklaruoti

Nesusilaikiau  :D

 

 

 

Dontsop, turbūt antras tavo vardas Kiekybė :D Siaubas, kiek pavarius, tik man net šilta žiūrėt, neįsivaizduoju, kaip galima vasarą net galvot, o tuo labiau megzt kepures ir liemenes :D  :rolleyes:

 

 

Ruošk roges vasarą... :rolleyes:   :D

Trečias Donstop vardas - Planavimas :).

Ahaha, tikrai taip, aš esu visų įmanomų sąrašų ir planų žmogus  :)​ 

Atsakyti

Nesusilaikiau  :D


aš šiandien kažko įsijaučiau į mokytojos vaidmenį :D

tai  va, ką norėjau pasakyt.

kad kai pradedi garsiai pasakot, kokius trūkumus bandai paslėpt, tai visi į tai dėmesį atkreipia. ir tikslas nepasiektas. nu nepaslėpei gi.

o vat kai tyliai paslepi ir nepasakoji, tai nieks ir nepamato

čia mane darbe neseniai panašiai paprotijo. kai ateinu su kokiu nauju mezginiu ar siuviniu, moteriškos pradeda čiupinėt, stebėtis, aš vis imdavau pasakot, kas negerai tame darbe padaryta. tai jos ir juokiasi, kad kol nepasakiau, tai nieko ir nepastebėjo...

Atsakyti

aš šiandien kažko įsijaučiau į mokytojos vaidmenį :D

tai  va, ką norėjau pasakyt.

kad kai pradedi garsiai pasakot, kokius trūkumus bandai paslėpt, tai visi į tai dėmesį atkreipia. ir tikslas nepasiektas. nu nepaslėpei gi.

o vat kai tyliai paslepi ir nepasakoji, tai nieks ir nepamato

čia mane darbe neseniai panašiai paprotijo. kai ateinu su kokiu nauju mezginiu ar siuviniu, moteriškos pradeda čiupinėt, stebėtis, aš vis imdavau pasakot, kas negerai tame darbe padaryta. tai jos ir juokiasi, kad kol nepasakiau, tai nieko ir nepastebėjo...

Kurgi man apie tai pasakot, jei ne moteriškių grupėj  :D  Juolab kad svoris ir storis yra mano mėgstamiausia plepalų tema  :D​ 

Atsakyti

Kol Donstop nedemonstruoja megztų kelnių ir suknelių tegu gi pasakoja, iki kol demonstruos pamiršim  :D 

Atsakyti

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_smilie: :gun_smilie: :gun_smilie: :bash: 

:frusty: kai kas bando mano kantrybe

Atsakyti