Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lietuti, paròoo savo 100 sagučių.

PS nuėjau, pažiūrėjau tą pilką reikalą. Nu. Ajooo, skoniai skirtingi.

Atsakyti

Labryt. Pagalvojau, kad Gadget nuėjo į UT mano suknės apžiūrėt :), paskui supratau. Man irgi nesuimponavo, kad ir pilkas :).

Vakar.pašėlusiai megztelėjau. Skara visai gal nebudinčia taps. Kad tokia liktų, reiktų dar ką nors pradėt :).

Vakar sūnus iš darbo parnešė lauktuvių maišą ledų, net ne 6 porcijas. Už gerą darbą :).

Sunkoka po kelionės į.mankštą sugrįžt, bet noriu. Ir jau tuoj einu traukt kilimėlio :).

Atsakyti

labas dienas,

turiu tokį norą. pasakykit, ar man tiktų džinsinė suknelė. nu tipo vasarinė

nu kažkas tipo tokio.

plati-d%C5%BEinsin%C4%97-suknel%C4%97.jp

Atsakyti

Sveikos  :4u:

Likučių naikinimo akcija, ataskaita nr. 1  :)

 

šalikas sūnui, kokie čia siūlai, jau nebeatgaminu, greičiausiai Vernito pusvilnė

 

SAM_4024_medium2.JPG

 

liemenė taip pat sūnui ir vėlgi nebeatpažįstami likučiai

 

SAM_4072_medium2.JPG

 

SAM_4073_medium2.JPG

 

liko nuo neseniai rodyto kardigano šiek tiek Vernito alpakos. Kepurei visai nedaug suėjo, bus dar kojinių, panašu, kad ir ne viena pora  :)  Modelis dropsinis  :ax:  Net nežinau, ar nešiosim, nebent miegojimui balkone  :) Dukrai patinka, bet labai jau leliukiškas modelis  :D

 

20170727_082313_medium2.jpg

 

20170726_212939_medium2.jpg

 

Midara wool jazz, labai paprasti raštai, bet man be galo patinka rezultatas, ypač spalvinis derinys, tikrai bus nešiojama ir dažnai  :)

 

SAM_4501_medium2.JPG

 

Dovana močiutei, siūlai  Madame Tricote Paris angora gold batic

 

SAM_4521_medium2.JPG

 

 

Atsakyti

Mano galva, vaikui reikia suteikti knygų turėjimo džiaugsmą. Biblioteka ateina paskui.

Tai be abejo turim kažkiek ir savų  :) 

labas dienas,

turiu tokį norą. pasakykit, ar man tiktų džinsinė suknelė. nu tipo vasarinė

nu kažkas tipo tokio.

Aš tokią griebčiau ir bėgčiau, tik man reikėtų kiek ilgesnės, kelius dengiančios  :)​ 

Atsakyti

Donstop, kažkaip tu labai nemyli savęs. imk pavyzdį iš Gadget - ne tik kad vertina save puikiai, bet ir kuklumu nepasižymi :D čia aš apie  "kelius dengiančios ". nors greičiau dėl "man reikėtų". jeigu pvz tą patį parašytum "aš norėčiau" nuskambėtų visiškai normaliai, kaip savimi pasitikinčios moters, žinančios, ko nori, pasakymas. .

o be to, šitas paveiksliukas greičiau kaip pavyzdys buvo, kad nroiu ne šarvuotos tiesios džinsinės, o toks laisvesnės, ir net nebūtinai platėjančios.

vos nenusipirkau Gariūnuose savaitgalį, nu bet tie kiniečiai įsivaizduoja moteras visiškai be krūtukų :D  jau galvojau, kad pas mane spirgučiai ten toj vietoj, nu bet pagal sukneles, tai išvis reiktų lentos :D

 

 

ai, apie mezginius - man patiko :clap_1: kepurė tik gal didokapagal vaizdą, bet gal ir nereik tiem vaikam, kad ausis spaustų....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 03 rugpjūčio 2017 - 12:29

Donstop vėl kad primezgus - šakės :). O tokios serijinės žu..mezgikės nusipelno, kad jų mezginiai lyginami tarpusavyje :) Tai va - man liemenė labiausiai. Ale rimtai tokia maža atrodo, rimtai tavo vaikis už mano šešiametę mažesnis? (ji 127 cm).

Liko vienas krepšys iškraut jau tik. Ir dar tuntą maišų kur noss išbogint.

Atsakyti

Saikingumu reikia man pradėti pasìžymėti... Viskas, ryt kruasanų pakepu, ir grįžtu į doros kelią  :hmm: 

Atsakyti

Gadget - man dar smalsu, o tai ką vaistinėj radai nuo silpnumo? Nes karštu oru man natūralu, kad būna silpna, dėl to ir stengiuosi tupėt kur nors pavėsy ir mažiau judėt. Net nežinočiau, ko vaistinėj galima prašyt...

Atsakyti

Donstop, kažkaip tu labai nemyli savęs. imk pavyzdį iš Gadget - ne tik kad vertina save puikiai, bet ir kuklumu nepasižymi :D čia aš apie  "kelius dengiančios ". nors greičiau dėl "man reikėtų". jeigu pvz tą patį parašytum "aš norėčiau" nuskambėtų visiškai normaliai, kaip savimi pasitikinčios moters, žinančios, ko nori, pasakymas. .

o be to, šitas paveiksliukas greičiau kaip pavyzdys buvo, kad nroiu ne šarvuotos tiesios džinsinės, o toks laisvesnės, ir net nebūtinai platėjančios.

vos nenusipirkau Gariūnuose savaitgalį, nu bet tie kiniečiai įsivaizduoja moteras visiškai be krūtukų :D  jau galvojau, kad pas mane spirgučiai ten toj vietoj, nu bet pagal sukneles, tai išvis reiktų lentos :D

ai, apie mezginius - man patiko :clap_1: kepurė tik gal didokapagal vaizdą, bet gal ir nereik tiem vaikam, kad ausis spaustų....

Na čia semantika  :hmm:   Aš gal visai norėčiau miniakus nešiot, bet žinau, kad su mano kojom nevertėtų  :B  Toks požiūris, kad "aš savim pasitikiu, kam nepatinka - nežiūrėkit", man svetimas, manau, kiekviena moteris turėtų atsižvelgti į savo figūros ypatumus, jei nori atrodyti skoningai ir patraukliai  :) 

Kepurė išties gal čiut didoka, mezgiau 3 metų dydį, panikė mano 2,5, norėjau šiek tiek atsargos  :) 

Donstop vėl kad primezgus - šakės :). O tokios serijinės žu..mezgikės nusipelno, kad jų mezginiai lyginami tarpusavyje :) Tai va - man liemenė labiausiai. Ale rimtai tokia maža atrodo, rimtai tavo vaikis už mano šešiametę mažesnis? (ji 127 cm).

Tikrai tikrai mažesnis  :)  Tik ką darėm pažymą mokyklai, 125 cm  :ax: 

Atsakyti

Restar,

Parašiau sms ;)

Eisiu ir pas gydytoją. Bet aš nuo mažens taip į tvankumą reaguoju, tik retai ji mane ištinka.

Atsakyti

Àaaaaaaaa mano vaikai vis dar nepamatuoti!!!!

Atsakyti