Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu taigi tinginės visai

http://www.liveinter.../post408823503/

Atsakyti

bet šiaip visos save gerbiančios įstaigos turi kondiškes šiais laikais......

reiktu nešiojamos  :D 

Iš lidl dingo pistacijų ledai  :( nors nesu labai didelė megėja ledų, bet parvažiavus visą indelį sulapnojau. Tvanku namie  :oh: 

Atsakyti

ai, dar gi norėjau pasakyt, kad visai galit į Valstybės pažinimo centrą eiti be eksursijos. nes jis interaktyvus, gauni planšetę, ten visokių pažaidimų yra, tai gal net patogiau be gido, galėsit užtrukt ir ilgiau, kur labiau patiks

 

super! Tada i pacia Prezidentura i ekskursija tik uzsirasysiu ir po jos po ta centra pasivaiksciosim

Atsakyti

Sveikos. Mergaites, gal pas kazkuria yra like tokio siulo? Priedas  8477197.png   530,08KB   0 Parsiųsta kartų

Nebuvo jis populiarus, bet gi viltis durniu motina. Ieskau rozinio. Truksta kokio 30 g.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintas: 02 rugpjūčio 2017 - 16:22

Na, va, turiu ir vėl budintį mezginį. Naują :). Žieminė skara budi sode, lininė budės namie. Ir į meet'ą turėsiu ką vežtis. Tik dar nežinau kurį :).  Reiktų dar rožinį pūkuotuką užbaigt, bet tada grėsmingai iškils klausimas, ką sau megzt, o aš jo nelaukiu. Nes norų buvo daug, bet šiuo metu tokio kaip š... nerasta. Arba siūlų nėra. Bėda . :). Mačiau Aprangos išparduotuvėj tokį made in China medvilninį ripsinį švarkelį. Kainavęs virš 500 eur.... Dabar gal 139 ar pan.  Gražu ripsas ir spalva - pilka, ale siūlės labai jau rankų darbo blogąją prasme. Nors iş principo toks visai nešiotinas kaipo rūbas.

Ką mūsų abiturientai - kur įstojo?

 

Ingriga, mes praeitą šeštadienį dar pirkom Karoliniškių Lidl. Man jų vaisiniai šerbetai/sorbetai skanūs.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 rugpjūčio 2017 - 18:01

sveikos, 

 jau greit gal eisu miegoti- naktį toks keistas kelių valandų žaibavimas buvo, kad visai be miego..Bet taip nebuvau mačiusi- žaibai be perstojo, o griaustinis-daug daug rečiau. Na, kokie penki žaibai ir vienas nugriaudėjimas... :blink: 

 Nežinau, ar kur nors kašta, bet man jau pikta darosi, kai iš pat ryto pradede aiškinti apie tropinį karštį, o įšyla iki kokių 22....Nu gal tai jau ir karštis, pagal šią vasarą  :D  Tvanku, taip....bet nekaršta....

Atsakyti

Vilniuj karšta...

Atsakyti

super! Tada i pacia Prezidentura i ekskursija tik uzsirasysiu ir po jos po ta centra pasivaiksciosim

Nesu tikra, kaip dabar, bet pernai reikėjo iš anksto tik užsirašyt ir pasą turėt. ir kontrolę praeit-skenerį. Ir tašes palikt spintelėj. Bet čia gi ir prezidentūroj turbūt taip pat.

nu buvo dieną tvanku Vilniuj ir kokie 27. Dabar tai taip vasariškai gera.

Atsakyti

Dabar tai taip vasariškai gera.

Bet aš vistiek nesurizikavau prašyt vyro, kad pasimatuotų vilnonį megztinį  :rolleyes: 

Jei viskas bus gerai, liks vienas rankogalis ir viena visa rankovė  :D 

Atsakyti

reiktu nešiojamos  :D

Jou, išeitis būtų.

Prisiregistravau, kad mezgu. 


Katuk, ko tai silpna man nuo tvankumo. Buvo. Vėl vyrą išgąsdinau, bet į mokslus nuėjau. 

Atsakyti

Labos

 

aš ir prieš-pilnatinių nuotaikų kartu su sekta. Praeis  :rolleyes: Kainom LT gąsdinat, turbūt jau dabar labiau bijočiau grįžt nei bijojau išvažiuot...

 

+27 pas mus vėsoka jau  :D Rugpjūtis dažniausiai iki +40 būna. Šią savaitę vis palyja ir atvėso iki +30. Džiaugiuos vasarom  :rolleyes:

 

Nukoviau sagutes mažam megztukui, pajudės gal pagaliau planai. Negalėjau megzt, nes nežinojau kokio dydžio skylučių reikės. Ir taip nekukliai gavos - pakuotėj 100 sagučių  :hmm: Mintyse jau dėlioju kiek dar visko noriu...

Atsakyti

Labas rytas!!!

Pasimatymas su nuosavu vyru - labai geras dalykas. Vakarienė buvo kaip prancūzų pamoka  :angel2: tik suplanuotas desertas T. Kepyklėlėj nepavyko - prieš nosį užsidarė. O tikrinom prieš vakarienę _ torto opera jie turėjo!!!! Koks Bernardinų sodas vakare gražusssss....

Pradėjau draugystės kojinytes. Draugei, kuri dabar dar burbuliukas ;)

Na mano tai bernas 9 metų, kokios jam rankinės gali rūpėt  :hihihi:  Mokyklinę kuprinę turi ir gerai ... Kalbų nemoka, pernai tik tik pradėjo mokintis anglų mokykloje. Knygas imam bibliotekoje, stengiuosi bent šitoj srity taupyt  :)​ 

Mano galva, vaikui reikia suteikti knygų turėjimo džiaugsmą. Biblioteka ateina paskui.

Mantas pareiske, kad mano trumpalaike atmintis kaip pas zuvyte Doris... NU ir kaip ant jo pykt, jeigu juokas ima...

Ir vistiel, vakar gryzes is pajurio pirmiausia katina puole apkabint tik paskui mama, nors aiskina, kad buvo atvirksciai :D


Taip jau ir neteisus?

Man atrodo, tu iš serijossss "Ja ne zlopamiatnaja, otomciu, zabudu, potom opiat otomciu i zabudu! "

Aha, trumpai. Dalykiniai pietūs :). Užtat grąžinus sūnaus džinsus nusipirkau paprastutę pilkutę UT suknelę :). Šiandien turiu perlipt per save ir pradėt megzt,ot. 

Ligvita - ką mokysies?

Va, tik susidėliojai planus ir vykdai. Šaunuolė.

Einu ir aš savo kuklų planą užrašysiu. Kompe. Namie. Nes kuklus lb.

Atsakyti