Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jurgitak iš paveiksliuko žinoma galima, tik kam kankintis, skaičiuoti, ardyti, permezginėti jeigu jau dviratis išrastas  :D 

Atsakyti

Aha, trumpai. Dalykiniai pietūs :). Užtat grąžinus sūnaus džinsus nusipirkau paprastutę pilkutę UT suknelę :). Šiandien turiu perlipt per save ir pradėt megzt,ot. 

Ligvita - ką mokysies?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 rugpjūčio 2017 - 14:06

Aha, trumpai. Dalykiniai pietūs :). Užtat grąžinus sūnaus džinsus nusipirkau paprastutę pilkutę UT suknelę :). Šiandien turiu perlipt per save ir pradėt megzt,ot. 

Ligvita - ką mokysies?

oi mokslams neuzdirbu :) nors labai noriu mokytis :)

eisim kulturintis i Prezidentura, jau pernai maciau, kad savaitgaliais jie kiemeli atveria lankytojams, o simet dar ekskursijas rengia po Prezidentura (as nebuvus ten niekada, Mantas lyg su darziuku vaziavo, bet ka jis bepamena) plus Valstybes pazinimo ventras nuo 2016 pasirodo ten yra taip par savaitgali galima po ji pasizvalgyti, tik gaila, kad Prezidenturoje ekskursijos savaitgali, o tame centre tik darbo dienomis, tai teks savarankiskai pazindintis kas cia per zveris...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 02 rugpjūčio 2017 - 14:36

Kaip sunku kai karšta... ir miegas ima, ir galva sunku, ir kavos nenoriu... :D

Mano alkūnės nervai, turbūt geriausia, žino, kada atostogų reik, kiek pamenu jau kelinti metai, tenka važiuot atostogaut su vaistų pundeliu... :oh: 

029149fd1b5691b10e1b5db057e8617a.jpg

c0abbf2dca1ac51ffd99d166e903736e.jpg

81ad15a2216b0996c173dc5b785fcd80.jpg

da52a01b72faa64e973687a642e079e4.jpg

111e987d3534dffb308226b1bb959396.jpg

0e453e93b2d9573f235bf69e80c33836.jpg

a885bae5971c3ae8324c6328d2df96f5.jpg

9b44f01a357f64c957efb55a81144a83.jpg

15f05c198741541b4e29dba93c7ad5a2.jpg

fc496b5fc3dea7de19014e53271abbcc.jpg

Atsakyti

aha, Šarangė po kiauraraščius nardo :bigsmile:

man tas baltas aną dieną jau patiko, tik galvoju, kad taip kietai jis sukaltas, nes kitaip būt per daug pliurza, per daug šviestų. ar klystu :hmm:

Ligvita, aš pernai buvau Valstybės pažinimo centre. likau sužavėta.  jis pernai berods ir atsidarė. keista, kad nebuvai, nes lyg ir čia netgi pasakojau ir reklamavau

Atsakyti

Aha. Gera pietelė buvo.

Bet aš gulbė visiška, tik kondicionuojamom patalpom tinkama.... Teko ir vaistinėn užsukti. Bet geriausiai gelbsti mėtinis šokoladassss.

Atsakyti

Man pareigos gali būti pavadintos ir jaunesniojo eksperto padėjėjo asistentas, jeiguką. Jei darbas įdomus ir atlygis tinkamas, žmonės iš akių skaitys, kad aš antras žmogus po prezidentės  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aha. Gera pietelė buvo.

Bet aš gulbė visiška, tik kondicionuojamom patalpom tinkama.... Teko ir vaistinėn užsukti. Bet geriausiai gelbsti mėtinis šokoladassss.

kas nutiko? ko vaistinėj ieškojai?

bet šiaip visos save gerbiančios įstaigos turi kondiškes šiais laikais......

aš tai šiandien irgi jaučiuos labai svarbi. nes nuveikiau turbūt jei ne mėnesio tai bent dviejų savaičių darbus. tikiuosi, kad kokių kvailų klaidų neišlys. nes kartais per skubėjimą liapsusų prisidirbt moku.

Atsakyti

Koks fainas tas Šarangės įkeltas pirmas pilkas paltukas :wub:  Bet tokio rašto be aprašymo tai jau tikrai neįkirsčiau :B 

Gadget, pas tave lietuviškas kuklumas ryškiai išoperuotas :D 

Atsakyti

Gadget kalba ne apie pavdinima, o apie tai ko tikisi darbdavys, nes ekonomistas ir aspskaitininkas labai toli vienas nuo kito. Ir ekonomistas neis dirbt apskaitininku, na o apskaitininkas vargu ar sugebes buti ekonomistu, mano buvusio darbo vyr, kuri tikrai turejo daug patirties, man skirtuma paaiskino ir sake, kad net js darbas labai toli nuo ekonomisto...

Latuk, as gal demesio neatkreipiau. Skaiciau, kad tas centras nuo 2016 kovo. As gi nuo praitos vasaros i kiemeli nesusiruosiu :) tai vakar eidama pro sali priejau prie reklaminio stulpo paskaityt ar simet irgi savaitgaliais atviras, tai ir kitokios info prisifotkinau :) reiks rasyt emeila, kad kita savaitgali i ekskursija uzregistruotu, prie to pacio viska apeisim

Atsakyti

Tas pilkas ir man labai fainas, reikia man ilgo megztinio

Atsakyti


Gadget kalba ne apie pavdinima, o apie tai ko tikisi darbdavys, nes ekonomistas ir aspskaitininkas labai toli vienas nuo kito. Ir ekonomistas neis dirbt apskaitininku, na o apskaitininkas vargu ar sugebes buti ekonomistu, mano buvusio darbo vyr, kuri tikrai turejo daug patirties, man skirtuma paaiskino ir sake, kad net js darbas labai toli nuo ekonomisto...

Latuk, as gal demesio neatkreipiau. Skaiciau, kad tas centras nuo 2016 kovo. As gi nuo praitos vasaros i kiemeli nesusiruosiu :) tai vakar eidama pro sali priejau prie reklaminio stulpo paskaityt ar simet irgi savaitgaliais atviras, tai ir kitokios info prisifotkinau :) reiks rasyt emeila, kad kita savaitgali i ekskursija uzregistruotu, prie to pacio viska apeisim

ai, dar gi norėjau pasakyt, kad visai galit į Valstybės pažinimo centrą eiti be eksursijos. nes jis interaktyvus, gauni planšetę, ten visokių pažaidimų yra, tai gal net patogiau be gido, galėsit užtrukt ir ilgiau, kur labiau patiks

Atsakyti