Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O tai daugiau nieko ten gražaus nėra

nelabai...vienas gal dar vertas demesio...

Atsakyti

Mantas pareiske, kad mano trumpalaike atmintis kaip pas zuvyte Doris... NU ir kaip ant jo pykt, jeigu juokas ima...

Ir vistiel, vakar gryzes is pajurio pirmiausia katina puole apkabint tik paskui mama, nors aiskina, kad buvo atvirksciai :D

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 02 rugpjūčio 2017 - 10:07

Ingriga, būsiu. Neturiu kuo apsirengt į žmones :). Ir mezginio neturiu. Ūžassssss :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 rugpjūčio 2017 - 10:14

nu jus man durnai paaiskinkit kaip gali sutilpt sitos dvi savokos vienose pareigose

Ekonomistas (-ė) - apskaitininkas (-ė)
Atsakyti

Ligvita, :) o kaip gali sutilpti buhalterė - valytoja? :)

Olaiva, negaliu patikėt, kad tau reikia aprašymo :blink:  Bet labai gražus ir norėtinas.

Atsakyti

Ligvita, :) o kaip gali sutilpti buhalterė - valytoja? :)

 

Olaiva, negaliu patikėt, kad tau reikia aprašymo :blink:  Bet labai gražus ir norėtinas.

:hmm:

 

man labai patinka iš ravelrinių aprašymų megzti,ką paskutiniu metu ir darau.kodėl keista?

Atsakyti

Man atrodo, kad tu jau tiek turi įgudimo, kad vien pagal paveiksliuką gali megzti.  :ax:​ 

Atsakyti

Man atrodo, kad tu jau tiek turi įgudimo, kad vien pagal paveiksliuką gali megzti.  :ax:​ 

Atsakyti

Man atrodo, kad tu jau tiek turi įgudimo, kad vien pagal paveiksliuką gali megzti.  :ax:​ 

kai ką laisvai įmanoma,bet kai ko net nesistengiu

Atsakyti

Ligvita, :) o kaip gali sutilpti buhalterė - valytoja? :)


rokio dar neteko matyt, seniai esu macius, kad ieskojo buhalterio-kalkuliatoriaus :D

Nors, jei buhaltere po darbo valo ofisa kad daugiau gautu, nu kaip ir normalu, darbas yra darbas, bet jei iskart iesko keistai skamba... 


Atsakyti

nu ekonomistas būt kaip išsilavinimas, o apskaitininkas kaip profesija.

labas dienas.

pasimokiau. visai taip gerai.

Atsakyti

Gera buvo pamatyti merginas, tik gaila trumpokai  :( Nes mano reikistas perkele susitikimą  :oh: 

Atsakyti