Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš šiandien irgi pynę pradėjau  :) 

Tokį: 

IMG_0075_medium2.jpg

Ir skaudančia širdim priėmiau sprendimą supakuot vasarinius siūlus ilgam žiemos miegui, deja, 2 projektų iš suplanuotų nebespėju numegzt... :sad: 

Atsakyti

 

 
Olaiva, kazkaip neteisingai tave karstis veikia :) Bet pynes... nu nezinau, ju daug :D

 

kai aš ne lauke,o vėsiuos namuos,tai mane pynės ir vilioja :D

Atsakyti

o aš vakar siūlus susisukau va šitam:

quill_-_teal4_medium2.jpg

tuoj jį ir pradėsiu :wub:​  bet po vieną aš nemėgstu megzti,tai dar kažko ieškau :)

Atsakyti

Labas rytas suraitytas,

Omg kaip dušnna.... gero nelauk...

Olaiva, tikrai, prie tokio karščio tokius kailius sapnuoji, kažkas ne to su tavim.... :D

Aš žiauriai aptingus mezgime, matyt jau atostogauju, vakar prasitryniau visą vakarą kampais ir neprisiverčiau pabaigt savo slyvinio chalato, nors mintys sukosi apie kažką naujo mezgamo, mezgiau bandymuką, žodžiu, bile ką... ir tada netikėtai atėjo nušvitimas, kad turiu dieviškai gražios spalvos tipo medvilnės, bet ten tikriausiai tipo viskozė, ar pan, tai sakau tiktų ripsinti  :bigsmile: 

Mano vaikai visiškai nedraugavo su minkštais žaislais, tai esu daugybę išmėčius, išdalinus ir kitaip atsikračius, kad nekauptų dulkių, šiaip, jau nieks ir nebedovanoja, matyt, išėjo iš mados, bet kol didžioji buvo maža dar gaudavom .... Nors žaislų tai vistiek netrūksta,  dabar bent jau yra vietos jiems, nors periodiškai vistiek reikia daryt pravalymus, kitaip nebūtų koja kur statyt  :oh: 

Atsakyti

Tai jūs nesergat gražiai iliustruotų knygų liga?

Donstopėli, čia kaip siūlai, kurių dar nemezgei.

Ps 9 metų (nu beveik) turiu žmogų namie, tai ir rankines, ir suprantamas (ru, en) ir nesuprantamas (de, lv, fr) knygas vartoja. Į mammmą ;)

Atsakyti

:D gražus...paskolyčiau pravėdint :D ir išvest pasivaikščiot :D

Aš irgi į eilę stoju  :D 

Atsakyti

Aš irgi į eilę stoju  :D

:D

 

eilė,tai eilė,bet kaip jį nusipirkti,tik visą knygą siūlo,o man visos tai nereik...

Atsakyti

Zodziu, isik zmogus be fotoaparato, tai butinai pamatysi tai, nuo ko zandikaulis nukrenta iki zemes...

3929559474789308662_account_id_4_medium2

O sita pamacius, pagalvojau kiba kept pradet... Mantas pagal paskirti - kaip atvirukus, leido nautot tik tris... :D

7595355664658985825_account_id_4_medium2

Atsakyti

:D

eilė,tai eilė,bet kaip jį nusipirkti,tik visą knygą siūlo,o man visos tai nereik...

Nu jau knygai gal eilė susimes.

Atsakyti

Nu jau knygai gal eilė susimes.

neapsimoka.....

Atsakyti

O tai daugiau nieko ten gražaus nėra

Atsakyti

Tai jūs nesergat gražiai iliustruotų knygų liga?

Donstopėli, čia kaip siūlai, kurių dar nemezgei.

Ps 9 metų (nu beveik) turiu žmogų namie, tai ir rankines, ir suprantamas (ru, en) ir nesuprantamas (de, lv, fr) knygas vartoja. Į mammmą ;)

Na mano tai bernas 9 metų, kokios jam rankinės gali rūpėt  :hihihi:  Mokyklinę kuprinę turi ir gerai ... Kalbų nemoka, pernai tik tik pradėjo mokintis anglų mokykloje. Knygas imam bibliotekoje, stengiuosi bent šitoj srity taupyt  :)​ 

Atsakyti